ایران آنلاین |
1 ماه پیش

دستبند پلیس بر دستان 3 شرور سابقه دار ایران آنلاین

دستبند پلیس بر دستان 3 شرور سابقه دار

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری 3شرور سابقه دار که پس از شرارت و تخریب 7دستگاه خودروی شهروندان، بیش از 2ماه زندگی مخفیگاه انتخاب کرده بودند، خبر داد.

به گزارش ایران انلاین ، سرهنگ "سعید راستی" در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: اواخر آبان ماه پرونده ای با موضوع شرارت و تخریب 7 دستگاه خودروی سواری شهروندان  به مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ ارجاع که خلاصه پرونده نشان از این داشت،3 فرد شرور سابقه دارکه تا کنون به دفعات مختلف موجب بی نظمی در نقاط مختلف شهر شده اند، این بار با تخریب 7 دستگاه خودرو سواری که در خیابان  نیلوفر پارک شده بود با ایجاد رعب و وحشت قبل از رسیدن پلیس، از محل گریخته اند.

وی با اشاره به اینکه طبق نظر کارشناسان میزان خسارت وارده  به خودروی شهروندان بیش از یک میلیارد ریال برآورده شده بود،  افزود: در رصد های اطلاعاتی  مشخص شد که متهمان از ترس گرفتار شدن در چنگال قانون بلافاصله  به یکی ازشهرهای شمالی کشورگریخته و در آن مکان پنهان شده اند که نتیجه  تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور بازداشت این افرادشروربه محض مشاهده اخذ شد.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ تصریح کرد: تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه به دست آمد، متهمان پس از گذشت 2 ماه زندگی مخفی، اخیراً به شهر تهران وارد شده و در مخفیگاه جدیدشان در حوالیخیابان ترکمنستانپنهان شده اند  و به خیال اینکه بعد از گذشت 2 ماه پرونده آنان به دست فراموشی سپرده شده است،  ترددهای مخفیانه ای دارند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: تردد متهمان تحت کنترل درآمد تا اینکه روز گذشته ضمن حصول اطمینان از حضورمتهماندر مخفیگاهشان در  یک عملیات پلیسی هر 3 شرور دستگیر و به مرکز عملیات این  پلیس منتقل شدند.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت در پایان با بیان اینکه هر3 متهم به جرم ارتکابی معترف و انگیزه خود را قدرت نمایی اعلام کرده اند، اضافه کرد: متهمان با تکمیل تحقیقات پلیسی برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

 #‌اخبار منبع: ایران آنلاین

بیشتر...

تبلیغات


تبلیغات

مطالب مرتبط

گفته می‌شود مهدی قایدی از باشگاه خواسته تا رقم قرارداد او را به ۳ میلیارد تومان برساند.

4 دقیقه پیش

یکی از صنایع بزرگ در دنیا، صنعت خودرو سازی است،

5 دقیقه پیش

باشگاه سویا برای به خدمت گرفتن سردار آزمون به طور رسمی دست به کار شد.

9 دقیقه پیش

اختلال پرخوابی می‌تواند بر عملکرد روزانه شما تاثیر منفی بگذارد پس بهتر است با تغییر سبک زندگی‌تان آن را کنار بگذارید.

یک ربع پیش

استاندار تهران با اشاره به سرقت ماهانه ۱۰۰۰ خودروی پراید در تهران بزرگ گفت: اگر نگاهی به تولید محصولات خودرویی تولید داخلی داشته باشیم می‌بینیم که، چون زمینه رقابت وجود ندارد در نتیجه هیچ بهبود کیفیتی را در زمینه تولید خودرو در سال‌های اخیر نداریم.

یک ربع پیش

محققان در بررسی‌های خود دریافتند، تقریباً یک چهارم بیماران در شش ماه پس از ابتلا به ویروس کرونا دچار ریزش مو می‌شوند.

نیم ساعت پیش

در ادامه شما را با روش تهیه ژله چشم و نظر آشنا خواهیم کرد.

نیم ساعت پیش

طوفان های همراه گردو غبار در شمال سیستان و بلوچستان تا کنون نه تنها در اقتصاد مردم تاثیر منفی گذاشته بلکه مهاجرت بسیاری از خانواده ها را نیز رقم زده است.

نیم ساعت پیش

رئال مادرید پیش از دیدار حساس برابر اتلتیکومادرید دو امتیاز مهم را در لالیگا از دست داد.

نیم ساعت پیش

منابع عراقی از ادامه درگیری ها در استان ذی قار و زخمی شدن شمار زیادی بر اثر این درگیری ها خبر دادند.

1 ساعت پیش

با وجود آنکه متوسط قیمت خانه در پایتخت به متری ۲۸.۳ میلیون تومان رسیده و در محله های میانی و شمالی تهران کف قیمت واحدهای مسکونی حدود یک میلیارد تومان است در برخی محله های جنوبی مثل خاورشهر، تقی آباد، علائین، دولت خواه و عباس آباد (منطقه۲۰) می توان با حدود ۵۰۰ میلیون تومان خانه دار شد.

1 ساعت پیش

در شرایطی که قرار بود آزمایشگاه‌های مرجع مورد تایید وزارت بهداشت برای جلوگیری از ارائه تست جعلی PCR اعلام شده و مسافران با شرایط خاصی بتوانند از کشورهای مختلف به ایران وارد شوند، همچنان این اتفاق نیافتاده است.

1 ساعت پیش

مرحله چهارم اردوی تیم ملی فوتوالی جوانان از ۱۵ تا ۲۰ اسفند ماه زیرنظر کادرفنی در کرمان برگزار می شود.

1 ساعت پیش

قرار است دادگاه عالی ورزش با توجه به درخواست‌های معاونت جدید حقوقی باشگاه پرسپولیس، جلسه‌ای را در مورد وضعیت مهاجم پرسپولیس برگزار کند.

1 ساعت پیش

یک دیپلمات پیشین کشورمان اظهار کرد: جو بایدن رئیس‌جمهور کنونی آمریکا تلاش دارد افراطی را که ترامپ در حمایت از محمد بن سلمان و نتانیاهو داشته تا حدودی کاهش دهد تا از این طریق بخشی از انتقادهایی که به دولت آمریکا در داخل این کشور و عرصه بین‌المللی در مورد حمایت واشنگتن از رژیم های سعودی و صهیونیستی وجود دارد را مهار کند.

1 ساعت پیش

بیشتر...