ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

دیدار ماجدی با رییس کمیته انتخابات فدراسیون فوتبال ورزش سه

کد خبر : 1831777 |12 تیر 1401 ساعت 10:49 |1K بازدید |1دیدگاه

دیدار ماجدی با رییس کمیته انتخابات فدراسیون فوتبال

سرپرست و دبیرکل فدراسیون فوتبال در آستانه آغاز ثبت نام انتخابات هشتم شهریور با رئیس کمیته بدوی انتخابات نشست مشترکی را برگزار کردند.

به گزارش" ورزش سه"، سایت رسمی فدراسیون فوتبال در این باره گزارش می دهد:  در این دیدار موضوعات مرتبط با روند برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال بر اساس ضوابط و قواعد اساسنامه با حضور سیدمیرشاد ماجدی، حسن کامرانی فر و علی فلاحتی شهاب الدینی مورد بررسی قرار گرفت. از آنجایی که وفق اساسنامه فدراسیون فوتبال مسئولیت تصمیم‌گیری سیاست‌گذاری و برگزاری مجمع عمومی انتخاباتی بر عهده کمیته بدوی انتخابات است به منظور هم‌سویی هرچه بهتر و بیشتر ارکان فدراسیون با کمیته مستقل انتخابات، نشست مشترکی در این خصوص برگزار شد.

انتخاب محل برگزاری مجمع انتخاباتی، شرایط مورد نیاز، ساز و کار ثبت نام نامزدها و فرآیند برگزاری نشست های کمیته های بدوی و استیناف و زمان بندی مورد نظر همچنین هماهنگی بخش های مختلف فدراسیون با مدیریت دبیرکل در راستای همراهی با کمیته بدوی در روند برگزاری انتخابات ازجمله موضوعاتی بود که در آستانه آغاز ثبت نام در این نشست مطرح شد و هماهنگی های لازم بین کمیته انتخابات و مسئولین فدراسیون خصوصا دبیرکل که وفق اساسنامه مجری سیاست ها و تصمیم گیری های کمیته بدوی انتخابات جهت برگزاری مجمع انتخاباتی به شمار می‌رود صورت گرفت.

گفتنی است ثبت نام انتخابات ریاست و دو نایب رئیس همچنین یکی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال از 14 تا 20 تیرماه بر اساس فراخوان منتشر شده برگزار خواهد شد.

میرشاد ماجدی که هم اکنون سرپرست فدراسیون فوتبال است یکی از نامزدهای شرکت در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال بشمار می رود.

میرشاد ماجدی
فوتبال


#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فارس نوشت: شرایط فوق ستاره پرتغالی در منچستر یونایتد بحرانی شد.

7 ساعت پیش

دو ستاره جدید تیم فوتبال استقلال در تمرین عصر امروز آبی پوشان شرکت کردند.

4 ساعت پیش

حکم سرمربی ایتالیایی یک محرومیت جدید برای استقلال داشته است.

4 ساعت پیش

ایسنا نوشت: سرایدار سابق فدراسیون دوچرخه سواری با حکم توقیف اموال و به همراه مامور به فدراسیون رفت تا طلبش را دریافت کند.

5 ساعت پیش

ورزش سه نوشت: اریک تن هاخ، سرمربی هلندی منچستریونایتد اعلام کرده که در صورت اضافه شدن یک مهاجم جدید به ترکیب تیم، مشکلی با جدایی کریستیانو رونالدو در فصل تابستان ندارد.

5 ساعت پیش

مدافع تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه تا آخرین قطره خون زحمت می‌کشیم گفت: در این مدت اتفاقات خوبی برای من رخ نداد ولی همه آنها را فراموش کردم.

8 ساعت پیش

شرالدین بوبوئف مهاجم تاجیکستانی با انتقال از لیگ قزاقستان به صنعت نفت آبادان پیوست.

13 ساعت پیش

مهاجم تیم استقلال تهران ابراز امیدواری کرد موفقیت این باشگاه در فصل جدید هم تکرار شود.

9 ساعت پیش

رسانه فرانسوی از پشت پرده درخواست جنجالی امباپه برای کنار گذاشتن ستاره برزیلی پرده برداشت.

6 ساعت پیش

بیشتر...