ورزش سه‌ |
9 ماه پیش

آخرین تلاش زنان اسپانیایی برای تحریم تیم ملی ورزش سه

آنها به دنبال مجوزهای لازم برای ترک اردو هستند

آخرین تلاش زنان اسپانیایی برای تحریم تیم ملی

بازیکنان تیم ملی زنان اسپانیا در تلاشند تا به صورت قانونی اردوی تیم ملی کشورشان را ترک کنند.

آخرین تلاش زنان اسپانیایی برای تحریم تیم ملی

به گزارش "ورزش سه"، امشب آخرین فرصت بازیکنان دعوت شده بهتیم ملی زنان اسپانیابود که در اردو حاضر شوند. فدراسیون فوتبال اسپانیا به بازیکنانی که قصد تحریم تیم ملی را داشتند هشدار داده بود که در صورت اتخاذ هر گونه تصمیمی مبنی بر پشت کردن به تیم ملی آینده‌شان به خطر خواهد افتاد.

در چنین شرایطی بازیکنان منتخب مونتسه تومه روز سه شنبه خود را به کمپ تمرینی تیم ملی زنان اسپانیا رساندند. آنها علیرغم میل باطنی در اردو حاضر شده اند اما هنوز تردید زیادی در مورد بازی کردنشان وجود دارد.

الکسیا پوتیاس، برنده دو توپ طلا، همراه با دیگر ملی پوشان بارسلونا خود را به رادو رساندند و بر اساس گزارش ها همه بازیکنان جز استر گونزالس که از ناحیه ران آسیب دیده در محل اردو حاضر هستند.

1928109

بعد از حواشی به وجود آمده در فینالجام جهانی زنان2023 تعداد زیادی از ملی پوشان فوتبال زنان اسپانیا اعلام کردند که تا اعمال تغییرات مورد نظرشان در بده فدراسیون و تیم ملی قصد ندارد دوباره پیراهن اسپانیا را به تن کنند. 39 بازیکن در بیانیه ای مشترک به این موضوع تاکید کردند و حالا نام 23 نفر از آنها در لیست منتخبان تیم ملی برای بازی های لیگ ملت های اروپا دیده می شود.

ماپی لئون، مدافع بارسلونا، روز گذشته نسبت به اجبار حضور در تیم ابراز نگرانی کرد. بر اساس قوانین ورزش اسپانیا محرومیت های سنگینی در انتظار هر بازیکنی که دعوت به تیم ملی را رد کند، خواهد بود. او پیش از حضور در اردو به خبرنگاران گفته بود: "ما مجبور شدیم بیاییم اما نیاز به صحبتی طولانی در این مورد که آیا در مکانی امن حاضر هستیم داریم." مسیا رودریگر، دروازه بان اسپانیایی ها هم در پاسخ به این سوال که آیا از حضور در اردو خوشحال است گفت: "خیر!"

بازیکنان تیم زنان اسپانیا با وجود حضور در اردو تلاش می کنند تا مجوزهای لازم برای ترک موقت تیم ملی را بگیرند. به گزارش رِلِوو این بازیکنان در حال مذاکره با مسئولان فدراسیون هستند این اطمینان را از آنها بگیرند که در صورت بازی نکردن در مقطع فعلی محرومیتی شامل حالشان نخواهند شد. به نظر می رسد بازیکنان یاد شده طی ساعات آینده اردو را ترک کنند.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دیوگو دالوت، مدافع تیم ملی پرتغال، پس از پیروزی برابر جمهوری چک از عملکرد کریستیانو رونالدو دفاع کرد.

یک ربع پیش

علیرضا بیرانوند قرارداد خود را با پرسپولیس فسخ کرد.

1 ساعت پیش

سعید احمد عباسی، صحبت‌های جالبی در مورد قهرمانی پرسپولیس انجام داد.

یک ربع پیش

باشگاه بایرن مونیخ قرار است مبلغ ۱۰ میلیون یورو به عنوان غرامت به توماس توخل پرداخت کند.

یک ربع پیش

علیرضا بیرانوند قرارداد خود را با پرسپولیس فسخ کرد.

یک ربع پیش

در شب رونمایی از ششمین یوروی بزرگترین جانور تاریخ فوتبال، این آردا بود که همه چیز را به نام خودش کرد. او شب را از رونالدو ربود.

یک ربع پیش

اوراواردز ژاپن باشگاهی است که بیشترین تعداد انتقال به اروپا را از آسیا دارد.

یک ربع پیش

لامین یامال، ستاره جوان بارسلونا، می‌گوید علاقه زیادی به نیکو ویلیامز دارد.

یک ربع پیش

لیونل مسی، ستاره تیم ملی آرژانتین، اظهارات جالبی را درباره این که تحمل هیچ شکستی را ندارد مطرح کرده است.

یک ربع پیش

بیشتر...