ورزش سه‌ |
۱ هفته پیش

هشدار بارسلون به بارسا: مردم آزاری ممنوع ورزش سه

هشدار بارسلون به بارسا: مردم‌آزاری ممنوع!

باشگاه بارسلونا که در حال نوسازی ورزشگاه نوکمپ است از سوی شورای شهر بارسلون با دو مورد جریمه مواجه شد.

هشدار بارسلون به بارسا: مردم‌آزاری ممنوع!

به گزارش "ورزش سه"، عملیات بازسازی ورزشگاه نوکمپ برایبارسادردسرساز شده است و شورای شهر بارسلون اعتقاد دارد این باشگاه به استانداردهای عملیات ساخت و ساز بی‌توجهی کرده است.

شورای شهر دو مورد جریمه برایبارسلونادر نظر گرفته و به باشگاه هشدار داد که در صورت ادامه تخلف‌ها ممکن است عملیات نوسازی نوکمپ را متوقف کند. اولین مورد از تخلفات بارسلونا ادامه فعالیت‌های ساختمانی در ساعات شب است که موجب آزار و اذیت ساکنان اطراف ورزشگاه شده است.

1927783

چند رسانه اسپانیایی می‌گویند تحقیقات‌شان از ساکنین محلی نشان داده در این مورد حق با شورای شهر است و پیمانکار پروژه در ساعت‌های دیروقت شب همچنان به عملیات ساختمانی و ایجاد سر و صدا ادامه می‌دهد.

در شهر بارسلون ساعت مجاز برای انجام فعالیت‌های ساختمانی از 8 صبح تا 20 است. در گزارش‌های رسانه‌های اسپانیایی اشاره شده که دست‌کم در روز 14 سپتامبر و همچنین در روزی در ماه آگوست که خبرنگاران در محل استادیوم نوکمپ حضور داشتند شاهد بودند که عملیات ساختمانی تا بعد از ساعت 20 ادامه داشته است.

1927784

شورای شهر اسپانیا با صدور بیانیه‌ای در این مورد اعلام کرد: "شورای شهر در حال همکاری با بارساست تا این تخلف‌ها ادامه پیدا نکند. در روزهای آینده جلسه‌ای با همسایه‌ای استادیوم نوکمپ برگزار می‌کنیم تا ببینیم آیا بارسا به تخلف از قوانین شهرسازی ادامه می‌دهد یا نه".#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

جود بلینگام یک بار دیگر توانست با به ثمر رساندن یک گل، با توانایی هایش هواداران مادریدی را مسحور کند.

نیم ساعت پیش

تیم ملی والیبال ایتالیا هم با پیروزی انتخابی المپیک را استارت زد.

نیم ساعت پیش

دیدار تاتنهام و لیورپول که با جنجالهای شدید داوری و اخراج دو بازیکن لیورپول همراه بود با شکست 2-1 این تیم مقابل تاتنهام به پایان رسید.

نیم ساعت پیش

ملی‌پوش اسنوکر ایران از رسیدن به فینال رقابت‌های آزاد انگیس ۲۰۲۳ بازماند.

نیم ساعت پیش

کاروان الاتحاد با اسکورت ماشین های شیک و لاکچری، مسیر فرودگاه تا هتل محل اقامت را طی کرد.

نیم ساعت پیش

لیورپول در بازی‌ای که با اشتباهات بسیاری از سوی بازیکنان خودی همراه بود،‌ در تاتنهام هاتسپر با گل به خودی جوئل ماتیپ در دقیقه ۶+۹۰ مغلوب تاتنهام شد.

نیم ساعت پیش

بایرن مونیخ که به گفته توماس توخل برای برد به لایپزیش رفت، نتوانست ۳ امتیاز بازی را کسب کند و بازی با نتیجه ۲-۲ به پایان رسید.

نیم ساعت پیش

اشتوتگارت به روزهای خوبش در فوتبال آلمان ادامه می‌دهد و موفق به برد مقابل کلن شد.

نیم ساعت پیش

تصمیم عجیب داور دیدار لیورپول و تاتنهام برای مردود و آفساید اعلام کردن گل لوئیس دیاز در نیمه اول مسابقه یکی از عجیب‌ترین تصمیم‌های داوری لیگ برتر بود.

نیم ساعت پیش

بیشتر...