ورزش سه‌ |
6 روز پیش

پرتاب آب دهان زد خورد با مرد سال آسیا عکس

صفحه ویژهبازی السد - النصرعربستان( شامل ویدیو ها , اخبار و اتفاقات)

آغاز درگیری‌های جنجالی‌ترین بازی لیگ قهرمانان

پرتاب آب‌دهان و زد و خورد با مرد سال آسیا (عکس)

در آخرین ثانیه های دیدار السد و النصر درگیری شدیدی بین عبدالرزاق حمدالله و عبدالکریم حسن پیش آمد که منجر به تنش و جنجال در این بازی شد.

به گزارش "ورزش سه"، با توجه به وضعیت امتیازگیری تیم های سایر گروه ها، مشخص بود که بازنده دیدار السد و النصر از دور رقابت های لیگ قهرمانان آسیا حذف می شود و نماینده عربستان حتی در صورت کسب تساوی نیز با جام وداع می کرد و همین مسئله منجر به این شد که النصر با تمام قوا و فقط برای کسب پیروزی پای به زمین مسابقه بگذارد.

 


آغاز جنجال ها از اینجا بود. زمانیکه غلام عباس کمک داور کویتی به اشتباه آفساید نام تائه هی را اعلام کرد. پرچم اشتباهی که به قیمت حذف السد تمام می شود.

 


در این بازی النصر روی اشتباه مشعل برشام سنگربان السد به گل نخست رسید. توپ گیری خوب حمدالله او را با گلر قطری ها در موقعیت تک به تک قرار داد که ستاره مراکشی با شلیکی دیدنی گل نخست بازی را به ثمر رساند. او در نیمه دوم با تیزهوشی یک خطا از خوخی گرفت که با ضربه سر عبدالله العمری به گل دوم تبدیل شد. سانتی کازورلا در ادامه با یک ضربه پنالتی اختلاف را کاهش داد تا اینکه جنجال ها آغاز شد.

 

 


ژاوی و نام تائه هی به هیچ وجه این تصمیم کمک داور را باور نداشتند.

 


در دقیقه 88 فرصت ایده آلی برای السد شکل گرفت و در حالیکه نام تائه هی در موقعیت تک به تک با ولید عبدالله گلر النصر قرار گرفته بود، اما عباس غلام کمک داور کویتی این بازی آفساید بازیکن کره ای السد را اعلام کرد. صحنه ای که با بهت و اعتراض شدید نام تائه هی و ژاوی هرناندز همراه بود.


مرور صحنه های آهسته نشان می دهد که حق با ژاوی و شاگردانش است. یکی از مدافعین النصر چند متری آفساید را پر کرده بود و در نهایت پرچم اشتباه این کمک داور، منجر به حذف السد از لیگ قهرمانان آسیا شد.

 

 


این دو فریم، ثانیه های پیش از آغاز یک جنجال بزرگ در مرسول پارک است. جایی که پتروس باعث سرنگونی خوخی شد و داور نیز خطای بازیکن برزیلی را اعلام کرد اما عبدالکریم حسن با وجود شنیدن سوت طفیلیه، تکل خشنی را به روی پای پتروس زد که در ادامه با دخالت حمدالله مواجه شد.

 


در ادامه و در ثانیه های پایانی در حالیکه النصر به روی دروازه حریف خود حمله ای را شکل داده بود، پتروس موجب سرنگونی بوعلام خوخی شد که داور بازی به نشانه خطای بازیکن برزیلی النصر در سوت خود دمید اما با این وجود، عبدالکریم حسن مدافع قطری السد با علم به اعلام خطا به سود تیمش، با تکلی تعمدی و خشن به روی پای پتروس، موجب مصدومیت او شد.

 


درگیری ها از اینجا آغاز شد. حمدالله برای تکل عبدالکریم حسن او را مورد بازخواست قرار داد ولی مدافع قطری واکنش خوبی به این مسئله نشان نداد و گلوی حمدالله را فشار داد.

 

 

 

 


پس از این صحنه بود که عبدالرزاق حمدالله چند متری را به سمت عبدالکریم حسن که در سال 2018 مرد سال فوتبال آسیا شد، دوید و به مدافع السد حمله کرد که چرا این تکل را روی پای پتروس زده است. حمدالله که از تکل این بازیکن به روی پای پتروس عصبانی بود، ناگهان با واکنش شدید مدافع قطری مواجه شد.

 

 


حمدالله که به شدت از حرکت عبدالکریم حسن عصبانی شده بود، به دنبال تلافی حرکت او بود که با پادرمیانی بازیکنان دو تیم، این درگیری به پایان رسید.

 


عبدالکریم حسن با فشار دادن گلوی حمدالله، او را به عقب هول داد. این حرکت حسن با واکنش شدید حمدالله مواجه شد. او تمام اطرافیانش را کنار می زد تا به سمت عبدالکریم حسن حمله ور شود ولی بازیکنان النصر و السد با گرفتن حمدالله مانع از واکنش فیزیکی او شدند. در این صحنه طفیلیه داور بازی به هر دو بازیکن کارت زرد نشان داد که این اخطار منجر به محرومیت حمدالله از حضور در تک بازی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان شد.

 


عبدالکریم حسن با حرکتی زشت و زننده، آب دهانش را به سمت حمدالله پرتاب کرد. او به احتمال فراوان توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال محروم خواهد شد.

 


در ادامه صحنه دیگری رخ داد که از چشم داور بازی دور ماند. عبدالکریم حسن در صحنه ای با پرتاب کردن آب دهان خود به سمت حمدالله، حرکت زشتی را انجام داد که از دید طفیلیه دور ماند اما توسط عکاسان حاضر در زمین شکار شد و به نظر می رسد این حرکت زننده تبعات سنگینی برای عبدالکریم حسن داشته باشد.


با پایان وقت های تلف شده و در پایان بازی نیز بازیکنان و اعضای نیمکت السد به سمت داور بازی هجوم برده و نسبت به قضاوت او معترض بودند. السدی ها علاوه بر موقعیت تک به تکی که به اشتباه آفساید گرفته شد، اعتقاد داشتند باید دو بازیکن النصر از زمین بازی اخراج می شدند. در این میان طارق سلمان مدافع السد مدام در حال دست زدن برای داور بازی بود که البته با واکنشی از سوی طفیلیه قاضی کویتی روبرو نشد.

 

 


با سوت پایان بازی، بازیکنان السد به سمت داور بازی هجوم بردند که در این میان طارق سلمان در حال دست زدن برای داور بازی بود.

 


در نهایت این بازی جنجالی با برتری النصر و صعود این تیم به دور یک هشتم نهایی همراه شد و السد نیز به احتمال بسیار زیاد باید با این مسابقات خداحافظی کند مگر اینکه اتفاقات عجیب غریبی در بازی های دو گروه A و C رخ دهد. از جمله آن شکست استقلال و همچنین شکست پرگل استقلال تاجیکستان یا الهلال عربستان در بازی های امشب باشد که السد تنها در این حالت می تواند به دور بعد صعود کند.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رسول خطیبی و دستیارانش با به کارگیری یک شیوه هوشمندانه، سعی کردند بر فشردگی طاقت فرسای دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2021 فائق بیایند.

6 روز پیش

شب گذشته فولاد در شرایطی در مقابل نماینده اردن تن به شکست داد که درواقع می‌توان گفت روند این تیم از اولین روز حضور سرمربی جوانش تا به امروز یک موفقیت تلقی می‌شود.

6 روز پیش

در واکنش به سوت‌های داور بازی دوئل خیبر خرم آباد و نفت آبادان، سرمربی باتجربه نفتی‌ها برای دقایقی تیمش را از زمین مسابقه خارج کرد.

6 روز پیش

منچستریونایتد در حالی که در پایان نیمه اول 2-1 از رم شکست خورده بود، در نهایت با نتیجه 6-1 تیم ایتالیایی را در هم شکست.

6 روز پیش

منچستریونایتد شب گذشته موفق شد با شش گل رم را در هم بشکند و حضور خود در فینال لیگ اروپا را قطعی کند.

6 روز پیش

رونالد کومان و شاگردانش به امید یک برد قاطع پا به دیدار خانگی برابر گرانادا گذاشتند اما درنهایت، این تیم میهمان بود که پیروز میدان شد.

6 روز پیش

جالوروسی 13 سال پس از شکست باورنکردنی در اولدترافورد بار دیگر مقابل این تیم با نتیجه ای عجیب شکست خورد.

6 روز پیش

جالوروسی 13 سال پس از شکست باورنکردنی در اولدترافورد بار دیگر مقابل این تیم با نتیجه ای عجیب شکست خورد.

6 روز پیش

السد قطر با تصمیمات عجیب تیم داوری دیدار با النصر در آستانه حذف از لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت.

۱ هفته پیش

رونالد کومان و شاگردانش به امید یک برد قاطع پا به دیدار خانگی برابر گرانادا گذاشتند اما درنهایت، این تیم میهمان بود که پیروز میدان شد.

۱ هفته پیش

شاگردان گل‌محمدی با بازی برتر نسبت به الریان و زدن 4 گل موفق به کسب پیروزی و صدرنشینی در گروه E آسیا شدند.

۱ هفته پیش

تراکتوری ها امیدوار هستند که بتوانند با حفظ رکورد دفاعی خوب شان شرایط را به گونه ای رقم بزنند که در بین یکی از سه تیم دوم صعود کننده قرار بگیرند.

۱ هفته پیش

سرخیو راموس، کاپیتان مصدوم رئال مادرید، شب گذشته بازی این تیم برابر چلسی را از روی سکوها تماشا کرد، اما با این وجود باز هم تلاش می کرد تا بهترین عملکرد را از هم تیمی هایش بگیرد.

۱ هفته پیش

شب گذشته و در حاشیه دیدار رئال مادرید و چلسی، برخوردی که بین توماس توخل، سرمربی آبی ها، و تیبو کورتوا، دروازه بان رئال، پس از پایان مسابقه روی داد، مورد توجه هواداران قرار گرفت.

۱ هفته پیش

راه‌آورد نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا در پایان دور پنجم دو تساوی و دوشکست بود که دراین‌بین، صعود فولاد خوزستان به مرحله بعدی عملاً منتفی شد.

۱ هفته پیش

بیشتر...