خبرگزاری ایسنا |
۲ هفته پیش

رژیم اشغالگر قدس کمترین میانه ای با قانون روابط بین الملل ندارد ایسنا

رژیم اشغالگر قدس کمترین میانه‌ای با قانون و روابط بین‌الملل ندارد

ایسنا/لرستاننماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی گفت: رژیم اشغالگر قدس در جنایت اخیر بار دیگر نشان داد که کمترین میانه‌ای با قانون و روابط بین‌الملل ندارد.

سید حمیدرضا کاظمیامروز شانزدهم فروردینقدس را روز تبلور خشم مقدس مسلمانان برشمرد و بیان کرد: تاریخ رژیم جعلی صهیونیست بر خون، کشتار، کودک‌کشی و جنایت بناشده است.

وی با اشاره به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در سوریه اضافه کرد: ارتکاب این حجم از کشتار و جنایت نشانه احساس ضعف و افول این رژیم غاصب و کودک کش است.

نایب رئیس اول کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با اشاره به حمله اخیر هواپیماهای اسرائیلی به کنسولگری و سفارت ایران در دمشق، گفت: رژیم اشغالگر قدس بار دیگر نشان داد که کمترین میانه‌ای با قانون و روابط بین‌الملل ندارد و البته همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند قطعا پاسخی پشیمان کننده برای این جنایت خود خواهد گرفت.

کاظمی با اشاره به جنایات بی‌سابقه صهیونیست‌ها در غزه، خاطرنشان کرد: از همه مردم عزیز و گرانقدر می‌خواهم با حضور پرشکوه خود در روزقدس فریاد مظلومان و زنان و کودکانِ غزه باشند و به جهانیان اعلام کنند که مسلمین تا آزادی قدس از دست ددمنشان صهیونیست و حامیان آنها از پای نخواهند نشست

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در این تصادف چهار دستگاه تریلی با یک خودرو تیبا و یک نفر شتر برخورد کرده و هشت نفر مصدوم شدند.

14 دقیقه پیش

«ودانت پاتل» معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با خودداری از اظهارنظر درباره کانال‌های ارتباطی میان واشنگتن – تهران گفت: در حال مذاکره مستقیم با ایران درباره برجام نیستیم.

یک ربع پیش

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک را صادر کرد.

14 دقیقه پیش

در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد خودرو پژو پارس حامل چهار سرنشین به علت تخطی از سرعت مطمئنه از جاده منحرف و واژگون شده است که در این حادثه سه نفر از سرنشینان کشته و یک نفر دیگر مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

یک ربع پیش

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: فقر، توفنده‌ترین دشمن زندگی و ایمان است. این جناح حاکم باشد یا آن جناح فرق نمی‌کند. اتفاقا کسانی که خود را نماد دین معرفی می‌کنند اگر کم بگذارند و یا حتی به‌رغم همه توان نتوانند کار را پیش ببرند، ایمان مردم بیشتر آسیب می‌بیند. پس به صدای بلند باید هشدار داد مسئولان محترم دولت را که حواس‌شان را جمع و تلاش‌شان را افزون‌تر کنند در برابر دشمن غدار که فقر اسم دیگر آن است.

نیم ساعت پیش

باشگاه استقلال تحولات مدیریتی فراوانی را طی دو ماه آینده به چشم خواهد دید.

10 دقیقه پیش

کاهش قیمت دلار بر قیمت خودروهای داخلی اثر گذاشته است که در خبر زیر به بررسی آن پرداخته‌ایم.

نیم ساعت پیش

یکی از نکات کلیدی رعایت شده در پروژه خانه تیون حفظ نمای پانوراما از خط افق شهر بوده است که از طریق یک حصار بزرگ روی پشت بام و چارچوب استراتژیک داخلی به دست آمده است.

نیم ساعت پیش

آقا رشید یا قدرت الله ایزدی در قسمتی از مصاحبه اش از شرایط بد دوران زندگی اش و گریه های شدیدیش گفت.

نیم ساعت پیش

بیشتر...