خودروتک |
۱ هفته پیش

عکس | شادی استقلالی‌ها به سبک دیاباته

عکس | شادی استقلالی‌ها به سبک دیاباته

عکس جالبی از تیم امید استقلال منتشر شده است.

به گزارش مشرق ، بازیکنان تیم امیداستقلالپس از برتری دردربیمقابلپرسپولیسبه سبک شیخ دیاباتهشادیکردند.

 

 

خودروتک


#‌اخبار
منبع: خودروتک


تبلیغات

مطالب مرتبط

یدالله جوانی معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: فشار‌های حداکثری، عملیات روانی و جریان تحریف، عوامل سه‌گانه‌ای بود که ترامپ را برای رسیدن به اهداف امیدوار کرده بود.

1 دقیقه پیش

یک معمار ترکیه‌ای پرده از جدیدترین طراحی خود برای یک آسمان خراش برداشته است که قادر است با وزش باد بچرخد و از چرخش خود انرژی الکتریکی تولید کند.

1 دقیقه پیش

وزیر بهداشت گفت: باید تعداد تست های تشخیص سریع کرونا در مراکز منتخب ۱۶ و ۲۴ ساعته و درمانگاه ها افزایش پیدا کند چون زمان مشخص شدن نتیجه این تست ها بسیار کوتاه است.

5 دقیقه پیش

تهران- فرمانده کل ارتش با حضور در گروه پدافند هوایی شهید اسماعیلیان بندر لنگه ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این گروه پدافندی و جزایر سه گانه بازدید، آمادگی رزمی و توان عملیاتی این یگان را مورد ارزیابی قرار داد.

12 دقیقه پیش

تنها بیست و چهار ساعت تا پایان نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران باقی مانده، تجربه‌ای که نه تنها در عرصه داخلی، بلکه در گستره جهانی هم تا امروز مصداقی نداشته است. با این حال فروش 371 هزار نسخه‌ای کتاب تا صبح روز گذشته به ارزش تقریبی 187 میلیارد ریال گویای استقبال مردم از این رویداد تازه نشر است.

یک ربع پیش

احمد توکلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و حسین رجایی، معاون سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در یادداشت مشترکی، مدعی شده اند که غسال آیت الله مصباح یزدی، یک ابَربدهکار بانکی است که جنازه های روحانیون سرشناس را به خانه خود می برد و غسل می دهد!

یک ربع پیش

احسان علیخانی مجری و تهیه کننده برنامه استعدادیابی عصر جدید با انتشار استوری زیر در صفحه‌اش، پدر شدن مجری این برنامه را تبریک گفت.

یک ربع پیش

به منظور جلب رضایت مشتریان و افزایش مزیت ها و ارتقاء انعطاف پذیری در ارائه خدمات نوین بانکی، نسخه نرم افزار همراه بانک سینا به روز شد.

نیم ساعت پیش

هافبک گل گهر سیرجان نسبت به انتقال به استقلال واکنش نشان داد.

نیم ساعت پیش

هرویه میلیچ مدافع کروات استقلال با انتشار یک استوری از نقش مخرب و منفی یک خبرنگار زن در حوزه استقلال(ز.ف) پرده برداشت و مصاحبه منتسب به خود را جعلی و فیک دانست.

نیم ساعت پیش

تهران- دبیر کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: سهمیه ایران در کواکس اولین محموله وارداتی واکسن کرونا است که در هفته‌های آینده وارد کشور خواهد شد.

نیم ساعت پیش

به نظر می‌رسد روند بازگشت به دوران قدیم و تقویت

نیم ساعت پیش

۸۰ راس دام قاچاق در گیلانغرب کشف و ضبط شد.

نیم ساعت پیش

«اصلاً دور از انتطار نبود که پس‌ از شیوع کرونا و در دراز مدت افزایش اختلالات روانی اتفاق بیفتد و با فاجعه روانی مواجه شویم» این هشداری است که از زبان رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره بیان می‌شود.

نیم ساعت پیش

تیراندازی مرگبار در ایندیاناپولیس آمریکا مرگ 6 تن را رقم زد.

نیم ساعت پیش