خبرگزاری تسنیم |
1 ماه پیش

دستگیری سارق مسلح کشف 14 فقره سرقت مسلحانه در زابل تسنیم


دستگیری سارق مسلح و کشف 14 فقره سرقت مسلحانه در زابل

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری سارق مسلح و تحت تعقیب پلیس با کشف ۱۴ فقره سرقت مسحانه خبر داد.

- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیماز زاهدان، سردار دوستعلی جلیلیان، اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر حضور یک سارق مسلح متواری و تحت تعقیب پلیس خراسان رضوی در شهرستان زابل، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس قرارگرفت.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: کاراگاهان پلیس با تلاش شبانه روزی و در نتیجه اقدامات فنی و تخصصی خود موفق به شناسایی مخفیگاه سارق شده و دریک عملیات مقتدرانه سارق مسلح را در یکی از محلات شهرستان زابل دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش تعداد 7 دستگاه تلفن همراه مسروقه به همراه 2قمه کشف و ضبط شد.

وی بیان کرد: متهم دستگیر شده که سوابق متعدی در امر سرقت مسلحانه و زورگیری در سطح شهرستان مشهد مقدس داشت در بازجوئی های تخصصی ماموران پلیس به 14 فقره سرقت مسلحانه و زورگیری در استان خراسان رضوی اقرارکرد.

جلیلیان خاطرنشان کرد : خط قرمز ما ایجاد امنیت و آرامش برای عموم شهروندان بوده و در این راه اجازه عرض اندام و گردنکشی به هیچ یک از مخلان نظم و امنیت به ویژه سارقان مسلح را نخواهیم داد و با شدت و قاطعیت با آنان برخورد خواهیم کرد.

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وزیر میراث‌فرهنگی و گردشگری گفت: با لغو روادید ایران با ده‌ها کشور دنیا، در حال حاضر امکان سفر بدون روادید نیمی از مردم دنیا به ایران وجود دارد.

نیم ساعت پیش

سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی فنوج سیستان و بلوچستان از سرمایه گذاری ۸۰۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی برای ساخت هشت واحد مرغداری گوشتی جدید در این شهرستان خبر داد.

نیم ساعت پیش

دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور طی حکمی معصومه حسنی خونسار را به عنوان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان کردستان منصوب کرد.

نیم ساعت پیش

مشکل کمبود پزشک متخصص در بیمارستان شهدای آبیک بیماران دیالیزی را سرگردان کرده است.

یک ربع پیش

استاندار سیستان وبلوچستان گفت: دستگاه‌های اجرایی و خدمات‌رسان، زیرساخت‌های مربوط به طرح نهضت ملی مسکن را به‌ موقع تامین کنند.

نیم ساعت پیش

شهردار ملایر از بازسازی عمارت و خانه قدیمی سیف الدوله در ملایر خبر داد.

نیم ساعت پیش

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی از رتبه اول این استان در معرفی خط اعتباری مکانیزاسیون کشاورزی دام و طیور در کشور خبر داد.

نیم ساعت پیش

اردن امروز دوشنبه از نخست وزیر اسرائیل خواست تا از کشاندن منطقه خاورمیانه به تنش بیشتر با ایران خودداری کند.

نیم ساعت پیش

رئیس پلیس راهور استان همدان محدودیت‌های ترافیکی مراسم روز ارتش در همدان را اعلام کرد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...