خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

حضور هیئت های بازرسی نظارت قضایی دادستان مرکز استان اردبیل در حوزه های تابعه ایسنا

حضور هیئت‌های بازرسی و نظارت قضایی دادستان مرکز استان اردبیل در حوزه‌های تابعه

ایسنا/اردبیلدر اجرای دستور دادستان مرکز استان اردبیل و پس از بازرسی اخیر در حوزه قضایی خلخال، مشگین شهر دومین حوزه مورد بررسی هیئت اعزامی از استان قرار گرفت.

حسن شاهی، معاون دادستان مرکز استان اردبیل ۲۸ شهریور با تشریح اهداف هیئت بازرسی دادستانی مرکز استان و اشاره به ماده ۲۷ قانون آیین دادرسی کیفری، افزود: دادستان شهرستان مرکز استان بر اقدامات دادستان ها، مقامات قضائی دادسرای شهرستان های آن استان و افرادی که وظایف دادستان را در دادگاه بخش برعهده دارند، از حیث این وظایف و نیز حسن اجرای آراء کیفری، نظارت می کند و تعلیمات لازم را ارائه می کند.

وی امور نظارت بر ضابطین، وضعیت اجرای احکام، ارجاع پرونده ها و بازدید از زندان و مراکز بهزیستی و ترک اعتیاد را از دیگر برنامه های هیئت بازرسی دادستان مرکز استان در سفر به حوزه های قضایی تابعه اعلام کرد.

شاهی بیان کرد: در سفر به مشگین شهر و برابر بررسی وضعیت زندان آن شهرستان، عملکرد فرهنگی مدیریت زندان به ویژه در ترویج فرهنگ قرآنی و دوره های آموزشی که عامل موثری دراصلاح و تربیت مددجویان و پیشگیری از تکرار جرم و بازگشت مجدد به زندان است، حائز قدردانی و تشویق ارزیابی شده است.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مهندسان دانشگاه «ام‌آی‌تی» و پژوهشگران چینی، دستگاه آب‌شیرین‌کن جدیدی را طراحی کرده‌اند که با انرژی خورشیدی کار می‌کند و مشکلات انسداد ناشی از رسوب نمک را ندارد.

نیم ساعت پیش

روایت رهبر انقلاب از خدماتی که بانوان در قسمت پشتیبانی از رزمندگان و شست‌وشوی لباسهای خونی رزمندگان در دوران دفاع مقدس انجام میدادند در نماهنگی با عنوان «حوض خون» منتشر شد.

یک ربع پیش

نمایشگاه دائمی «در لباس سربازی» در محل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در معرض دید عموم علاقمندان فرهنگ جهاد و مقاومت قرار گرفته است.

یک ربع پیش

«بنگاه تئاترال» نمایش‌نامه‌ای به قلم علی نصیریان است که به کارگردانی هادی مرزبان و بازیِ مجید مظفری روی صحنه می‌رود.

یک ربع پیش

تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود از مسابقات انتخابی المپیک به مصاف اوکراین رفت و در یک بازی پر انتقاد شکست خورد.

یک ربع پیش

روز نهم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

یک ربع پیش

بیماری کبد چرب به معنای رسوب چربی در بافت کبد است. یک کبد سالم فاقد بافت چربی است. البته تا پنج درصد رسوب چربی را در بافت کبد می‌پذیریم، ولی بیشتر از این مقدار با عنوان کبد چرب شناخته می‌شود.

1 ساعت پیش

دو منبع مطلع اعلام کردند که تویوتا موتور قصد دارد سومین کارخانه خودروسازی را در هند بسازد و ظرفیت تولید را در این کشور برای اولین‌بار در بیش از یک دهه افزایش دهد زیرا مشارکت آن با سوزوکی موتور باعث افزایش حجم داخلی شده است.

نیم ساعت پیش

محمد ولی‌زاده عنوان امتیازآورترین بازیکن تیم ملی والیبال ایران در دیدار مقابل اوکراین در مسابقات انتخابی المپیک را به دست آورد.

یک ربع پیش

بیشتر...