رکوردشکنی انیمیشن درون بیرون ادامه دار شد all tv logo

ورایتی گزارش داد، ترکیبی از شادی و سرخوشی که در انیمیشن جدید پیکسار ارائه شده موجب شد تا «درون بیرون ۲» پرفروش‌ترین فیلم در تاریخ آثار برجسته پیکسار شود.

این فیلم خانوادگی که تاکنون به فروش ۱.۲۵ میلیارد دلاری در سطح جهانی دست پیدا کرده است، از «شگفت انگیزان ۲» که رکورددار قبلی این استودیوی انیمیشن بود و ۱.۲۴ میلیارد دلار در سراسر جهان فروخته بود هم عبور کرد. حالا تنها انیمیشن‌هایی که فراتر از این فیلم رفته‌اند «یخ زده» با فروش ۱.۲۹ میلیارد دلار، «فیلم برادران سوپر ماریو» با فروش ۱.۳۶ میلیارد دلار و «یخ زده ۲» با فروش ۱.۴۵ میلیارد دلار هستند.

در حالی این محصول جدید پیکسار به چهارمین فیلم پرفروش انیمیشن تاریخ بدل شده که ۲ فیلم «یخ زده» توسط استودیو انیمیشن والت دیزنی، شرکت مادر پیکسار ساخته شده است. «فیلم برادران سوپر ماریو» نیز توسط ایلومینیشن و یونیورسال تولید شد.

می‌توان انتظار داشت که «درون بیرون ۲» همچنان به بالا رفتن از نمودار‌ها ادامه بدهد و رکورد‌ها را بشکند.

این فیلم در داخل آمریکا تاکنون ۵۴۳.۵ میلیون دلار فروخته و در سطح بین‌المللی نیز ۷۰۸ میلیون دلار به دست آورده است.

این دنباله زندگی عاطفی یک دختر نوجوان را دنبال می‌کند که با اضطراب اجتماعی مواجه است، با اقبال منتقدان هم روبه‌رو شده تا دیزنی و پیکسار پس از پشت سر گذاشتن مجموعه‌ای از ناامیدی‌ها که با فیلم‌هایی، چون «لایتیر»، «المنتال» و «دنیای عجیب» تجربه کرد، بار دیگر نفس راحتی بکشند.

«درون بیرون ۲» اکنون عنوان پرفروش‌ترین فیلم سال ۲۰۲۴ را به دست آورده و موفقیت فیلم قبلی خود را که سال ۲۰۱۵ فروشی ۸۵۸.۸ میلیون دلاری در سراسر جهان به دست آورده بود تحت‌الشعاع قرار داده است.

این انیمیشن به کارگردانی کلسی مان و با صداپیشگی ایمی پولر، مایا هاوک، کنزینگتون تالمن، لیزا لاپیرا، تونی هیل، لوییس بلک، فیلیس اسمیت، آیو ادبیری، لیلیمار، گریس لو، سمیه نورالدین گرین و ایویت نیکول براون ساخته شده است.#‌اخبار_فرهنگی_هنری منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

هم‌زمان با دهه دوم محرم، مجالس عزاداری هیئت‌ها برای سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و یاران با وفایش آغاز می‌شود

2 ساعت پیش

قیمت گوشت گوسفندی و قیمت گوشت گاو در آخرین آمار‌های رسمی به ترتیب کیلویی ۲۳۵ هزار و ۵۴۴ تومان و ۲۳۴ هزار و ۳۴۴ تومان ذکر شده است.

2 ساعت پیش

مراسم هفتمین روز ارتحال آیت‌الله حاج شیخ علی نکونام گلپایگانی (ره) فردا جمعه در قم برگزار می‌شود.

2 ساعت پیش

یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس خبر داد که یحیی گل‌محمدی اصلا و ابدا تمایلی به بازگرداندن بشار رسن ندارد.

2 ساعت پیش

نتایج قرعه کشی وارداتی چه زمانی اعلام می شود خودرو

یک ربع پیش

بیشتر...