ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

قایدی باعث اخراج مستقیم بازیکن حریف شد ورزش سه

قایدی باعث اخراج مستقیم بازیکن حریف شد

بازیکن خورفکان به دلیل خطا به روی مهدی قایدی با کارت قرمز مستقیم اخراج شد.

قایدی باعث اخراج مستقیم بازیکن حریف شد

به گزارش "ورزش سه"، نیمه نخست دیدار اتحاد کلباء و خورفکان از هفته سیزدهم ادنوک لیگ با تساوی بدون گل به پایان رسید. اما بدون شک مهم‌ترین اتفاق 45 دقیقه نخست، اخراج مستقیم بازیکن مهمان بود.

در نخستین دقیقه از وقت‌های تلف شده نیمه اول بود که روی پاس در عمق آندرس وومبرگر، توپ بهمهدی قایدیرسید و این بازیکن با سرعت بالای خود به سمت دروازه حریف حرکت کرد.

در شرایطی که تنها عمر سعید از خورفکان مقابل قایدی قرار داشت، او توانست توپ را از این بازیکن عبور دهد ولی با تکل مدافع حریف، روی زمین افتاد.

1990513
1990514
1990515
1990516

با این حال، قایدی برای تعقیب توپ از زمین بلند شد اما تکل مدافع دوم باعث شد او نتواند به حرکت انفجاری خود ادامه دهد و مجددا روی زمین افتاد.

داور مسابقه نیز بلافاصله به سمت عمر سعید رفت و مدافع خورفکان را به دلیل جلوگیری از ادامه حرکت قایدی با کارت قرمز مستقیم اخراج کرد تا تیم حریف نیمه دوم را با یک یار کمتر به بازی بپردازد.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

پیروز قربانی امیدوار است مشکلات بین جواد نکونام و علی خطیر حل شود تا استقلال بتواند روند مثبت خود را در لیگ برتر حفظ کند.

2 ساعت پیش

آيا بهتر نيست كامران قاسمپور با توجه به شرايط وزنى يورش به سومين طلاى ٩٢ كيلوگرم جهان را در دستور كار قرار دهد؟

2 ساعت پیش

آرنه اسلوت، سرمربی فاینورد، گفت که اگر در لیست رؤسای بایرن برای سرمربیگری این تیم قرار داشته باشد برایش خوشحال کننده است.

2 ساعت پیش

پرسپولیس در اولین بازی‌اش در جام حذفی کار دشواری نداشت.

1 ساعت پیش

پتکوویچ که در طی ده سال اخیر هیچ دستیاری جز مانیکونه نداشته، نسبت به همکاری با او بسیار مشتاق است.

نیم ساعت پیش

رودریگو لیناس، مربی دروازه بان های تیم یونیون سانتافه آرژانتین، در حال مهار توپی که در جریان بازی به سمت نیمکت آمد خودش را مصدوم کرد.

نیم ساعت پیش

دولت در این 20 سال توان واگذاری این دو باشگاه را ندارد، همیشه جرقه‌هایی در خصوص واگذاری‌شان زده می‌شود اما هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

نیم ساعت پیش

با وجود همه ناامیدی‌ها تن‌هاخ در صد بازی نخست خود توانست 59 درصد پیروزی را ثبت کند.

2 ساعت پیش

تئو زوانزیگر و ولفگانگ نیرسباخ، رؤسای سابق اتحادیه فوتبال آلمان، به همراه دبیرکل سابق این اتحادیه به اتهام فرار مالیاتی در رابطه با جام جهانی 2006 که این کشور میزبان آن بود، در دادگاه حاضر شدند.

2 ساعت پیش

بیشتر...