ورزش سه‌ |
۳ هفته پیش

وعده کمپ گرجستان به دختران شمشیرباز ورزش سه

کد خبر : 1873192 |10 اسفند 1401 ساعت 08:30 |857 بازدید |0دیدگاه

وعده کمپ گرجستان به دختران شمشیرباز

مسئول فنی تیم ملی شمشیربازی سابر زنان اعلام کرد که یونان حتی وقت سفارت هم برای گرفتن ویزا نداده است.

وعده کمپ گرجستان به دختران شمشیرباز

به گزارش "ورزش سه" مسعود فتوحی در گفت و گو با ایسنا درباره‌ی اینکه، بیان کرد: متاسفانه یونان حتی وقت سفارت هم به ما نداد و درخواست ویزای ملی هم کرده بودیم اما باز هم ویزا ندادند. این اتفاق خیلی بد بود. می‌خواستیم اردویی را در آذربایجان داشته باشیم چون دیر به ما اطلاع دادند که ویزا نمی‌دهند، این اردو را هم از دست دادیم چراکه شمشیربازان آذربایجان قرار است به جام جهانی یونان بروند.

فتوحی در مورد برنامه دختران شمشیرباز پس از نرفتن به جام جهانی یونان گفت: هشت نفر اول رنکینگ را به اردو دعوت کرده ایم. نجمه سازنچیان، کیانا باقرزاده، فائزه رفیعی، شیدا عالمی، آیسا صدیقی، فاطمه رفیعی، ترنم محسنی و نرگس چترایی نفرات دعوت شده به اردو هستند. نامه نگاری کردیم که در اردیبهشت کمپ ۱۰ روزه ای را در گرجستان داشته باشیم و بعد از آن در مسابقات کلاس A گرجستان شرکت کنیم.

مسئول فنی تیم بانوان در مورد علت غیبت پریماه بزرگر از نفرات اصلی تیم ملی سابر در تمرینات، تصریح کرد: اردوی اول که او را دعوت کردیم، اعلام کرد که از ناحیه شکم عمل جراحی کوچکی انجام داده است و خواستیم تا مدارک پزشکی را به فدراسیون تحویل دهد تا مسابقه انتخابی درون اردویی برای تعیین رنکینگ برگزار کنیم. اردوی دوم هم او را دعوت کردیم اما به نایب رییس بانوان گفته بود که دیگر به اردوی تیم ملی نمی‌آید. برای این اردو نیز دوباره از فدراسیون استعلام گرفتم که خانم رضایی نایب رییس بانوان تایید کرد که به خود او گفته است دیگر نمی‌آید.

شمشیربازیشمشیربازی
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...