ورزش سه‌ |
2 ماه پیش

کین: برابر ایران شانس ها گل شد، برابر آمریکا نه ورزش سه

کد خبر : 1855644 |05 آذر 1401 ساعت 13:41 |8K بازدید |0دیدگاه

کین: برابر ایران شانس‌ها گل شد، برابر آمریکا نه!

هری کین، ستاره تیم ملی انگلیس، معتقد است که تیمش فرصت پیروزی برابر آمریکا را هم داشت.

کین: برابر ایران شانس‌ها گل شد، برابر آمریکا نه!

به گزارش "ورزش سه"،تیم ملی انگلیسشب گذشته در دومین دیدارش در جام جهانی 2022 قطر به مصافتیم ملی آمریکارفت و با تساوی بدون گل برابر این تیم متوقف شد.
آنها امیدوار بودند که با پیروزی و کسب سه امتیاز این بازی بتوانند صعودشان به مرحله یک هشتم را تا حد زیادی قطعی کنند اما این اتفاق رخ نداد.
هرچندسه شیرهابه لطف پیروزی در بازی اول برابر ایران با چهار امتیاز در صدر جدول قرار دارند اما انتقادها از نحوه بازی این تیم در بازی برابر آمریکا بسیار زیاد بوده است.
کین پس از پایان این بازی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت:« ما در بازی برابر ایران توانستیم از شانس‌هایی که داشتیم استفاده کنیم اما امشب دو یا سه شانس خوب داشتیم که نتوانستیم آنها را به گل تبدیل کنیم و از حریف پیش بیفتیم.»


او با تمجید از عملکرد تیم آمریکا گفت:« آنها رقیب بسیار دشواری برای ما بودند، تیم خوبی هستند و ما باید به آنها احترام بگذاریم. شاید بسیاری از مردم پس از بازی اول فکر می‌کردند که ما قرار است همه حریفان را نابود کنیم اما چنین چیزی ممکن نیست.»
کاپیتان انگلیس درباره عملکرد این تیم در بازی شب گذشته اضافه کرد:« ما پویایی کافی و کیفیت لازم در یک سوم دفاعی حریف را نداشتیم و نتوانستم آنطور که باید موقعیت عالی خلق کنیم. اما باید روی دیگر این تیم را نشان دهیم. برای موفقیت در یک تورنمنت باید ابعاد متفاوتی داشت. من می‌دانم که انتقاد از این بازی زیاد است اما همه تیم‌ها نمی‌توانند 9 امتیاز در مرحله گروهی جام جهانی بگیرند.»

تیم ملی ایران
تیم ملی انگلیس
تیم ملی آمریکا
هری کین
جام جهانی 2022 قطر
جام جهانی
فوتبال
گزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

تیم ملی ایرانتیم ملی ایران

مشاهده برنامه و نتایج تیم ملی ایران، بازی بعدی تیم ملی ایران و ویدئو خلاصه بازی های تیم ملی ایران#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...