ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

رئیس کمیته انضباطی: هیچ مدرکی در اختیار نداریم ورزش سه

رئیس کمیته انضباطی: هیچ مدرکی در اختیار نداریم

رییس کمیته انضباطی در مورد آخرین جزئیات پرونده مس رفسنجان صحبت کرد.

رئیس کمیته انضباطی: هیچ مدرکی در اختیار نداریم

به گزارش "ورزش سه"،ابوالفضل حسن‌زاده، رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با فوتبال برتر به شرح آخرین جزئیات پرونده فساد باشگاه مس رفسنجان پرداخت. حسن‌زاده در ابتدا گفت:این پرونده، همانطور که از طریق ریاست دادگستری استان کرمان اطلاع رسانی شد و همینطور در سایت فدراسیون فوتبال هم اطلاعاتی در اختیار اهالی فوتبال قرار گرفت، کلا نسبت به هفت نفر پرونده تشکیل شده و به موازات آن در رکن قضایی ذی‌صلاح یعنی کمیته اخلاق هم پرونده‌ای تشکیل شده است.

رییس کمیته انضباطی عنوان کرد:متهمانی که در دادسرای رفسنجان نسبت به آنها تحقیقاتی انجام می‌شود هفت نفر هستند. سه نفر از آنها مرتبط با فدراسیون و سازمان لیگ هستند. سمت‌های سابق در فدراسیون و سازمان لیگ داشتند. دو نفر مرتبط با باشگاه مس رفسنجان و دو نفر هم مرتبط با رسانه‌های آزاد هستند.

او ادامه داد:همین‌جا تاکید می‌کنم که هیچ شخص دیگری اعم از رسانه‌های ملی، صدا و سیما، کمیته‌های دیگر فدراسیون، ارکان قضایی و داوران در این پرونده برایشان موضوعی مطرح نیست و اگر صحبتی می‌شود گمانه‌زنی است. به موازات آن در کمیته اخلاق پرونده‌ای نسبت به پنج نفر از آن هفت نفر تشکیل شده است‌. چون دو نفر رسانه آزاد هستند ارتباطی به کمیته اخلاق ما پیدا نمی‌کند. موضوع در حال پیگیری است و آرا از طریق دادگستری رفسنجان و کمیته اخلاق صادر می‌شود و نتیجه به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

1856397

حسن‌زاده در مورد مصاحبه رضا جاودانی، عضو کمیته انضباطی گفت:این صحبت‌ها صرفا بیانگر دیدگاه شخصی ایشان بوده و هیچ ارتباطی به ارکان قضایی و کمیته انضباطی نداشته است‌‌. هیچ اسناد و مدارکی ما در اختیار نداریم و اگر اسنادی هست باید در اختیار مرجع قضایی ذی‌صلاح یعنی دادگستری رفسنجان قرار بگیرد و از باب موقعیت شغلی ایشان نبوده است‌.

او در پایان گفت:برخی عزیران که فکر می‌کنند با شلوغ کاری رسانه‌ای و ایجاد حاشیه می‌توانند تاثیر مثبت یا منفی در صعود و سقوط تیم‌ها ایفا کنند، تمامی اقدامات‌شان رصد می‌شود و تاکید بر این است که اگر تصمیمی هم قرار است گرفته شود تنها مرجع ذی‌صلاح کمیته اخلاق است و خواهشا فضا را با گمانه‌زنی‌ها به سمتی نبرید که بیشتر ایجاد حاشیه بکند.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس فدراسیون فوتبال می‌گوید در پرونده فساد هرکسی که فراخوانده می‌شود باید برود و پاسخگو باشد، امسال یک لیگ خوب و پاک را برگزار خواهیم کرد.

نیم ساعت پیش

زمان دربی لیگ برتر بیست و چهارم مشخص شد.

1 ساعت پیش

بعد از اینکه طی روزهای اخیر باشگاه پرسپولیس فاز جذب بازیکن را پشت سر گذاشت، اکنون بحث جدایی برخی نفرات این تیم و جابه‌جایی در لیست شکل گرفته است.

5 ساعت پیش

تیم فوتبال السد قطر امیدوار است ستاره آلمانی خط میانی بارسلونا را از چنگ این تیم درآورد.

10 ساعت پیش

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: من سال های زیادی را در ایران گذرانده ام و این کشور به مانند خانه برای من می ماند.

1 ساعت پیش

سرمربی تیم فولاد خوزستان در حاشیه اردوی این تیم در تهران، درباره شرایط تیمش صحبت کرد.

3 ساعت پیش

آتیلا حجازی با انتشار یک استوری راجع به شرایط علی چینی توضیح داد و از بهتاش فریبا پیشکسوت استقلال تشکر کرد.

9 ساعت پیش

خرید بمب استقلال در این فصل نقل و انتقالات در فضای مجازی فعال است.

7 ساعت پیش

باشگاه خیبر خرم‌آباد با 2 بازیکن جدید قرارداد امضا کرد.

6 ساعت پیش

بیشتر...