عیادت سردار سلامی از مجروحان اغتشاشات اخیر

عیادت سردار سلامی از مجروحان اغتشاشات اخیر
فرمانده کل سپاه ساعتی قبل با حضور در بیمارستان بعثت جویای احوال مدافعان امنیت، که به دلیل جلوگیری از تخریب اموال عمومی توسط اغتشاش‌گران در این بیمارستان بستری هستند، شد.

به گزارشسراج24؛ سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه ساعتی قبل با حضور در بیمارستان بعثت جویای احوال مدافعان امنیت اعم از نیروهای انتظامی، بسیجیان و... شد، این مجروحان به دلیل جلوگیری از تخریب اموال عمومی توسط اغتشاش گران در این بیمارستان بستری شده‌اند.

در این بازدید، سردار سلامی با تعدادی از خانواده‌های مجروحان که در بیمارستان حضور داشتند گفت‌وگو کرد و از نزدیک جویای احوال تک تک مدافعان امنیت مجروح شد و در جریان روند مداوای آن‌ها قرار گرفت.منبع: سراج۲۴| رسانه جبهه انقلاب اسلامی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته ۳۸۰ بیمار کرونایی در کشور شناسایی و۱۰ نفر دیگر فوت شدند.

6 ساعت پیش

در ادامه رایزنی‌های جمهوری اسلامی ایران در خصوص حل و فصل مسالمت آمیز اوضاع در یمن، روز جاری علی اصغر خاجی مشاور ارشد وزیر امور خارجه کشورمان در امور ویژه سیاسی با "هانس گروندبرگ" فرستاده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور یمن به صورت ویدئو کنفرانس گفت وگو کرد.

6 ساعت پیش

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز خود (سه‌شنبه) را از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کرد.

5 ساعت پیش

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: اجرای شبکه ملی اطلاعات حدود ۵۰ درصد پیشرفت داشته و هدف این است که شبکه‌ای پرسرعت، باکیفیت، مستقل و امن را در گستره جغرافیایی ایران فراهم شود تا انواعی از خدمات پرسرعت و باکیفیت در اختیار مردم قرار گیرد.

6 ساعت پیش

قیمت خودرو در کارخانه‌ها امسال افزایش پیدا می‌کند؟

6 ساعت پیش

وزیر خارجه فرانسه امروز با نقض قوانین بین المللی در لزوم عدم مداخله در امور داخلی کشورهای مستقل، موضع‌گیری خصمانه ای را علیه ایران مطرح کرد.

5 ساعت پیش

محمدمهدی اسماعیلی در سالن سینمایی وزارت ارشاد با اشاره به دیدار اخیرش با هنرمندان پیشکسوت تأکید کرد که هنرمندان از اجحافی که در حق آنان شده و صدای آنان به جایی نرسیده گله داشتند.

6 ساعت پیش

آمل - فرمانده سپاه کربلا گفت: افرادی که به صورت عامدانه و آگاهانه در این اغتشاش صحنه گردانی کردند، بازداشت شدند.

6 ساعت پیش

دادستان تهران از تشکیل پرونده قضایی در دادسرای جرایم جنایی برای بررسی علت فوت نیکا شاکرمی خبر داد.

6 ساعت پیش

بیشتر...