ورزش سه‌ |
۴ هفته پیش

پرتغال برنده نبرد تمام اروپایی فوتبال ایران ورزش سه

پرتغال برنده نبرد تمام اروپایی فوتبال ایران!

نبرد سرمربی‌های خارجی لیگ را مربی پرتغالی با پیروزی به پایان رساند.

پرتغال برنده نبرد تمام اروپایی فوتبال ایران!

به گزارش ورزش سه، مارینوس ازونیدوس وژوزه مورایسمربیان خارجی بودند که از ابتدا تا انتهای فصل در تیم خود ماندگار شدند و فصل را در لیگ برتر شروع کردند و به پایان رسیدند، این دو مربی 3 تقابل با یکدیگر داشتند که در نهایت سرمربی پرتغالی از دوئل سربلند خارج شد!

اولین تقابل این دو مربی در بازی رفت لیگ برتر انجام شد و در حالی کهسپاهانشرایط مناسبی نداشت و با حاشیه‌ها، محروم و مصدومان زیادی رو به رو بود شکست سنگینی را مقابل گل‌‌گهر تجربه کرد و در دیدار معوقه‌ای که در پایان نیم فصل برگزار شد صدر جدول را از دست دادند، در آن مسابقه تیم مارینوس مقابل تیمی به میدان رفت که بازیکن خط هافبک را در اختیار نداشت و با اخراج ارشیا سرشوق ده نفره شده بود.

2043747

اما در بازی برگشت شرایط عوض شد و ژوزه مورایس تیم کاملش را در اختیار داشت و توانست در ورزشگاه نقش جهان با نتیجه دو بر صفرگل‌گهررا شکست دهد و نبرد انتقامی را با پیروزی به پایان برساند.

دیدار جام‌حذفی سومین و آخرین تقابل این دو مربی خارجی بود و در حساس‌ترین شرایط برای صعود به فینال مسابقات جام حذفی مقابل هم قرار گرفتند و تلاش‌های زیادی برای پیروزی در این مسابقه انجام دادند و هرچه داشتند را ارائه کردند، ابتدا تیم مارینوس در این مسابقه خیلی زود به گل رسید و توانست دست بالا را در این مسابقه داشته باشد اما بازهم مثل مسابقات زیادی از لیگ نتوانستند پیروزی را حفظ کنند و در نهایت با 2 گلی که هادی محمدی به ثمر رساند سپاهان پیروز از میدان خارج شد و این ژوزه مورایس بود که در یک دوئل تمام اروپایی سربلند از میدان خارج شد!

2031546

یکی از نکاتی که احتمال آن وجود خواهد داشت جدایی هر 2 سرمربی از فوتبال ایران خواهد بود و این دیدار می‌تواند یک دیدار خداحافظی برای آنها در فوتبال ایران باشد یا حداقل یکی از انها از تیم خود جدا شوند و دیگر این دو مربی تقابلی با یکدیگر نخواهند داشت.

مورایس و مارینوس تیم‌های خوبی در اختیار داشتند اما در مسابقات لیگ برتر رتبه‌ای مناسبت با تیم خود به دست نیاوردند اما سرمربی پرتغالی هنوز فرصت دارد تا با قهرمانی در جام حذفی شرایط را برای خودش تغییر دهد.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سرپرست تیم فوتبال استقلال اعلام کرد مشکلی برای حضور در این تیم ندارد و از هفته آینده به طور رسمی کارش را آغاز خواهد کرد.

5 ساعت پیش

شماره 10 رئال مادرید یک فصل دیگر در این تیم ماندنی شد.

2 ساعت پیش

باشگاه پرسپولیس به دلیل مذاکره، اغوا و عقد قرارداد با علیرضا بیرانوند، از باشگاه تراکتور شکایت می‌کند.

18 ساعت پیش

سردار آزمون از حضور علیرضا بیرانوند در تراکتور ابراز خوشحالی کرد.

9 ساعت پیش

بازیکن مراکشی پرسپولیس به پیوستنش به پرسپولیس واکنش نشان داد.

6 ساعت پیش

کاربران ایرانی‌ به صفحه باشگاه اینتر پس از حذف ویدئوی معارفه مهدی طارمی که در آن از اسم PERSIAN GULF (خلیج فارس) استفاده شده بود هجوم بردند.

18 ساعت پیش

باشگاه استقلال برای حضور فلاح باید مبلغ رضایت‌نامه این بازیکن را پرداخت کند.

5 ساعت پیش

باشگاه پرسپولیس به دلیل مذاکره، اغوا و عقد قرارداد با علیرضا بیرانوند، از باشگاه تراکتور شکایت می‌کند.

18 ساعت پیش

دقایقی پس اعلام حضور مهند علی در تبریز، باشگاه تراکتور رسما انتقال این بازیکن عراقی به تیمش را اعلام کرد.

6 ساعت پیش

بیشتر...