ورزش سه‌ |
2 ماه پیش

سروت رم: جای خالی سردار ورزش سه

سروت 1-1 رم: جای خالی سردار!

رم در شب پنجم مرحله گروهی رقابت‌های لیگ اروپا، در خانه سروت سوئیس به مصاف این تیم رفت و در پایان به تساوی 1-1 رسید.

سروت 1-1 رم: جای خالی سردار!

به گزارش "ورزش سه"، رم در حالی به مصاف سروت رفت که می‌توانست با کسب یک پیروزی صعود به عنوان تیم صدرنیشن را قطعی کند. اما این اتفاق به دلیل بی‌هدفی تیم مورینیو در خط حمله رخ نداد.

توپ در نیمه اول بیشتر دست تیم میزبان بود و تیم سوئیسی ابتکار عمل بهتری را در خط حمله نشان می‌داد.
این تیم توانست یک موقعیت خطرناک گل را در دقیقه 12 توسط بندگز بولا روی دروازه رم ایجاد کند اما شوت محکم این بازیکن درست به جایی رفت که مایل سویلر دروازه‌بان رم حضور داشت.

1960751
1960753

در دقیقه 21، رم توسط روملو لوکاکو به گل رسید. دیه گو یورنته توپی را در وسط محوطه جریمه به لوکاکو رساند و ستاره بلژیکی با ضربه پای راست به سمت چپ و بالای دروازه گل اول را به ثمر رساند.

رم در ادامه به خوبی حمله نکرد و اجازه حمله را هم به حریف نداد تا بعد از 15 دقیقه بازی کسل کننده دو تیم به رختکن بروند.

1960754
1960752

در نیمه دوم سروت دست به حملات بیشتری زد و موفق شد در همان ابتدای نیمه دوم و در دقیقه 50 به گل برسد. میروسلاو استیوانوویچ یک توپ را در محوطه جریمه به کریس بدیا رساند که این بازیکن هم با ضربه پای راست هدف‌مند توپ را به وسط دروازه کوباند.

رم که تا این لحظه فقط یک شوت در چهارچوب داشت که آن‌هم به گل تبدیل شده بود، دست به حملات بیشتری زد. در دقیقه 72 این تیم یک موقعیت خوب را از دست داد. ضربه پای چپ سنگین پائولو دیبالا توسط دروازه‌بان سروت مهار شد.

در دقیقه 80 مورینیو دست به یک تعویض تهاجمی زد و آندره آ بلوتی را به جای ادواردو بوو به میدان فرستاد تا با سه مهاجم دست به حمله بزند. اما این تعویض هم گره کار مورینیو را باز نکرد.

بازی با همین نتیجه 1-1 به پایان رسید و رم با 10 امتیاز، در رده دوم پشت سر اسلاویا پراگ قرار گرفته است و در شب پایانی، باید برای اینکه شانس صدرنشینی داشته باشد، شریف را در ورزشگاه المپیک رم شکست دهد.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

داریوش شجاعیان می‌گوید با حضور مسعود شجاعی تیم هوادار یکدل‌تر شده است.

یک ربع پیش

امین قاسمی‌نژاد نتوانست ضربه پنالتی خود را به گل تبدیل کند.

یک ربع پیش

روبرت لواندوفسکی، ستاره بارسلونا، در بازی دیشب با به ثمر رساندن تک گل تیمش مقابل ناپولی، حالا در چهار بازی اخیر تیمش پنج گل به ثمر رسانده است.

یک ربع پیش

فدراسیون فوتبال اسپانیا بند تمدید لوئیس دلافوئنته را به اجرا گذاشت.

یک ربع پیش

برانکو ایوانکوویچ برای قبول هدایت تیم ملی چین به پکن سفر کرده است.

یک ربع پیش

ویکتور اوسیمن، ستاره ناپولی، گل تساوی بخش تیمش را مقابل بارسلونا به ثمر رساند و زمینه ساز نتیجه 1-1 تیمش و امیدواری آن به بازی برگشت شد. و او اکنون برای گل‌های اخیر خانگی در لیگ قهرمانان اروپا پشت سر ارلینگ هالند و کیلیان امباپه قرار دارد.

یک ربع پیش

مهدی تارتار دو ستاره تازه وارد و پرسپولیسی را روی نیمکت برابر استقلال قرار داده است.

یک ربع پیش

شاگردان تارتار و نکونام به دنبال کسب پیروزی در بازی بزرگ امروز هستند.

یک ربع پیش

یوونتوس به دنبال یک جانشین بلندمدت برای وویژک شزنی است و طبق گزارش‌ها، میکله دی گرگوریو از مونزا را هدف اصلی خود قرار داده است.

یک ربع پیش

بیشتر...