خبرآنلاین |
2 ماه پیش

افشای قتل خونین مرد گمشده پس از دعوت به باغ گیلاس خبرآنلاین

افشای قتل خونین مرد گمشده پس از دعوت به باغ گیلاس

تسنیم نوشت: روز حادثه به همراه مردگمشده و بهنام برای تفریح به یک باغ گیلاس در شهرستان بهارستان رفتیم من در حال جمع کردن سبزی‌های باغچه بودم و ...

اواخر خردادماه امسال، زن جوانی هراسان به اداره چهارم پلیس آگاهی مراجعه کرد و هنگامی که مقابل کارآگاهان قرار گرفت، گفت: همسرم چند روز قبل برای رفتن به محل کار خود واقع در وهن‌آباد رباط‌کریم از خانه خارج شده اما دیگر بازنگشته؛ هرچقدر هم به تلفن همراهش تماس می‌گیرم خاموش است، نگرانم بلایی سر او آمده باشد لطفاً کمک کنید.

پس از ثبت شکایت و تشکیل پرونده تیمی از کارآگاهان با دستور بازپرس جنایی وارد عمل شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند اما در نخستین گام با استعلام از پزشکی قانونی و بیمارستان‌های تهران ردپایی از مرد گمشده پیدا نکردند.

کارآگاهان در گام بعدی به سراغ اقدامات فنی و مخابراتی رفتند که مشخص شد، موبایل مرد گمشده قبل از اینکه خاموش شود، ۲۵ ساعت مکالمه تلفنی نداشته و وی به یکی از همکاران خود گفته با ۲ نفر قرار ملاقات دارد که همین موضوع شک تیم جنایی را برانگیخت.

ماموران که در جریان تحقیقات متوجه شده بودند فقدان مرد جوان مشکوک است خیلی زود اقدامات اطلاعاتی را کلید زدند و با بازبینی فیلم‌های دوربین‌ مداربسته محل کار مرد گمشده که از چند روز قبل ضبط شده بود، تردد همان ۲ فرد را به محل مورد نظر ردیابی و بدین ترتیب هویت آنها را شناسایی کردند.

کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم، با کسب مجوزهای لازم قضایی از بازپرس پرونده در آذرماه سال جاری، یکی از متهمان را طی عملیات غافلگیرانه بازداشت کردند اما متوجه شدند متهم دیگر پرونده به نام بهنام ۲۰ روز پس از اعلام فقدان مرد گمشده براثر خودکشی در خانه خود فوت کرده است.

متهم پس از انتقال به اداره چهارم پلیس آگاهی هدف بازجویی قرار گرفت و با اظهارات ضد و نقیضی گفت: روز حادثه به همراه مردگمشده و بهنام برای تفریح به یک باغ گیلاس در شهرستان بهارستان رفتیم؛ من در حال جمع کردن سبزی‌های باغچه بودم و آن دو نفر داشتند درباره اختلافات مالی خود (فروش سکه‌های طلا) صحبت می‌کردند.

او در ادامه توضیح داد: بهنام پس از اینکه مشروب الکلی مصرف کرد ناگهان با چاقویی به سمت مرد گمشده حمله‌ور شد و وی را با ضربات چاقو به قتل رساند؛ من خیلی ترسیده بود به همین خاطر جسد را با بهنام به سمت آزادراه غدیر بردیم و در بیایان‌های آنجا رها کردیم؛ چند روز پس از جنایت متوجه شدم که بهنام بخاطر عذاب وجدان در خانه‌اش خودکشی کرده است.

پس از این اعترافات، کارآگاهان اداره چهارم و تیم تشخصی هویت پلیس آگاهی به همراه متهم راهی بیابان‌های آزادراه غدیر شدند اما پس از ساعت‌ها تجسس جسد مرد گمشده را پیدا نکردند؛ همچنین ماموران ماموریت یافتند تا با بررسی‌های موشکافانه تحقیقات خود را در رابطه با این پرونده ادامه دهند.

با دستور قضایی، متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان پلیس‌ آگاهی قرار گرفت و تجسس‌ها جهت کشف جسد مرد گمشده همچنان ادامه دارد.

بیشتر بخوانید:

دستگیری عامل حمله با قمه به یک خودرو در اتوبان‌

۲۳۳۲۳۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهاناپلیکیشن خبرآنلاینرا نصب کنید.


#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس هیات مدیره شرکت نوسازی شهر تهران ناگفته‌هایی از ساخت شهرک اکباتان تهران منتشر کرد.

3 ساعت پیش

سرپرست شرکت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران در پی انتشار خبری مبنی بر کاسبی با صدور معاینه فنی برای خودروهای معیوب توضیحاتی ارائه داد.

7 ساعت پیش

رئیس بخش زلزله‌شناسی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی،‌ گفت: بزرگترین نرخ فرونشست کشور با سالانه ۳۵ سانتیمتر مربوط به کرمان و منطقه بهرمان است.

1 ساعت پیش

کیفیت هوای تهران در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است.

8 ساعت پیش

محاکمه ۲ فرزند معاون اول قوه قضائیه آغاز شد.

6 ساعت پیش

سازمان هواشناسی با صدور هشدار زرد رنگ از وقوع کولاک برف و بارش باران شدید با خطر سیل و یخزدگی و همچنین وزش باد شدید در چندین استان کشور خبر داد.

1 ساعت پیش

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش جوانان گفت: با طرحی به نام «وصال شیرین» به دنبال ارزان کردن ازدواج هستیم که این طرح تا پایان سال راه‌اندازی می‌شود و تا هفته ازدواج رونمایی خواهد شد.

1 ساعت پیش

ارائه خدمات امدادی در جنوب سیستان و بلوچستان توسط هلال احمر همچنان ادامه دارد.

2 ساعت پیش

آب‌گرم ازرو بندپی بابل به دلیل تخلف پلمب شد.

3 ساعت پیش

بیشتر...