خبرگزاری رضوی |
2 ماه پیش

توسعه سیستان بلوچستان در سایه امنیت امکان پذیر است رضوی

استاندار سیستان و بلوچستان:
توسعه سیستان و بلوچستان در سایه امنیت امکان پذیر است
به گزارشخبرگزاری رضوی،حسین مدرس خیابانی پیش از ظهر سه شنبه در همایش سران طوایف، علما، و معتمدان شیعه و سنی استان سیستان و بلوچستان ضمن ابراز تأسف از حادثه اخیر و درود بر ارواح پاک شهدا اظهار داشت: خوشبختانه وحدت و یکپارچگی خوبی را در استان شاهد هستیم.
وی افزود: یکی از موضوعات مهم هر ملتی امنیت است و هر آبادانی در سایه امنیت ممکن است.
استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: در حوادث اخیر عدم همراهی مردم با جریان‌های ضد انقلاب و دشمنان موجب شد تا همچون گذشته نقشه‌های این افراد نقش بر آب شود که این امر مرهون شما صاحبان تریبون بزرگان، طوایف و صاحبان قلم است.
وی با تاکید بر اینکه همراهی نکردن مردم با اغتشاش گران به سبب نقش مؤثر علما ومتنفذینبود، ادامه داد: از حادثه اخیر مردم بیشترین آسیب را دیدند چرا که دشمن همواره به دنبال اختلاف است و نمی‌تواند پیشرفت این استان و مردم را ببیند.
مدرس خیابانی بیان کرد: هوشیاری و حضور به موقع و با صلابت نیروهای نظامی، امنیتی و انتظامی در برخورد با اغتشاشگران موجب شد تا دشمنان به اهداف شومشان نرسند.
وی تصریح کرد: خوشبختانه مردم با هوشیاری و بصیرت خود تحت تأثیر شایعات قرار نگرفتند که این امر نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کرد.
استاندار سیستان و بلوچستان اذعان کرد: اینکه دشمن اصرار دارد از اعتراضات مردم اغتشاش درست کند، نشان از عداوت اوست که نمی‌خواهد سیستان و بلوچستان قوی را ببیند.
وی افزود: در سند تحول دولت ۶ عامل برای پیشرفت و توسعه یک کشور آمده است که خوشبختانه هر ۶ عامل در استان سیستان و بلوچستان وجود دارد اما دشمن نمی‌خواهد این پیشرفت‌ها و به فعلیت رسیدن این ظرفیت‌ها را ببیند.
مدرس خیابانی تاکید کرد: همگی باید توجه کنیم هیچکس حق ندارد غیر از توسعه، وحدت، یکپارچگی و انسجام مردم حرف دیگری بزند و همه و همه باید برای این مهم تلاش کنیم.
وی اظهار داشت: اگر در حادثه اخیر قصور و اهمال کاری شده باشد، حتماً باید بررسی و مورد پیگیری قرار گیرد.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدارس سه شهر استان تهران به دلیل بارش برف صبح روز سه‌شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱ غیرحضوری است. رودهن؛ مدارس ابتدایی در نوبت صبح غیر حضوری است. دماوند؛ مدارس ابتدایی در نوبت صبح غیر حضوری است. پردیس؛ همه مقاطع تحصیلی در نوبت صبح غیر حضوری است.

8 ساعت پیش

فرماندهی نیروی هوایی اوکراین با بیان این‌که روسیه روز دوشنبه بیش از ۷۰ موشک را به سمت مناطق مختلف اوکراین شلیک کرده است، مدعی شد که از این میان، ۶۰ موشک شلیک شده را منهدم کرده است.

6 ساعت پیش

مدیر آموزش و پرورش دماوند از غیر حضوری شدن مدارس ابتدایی این شهرستان در نوبت صبح روز سه شنبه خبر داد.

7 ساعت پیش

واکنش‌های مجازی به فراخوان ضدمردمی «مسلح شوید» آشوبگران.

7 ساعت پیش

در صورتی که باشگاه استقلال نتواند در روزهای آینده مطالبات سرمربی ایتالیایی پیشین خود را پرداخت کند با خطر کسر امتیاز مواجه می‌شود.

8 ساعت پیش

مدافع تیم ملی فوتبال ایران شایعات پیرامون خداحافظی‌اش از تیم ملی را تکذیب کرد.

8 ساعت پیش

اولاف شولتس، صدراعظم آلمان برنامه‌های دولتش برای خرید جنگنده‌های آمریکایی اف-۳۵ (F-۳۵) را تایید کرد که بخشی از تقویت ارتش این کشور است. شولتس در مطلبی برای مجله آمریکایی فارین افرز (Foreign Affairs)، نوشت که آلمان به تعهدات خود در این زمینه در ناتو از جمله خرید جنگنده‌های اف-۳۵ با قابلیت دوگانه ادامه می‌دهد.

6 ساعت پیش

سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال گفت: به تصمیم رونالدو احترام می‌گذاریم اما هنوز در مورد حضورش در لیگ عربستان با او صحبتی نکردم.

7 ساعت پیش

رستوران و جواهرفروشی علی دایی بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی فوتبال کشورمان به دلیل اعلام سه روز تعطیلی همزمان با فراخوان ضدانقلاب پلمب شدند.

8 ساعت پیش

بیشتر...