خودروتک |
۱ هفته پیش

زن جدید تتلو را ببینید دوری از سحر قریشی کار خودش را کرد

زن جدید تتلو را ببینید | دوری از سحر قریشی کار خودش را کرد

امیر تتلو به تازگی به یکی از خانوم های تتو آرتیستشیه هدیه داد که دهن همه واموند و خیلی ها گفتن تَتَل با این کارش خواسته حرص قریشی رو درآره!

شایانیوز- امیر تتلو این روزها بیش از هر زمان دیگری به تتوهاش مشغوله و تقریباً میشه گفت موزیک رو گذاشته کنار و خیلی از اعضای بند و تیم برنامه ریزش رو هم عوض کرده و سعی می کنه به جای هنرمندان ایرانی بیشتر با خارجی ها همکاری کنه. تو این میون امیر تتلو بیش از همه به دوتا تتو آرتیست اهلترکیهاش وابسته شده و انگاری حسابی هم از کارشون راضیه!

امیر تتلو یه زمانی حدود 6 ماه پیش افتاده بود رو دور خرید ماشین برقی و یواش یواش داشت یه کلکسیون از این خودروهای جذاب برای خودش فراهم می کرد اما خوب داستان لغو کنسرت و تعلیق موقت اکانتیوتیوبامیر باعث شد که چند تا از این ماشین ها رو بفروشه حالا هم یکی دیگه از این ماشین هارو که گویا خیلی دوست داشت رو از دست داد البته اینبار با رضایت خودش!

قضیه از این قراره که امیر تتلو چند روز پیش پستی منتشر کرد و نوشت: تیانا تتو آرتیست جونش رو نجات داده البته تتلو خیلی توضیح نداد که چی بین اون و تیانا گذشتاما تاکید کرد که واقعا داشتم میمردم و تیانا نجاتم داد باانرژیخوبش و با تتو زدن براممرسی تیانا دوست دارمواقعا بهم لطف کردی. یکی دو روز از این پست تتلو نگذشته بود که امیر ویدیویی منتشر کرد و در اونخودروهوندا الکتریک خودش رو که خیلی هم دوستش داشت و یجوای یه ماشین تک و آس تو استانبول بود رو داد به تیانا. ابته یه سری از پیج های هواداری تتلو اومد و گفتن که امیر با این کارش خواسته حرص سحر رو درآره و یجواریی اون رو بسوزونه! موضوعی که البته خود تتلو اصلاً به اون اشاره ای نکرده.

تتلو در توضیح این ویدیو نوشت:ماشین مال اونیه که شهر داره! کشور داره!! خیابونارو بلده پاسپورت و گواهینامه داره منی که باید از بی معرفتی هموطنام بشینم تو خونهماشین میخوام چیکار!؟

امیر تتلو و دختری که انگار به اسیری گرفته!

امیر تتلو گویا به تازگی با یه دختر خانوم نوزده ساله که ازایراناومده پیششازدواجکرده این دختر خانوم که گویا بدون رضایتپدرو مادرش رفته پیش تتلو حالا حسابی خبرساز شده و امیر در حمایت از ایشون تو صفحه شخصیش نوشت:وقتی میگم همسرِ من شده یکی یعنی همسرِ منه و به ناموس من کسی کار نداشته باشهخانواده ی همسر عزیزم قشنگ و درست دقت کنن.امیر تتلو لاتبازیبر نمیداره !! ادبو رعایت کنید تا ادب باهاتون رعایت شه. دخترتون ازدواج کرده ! یا شعور داشته باشین بفهمین یا برین بمیرین.

236

گویا خونواده این دختر خانوم جوون هم برای برگردوندن ایشون رفتن درب منزل تتلو که این موضوع هم با واکنش تند امیر تتلو مواجه شد.

اینجا هیچ مَردی وارد نمیشه! خانم هم فقط با بادیگارد خانم وارد میشه.نگهبانا حتی به مادر خودمم اجازه ی ورود نمیدن.کل شهرک و خونه و دم در همدوربینو نگهبان و سکوریتی هست. وقتی من نخوام یکیو به یکی نشون بدم هیشکی نمیتونه.حواستونو جمع کنید دوره ی زورگویی تموم شده رفته.

وقتی امیر تتلو تو زن گرفتن هتریک میکنه!

امیر تتلو اونجور که خودش میگه با این خانوم نوزده ساله میخواد ازدواج کنه و ایشون رو همسر خودش نامیده البته تتلو تو همین سال 1401 دو نفر دیگه رو هم با عنوان همسر خطاب قرار داده بود که خب یکی شون سحر خانوم قریشی بود و اون قضایا و داستان هایی که همه میدونن و دیگری هم یه خورشید خانوم نامی بود که ورزشکار و مربی بدنساز بودند و تتو حتی برای اینکه ایشون تنها نباشن دوتا دختر رو به فرزندی قبول کرد و یه شبه هم شوهر شد و هم پدر!

1

نقشه جدید تتلو برای درآمدزایی

گفتیم که امیر تتلو این روزها خیلی دیگه کارموسیقینمی کنه و به گفته خودش قصد داره استراحت کنه! البته تتلو به طرفداراش توصیه کرده که تو این مدت کارهای قبلی ایشون رو گوش بدن و حتی برای اون ها هوادار کارت هم صادر کرده است!

تتلو دراین باره خطاب به هواداراش نوشت:

اگه دوست داشتین حق موزیکایی که گوش میدین رو پرداخت کنید یه سری کارت هواداری قراره بیاد که بتونین بخرینشون و مستند با داشتن اون کارت بدونین و به بقیه نشون بدین که حق موزیکی که گوش میدین پرداخت شده و منم ضرری که کردم جبران شه !!

این کارت هارنگ های مختلفدارن و اونایی که صاحب رنگ طلاییش باشن میتونن هر وقت که بخوان و استانبول باشن امیر تتلو رو ببینن و تو خونه ش دعوت شن به عنوان یه هوادار واقعی که حق موزیکامو پرداخت کرده است.

60746af0-d74e-48a3-a3a9-f9a21316d7f9

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

به عقیده تحلیلگران یک نشریه آمریکایی، اگر خطر تشدید وخامت اوضاع در اوکراین برای منافع ایالات متحده افزایش یابد، کاخ سفید ممکن است ارسال تسلیحات نظامی به کی‌یف را متوقف کرده و  اقدامات خود در برخورد با جنگ اوکراین را با دقت بیشتری ارزیابی کند.

6 ساعت پیش

رئیس‌کل دادگستری استان کردستان به تشریح آخرین وضعیت پرونده‌های اغتشاشگران در این استان پرداخت و گفت: در این راستا شعب ویژه رسیدگی به پرونده‌ اغتشاشات راه‌اندازی شده است.

6 ساعت پیش

شرایط تبدیل متمرکز مختص تعهدات منقضی، مطابق جدول پیوست اعلام می شود؛ لازم است نمایندگان محترم در خصوص اطلاع رسانی به مشتریان تعهدات منقضی اقدام لازم را مبذول فرمایند.

5 ساعت پیش

جوان ۱۹ ساله باشتی به خاطر باخت ایران برابر آمریکا درگذشت تا بدترین اتفاق بعد از باخت فوتبال ایران رقم بخورد.

5 ساعت پیش

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: آغاز احداث نیروگاه 300 مگاواتی کارون در دارخوین جدا از نشان دادن بلوغ علمی و فناوری متخصصان داخلی، پرورش نیروی انسانی متخصص را نیز به همراه خواهد داشت.

6 ساعت پیش

بر اثر سقوط خودروی سمند در جاده وردیج، زن و مرد جوان داخل این خودرو فوت شدند.

6 ساعت پیش

استاندار همدان گفت:در راستای حمایت از کارهای پژوهشی 210 میلیارد تومان اعتبار برای تقویت شرکت‌های دانش بنیان و پارک علم و فناوری در نظر گرفته شده است.

6 ساعت پیش

دو بازیکن تیم فوتبال استقلال به دلیل مصدومیت با لباس شخصی نظاره‌گر تمرین امروز دیگر بازیکنان این تیم بودند.

6 ساعت پیش

یک روزنامه آلمانی در مطلبی با استناد به آمارها به افزایش صادرات گاز مایع روسیه به اروپا با وجود تحریم‌های این اتحادیه به دلیل جنگ اوکراین علیه مسکو پرداخت.

6 ساعت پیش

بیشتر...