شهرآرانیوز |
۱ هفته پیش

مدیریت شهری از مهیاترین زمینه ها برای خدمت است شهرآرانیوز

مدیریت شهری از مهیاترین زمینه‌ها برای خدمت است
شهردار مشهد در نشست هم‌اندیشی شهرداران ادواری مشهد مقدس: بی‌گمان یکی از مهیاترین زمینه‌ها برای خدمت، فضای مدیریت‌شهری است که امکان خدمت بسیار گسترده، عمیق و پیچیده را فراهم می‌کند و لبه‌های زیادی برای تماس با مردم دارد.

به گزارششهرآرانیوز، شهردار مشهد گفت: اساس کار این است که انسان در طول عمرش با همه توان خدمت کند و جایگاه فرد اهمیتی ندارد؛ بی‌گمان یکی از مهیاترین زمینه‌ها برای خدمت، فضای مدیریت‌شهری است که امکان خدمت بسیار گسترده، عمیق و پیچیده را فراهم می‌کند و لبه‌های زیادی برای تماس با مردم دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سیدعبدا... ارجائی در نشست هم‌اندیشی شهرداران ادواری مشهد مقدس اظهار کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یک سازمان اجتماعی است و این تغییر و تحولات در قوای سه‌گانه، مدیریت‌شهری، وزارتخانه‌ها و... از این باب است که تقسیم وظایف صورت بگیرد و مردم طرف حساب خود را بشناسند.

شهردار مشهد بیان کرد: شاید مردم به‌دلیل فشار‌های بین‌المللی و کم‌مدیریت‌ها در دوران‌های گوناگون حال‌وروز خوبی نداشته باشند؛ باورم این است که تنها راه برون‌رفت از چالش‌ها و مشکلات موجود، وحدت کامل در زمینه برنامه‌ریزی و اجراست.

ارجائی تصریح کرد: زمانی مشکلات پشت سر گذاشته می‌شود که در فضای کارشناسی، ظرفیت‌های موجود کشور، چه در مجلس و چه در مدیریت‌شهری، پای‌کار بیایند.

وی ادامه داد: امروز فضای مناسبی در شهر فراهم است و نیرو‌های معتقد به اسلام باید دست‌به‌دست یکدیگر دهند تا در حمایت رهبر معظم انقلاب حرکت کنیم؛ وضعیت کنونی سخت‌تر از برهه‌های پیشین نیست، اما مقداری پیچیده‌تر است که امیدواریم به‌سلامت از آن عبور کنیم و انقلاب به مقطع جدیدی وارد شود.

شهردار مشهد گفت: از حضور همه عزیزان ممنونم و امیدوارم نشست مفیدی داشته باشیم و ثمرات آن نصیب مردم شود.

عضو شوید:آخرین اخبار کشور را در این صفحه اینستاگرام دنبال کنید#‌اخبار #‌مشهد منبع: شهرآرانیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وی معتقد است که گرچه «قتل زنان» کمترین میزان خشونت را در کل به خود اختصاص داده است اما در واقع آخرین مرحله خشونت علیه زنان محسوب می شود.

5 روز پیش

در پی اعلام شیوع سویه جدید ویروس کرونا، بورس‌های اروپایی با سقوط شدید مواجه شدند.

5 روز پیش

هوشنگ شجری، کارشناس مسائل اقتصادی کاهش نرخ تورم را یکی از اولویت‌های دولت و از مطالبات اصلی مردم دانست و با تاکید بر ضرورت اصلاحات ساختاری در اقتصاد کشور، برنامه‌ریزی برای کاهش هزینه‌های تولید و عدم قیمت گذاری دستوری را دو مولفه اصلی کاهش نرخ تورم عنوان کرد.

5 روز پیش

وزیر اقتصاد در حالی از حل و فصل اتصال سامانه گمرک و سامانه جامع تجارت پس از هشت سال و در آینده نزدیک خبر داده که طبق گزارش تحقیق و تفحص مجلس، ۹۵ درصد قاچاق از مبادی رسمی انجام می‌شود!

5 روز پیش

پس از چندین بار خلف وعده دولت قبل در راه‌اندازی کامل سامانه جامع تجارت، اکنون دولت سیزدهم یک گام بزرگ در این زمینه برداشته و زمینه اتصال گمرک را به سامانه مذکور فراهم کرده است.

5 روز پیش

وزیر راه‌وشهرسازی از مذاکره با وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تثبیت قیمت سیمان و فولاد تا پایان اجرای نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: به‌دنبال وارد کردن مواد، مصالح، کارگر و مهندس به کشور نیستیم، اما قصد داریم توسعه فناوری در صنعت ساختمان ایران را ارتقاء بدهیم.

5 روز پیش

جلسه هم‌اندیشی اعضای کانون سراسری انجمن‌های صنفی کارفرمایی انبوه‌سازان مسکن و ساختمان ایران با وزیر راه و شهرسازی در این وزارتخانه برگزار شد.

5 روز پیش

هرچند تاکنون وعده‌های قبلی سایپا برای عرضه خودرو نیم‌شاسی اطلس محقق نشده است، اما آخرین گمانه‌زنی‌ها حاکی از رونمایی این خودرو در بهمن ماه امسال است. احتمالا پس از آن فروش این خودرو آغاز خواهد شد.

5 روز پیش

پیش از شروع مذاکرات وین در تاریخ ۲۹ نوامبر، به نظر می‌رسد ایران و ایالات متحده همچنان در دو موضع متناقض قرار دارند. ایران با قاطعیت می‌گوید تنها با هدف رفع تحریم‌های غیر قانونی به مذاکرات باز می‌گردد و قصد دارد به ضمانت‌های قانونی دست یابد که براساس آن، هیچ دولتی در آمریکا نتواند از توافق هسته‌ای خارج شود.

5 روز پیش

وزیر راه و شهرسازی ضمن موافقت با ورود فناوری نوین ساخت مسکن به کشور توسط بخش خصوصی، گفت: برای نهضت ملی مسکن زمین رایگان واگذار می‌کنیم.

5 روز پیش

یک اقتصاددان عرضه بدون نظارت و بی حساب کتاب ارز سهمیه‌ای به عامه مردم، با استفاده از کارت ملی را اقدامی در جهت تباهی منابع ارزی کشور دانست.

5 روز پیش

در روز ششم آذر ماه ارزش هر بیت کوین در بازار جهانی به ۵۴ هزار دلار و ارز هر اتریوم به ۴۱۵۰ دلار رسید.

5 روز پیش

محققان در ابتدا توانستند مدل‌های سلولی آزمایشگاهی را در شرایط آزمایشگاهی تولید کنند که عفونت را در گوش داخلی نشان می‌دهد تا مکانیسمی را ایجاد کنند که توسط آن کووید-۱۹ برای گوش و مجرای شنوایی مسری و مضر است.

5 روز پیش

سیاستمداران گمان کردند «عدالت» یعنی مصرف رایگان یا ارزان دولتی. این راهبرد غلط که منجر به عرضه مجانی یا بسیار ارزان آب شده، در کنار سیاست‌هایی که مصرف بالای انرژی را به دنبال دارد، «ابرچالش آب و محیط زیست» را به وجود آورد.

5 روز پیش

در حال حاضر در ۲۲۴ پایگاه اورژانس ۱۷۸۰ نیرو فعالیت می کنند؛ یعنی هر پایگاه حدودا دو نفر تکنسین اورژانس کم دارد که با این شرایط در حال حاضر حدود ۵۰۰ نیرو کم داریم و فقط سعی می کنیم که پایگاه ها را سرپا نگه داریم.

5 روز پیش

بیشتر...