قضاوت داور بوشهری در مسابقات تور آزاد والیبال ساحلی آسیایی all tv logo

قضاوت داور بوشهری در مسابقات تور آزاد والیبال ساحلی آسیایی
بوشهربوشهر

اردوی تیم‌های ملی والیبال ساحلی ایران برای حضور شایسته در تور‌های آزاد آسیایی در کشور‌های فیلیپین و تایلند از ششم فروردین در کمپ تیم‌های ملی والیبال ساحلی فدراسیون آغاز شد.

هدف از حضور در این دو تور آزاد، بهبود جایگاه بازیکنان ایران در رنکینگ جهانی است تا در مسابقات انتخابی المپیک در گروه بهتری قرار گرفته و حریفان ضعیف‌تری داشته باشند.

ملی‌پوشان پس از هفت روز تمرین، ساعت ۴ بامداد روز (دوشنبه ۱۳ فروردین) از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) راهی شهر مانیل فیلیپین شدند.

نمایندگان ساحلی ایران ابتدا به قطر پرواز کردند، از آنجا راهی مانیل خواهند شد و سپس با اتوبوس به شهر برگزاری مسابقات (نوالی) می‌روند.

تور آزاد ساحلی آسیا از ۱۶ تا ۱۹ فروردین با حضور ۲۴ تیم در ۸ گروه پیگیری خواهد شد که ایران با دو تیم در این رقابت‌ها شرکت می‌کند.

عباس پورعسگری و علیرضا آقاجانی در تیم ایران الف در جایگاه یازدهم سیدبندی این مسابقات قرار گرفتند و عبدالحامد میرزاعلی و ابوالحسن خاکی‌زاده در تیم ب ایران نیز در سید ۲۱ جای گرفتند.

پس از حضور در این مسابقات، تیم‌های ملی والیبال ساحلی ایران راهی تور آزاد سامیلا سونخولا در تایلند خواهند شد که از ۲۵ تا ۲۸ فروردین ماه برپا می‌شود.

رحمان رئوفی به عنوان سرمربی، آرش رامسری (مربی) و غلامرضا بحریه (سرپرست) ملی‌پوشان کشورمان را در این رقابت‌ها همراهی خواهند کرد.

همچنین امیر حسین صادقی در تور والیبال ساحلی آزاد نووالی فیلیپین و *حسن بازدرهوا* در تور والیبال ساحلی آزاد سامیلا تایلند قضاوت خواهند داشت.

باشگاه خبرنگاران جوانبوشهربوشهر#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

معاون پرستاری وزارت بهداشت، از ابلاغ تعرفه خدمات پرستاری ۱۴۰۳ خبر داد و گفت: تعرفه ترجیحی خدمات پرستاری برای نخستین بار برای مناطق کمتر برخوردار تصویب شد.

یک ربع پیش

اگر غذایی روی زمین ریخت و بلافاصله برداشته شد،‌خوردنش اشکالی ندارد؟

نیم ساعت پیش

یک خودرو با سرعت زیادی به پارکینگ خانه‌ای در کالیفرنیا برخورد کرد.

نیم ساعت پیش

عضو جامعه روحانیت مبارزه معتقد به روشنگری در پرونده حوزه علمیه ازگل با مدیریت حجت الاسلام کاظم صدیقی است.

نیم ساعت پیش

دبیر جامعه روحانیت شیراز اعتقاد دارد که نبود امکانات مناسب و در شأن روحانیت باعث شده تا استقبال نسبت به حوزه‌های علمیه روند کاهشی داشته باشد.

نیم ساعت پیش

مدیرکل کمیته امداد امام (ره) استان کرمانشاه گفت : از حدود ۳۴ هزار واحد روستایی ساخته شده برای مددجویان کمیته امداد در سراسر کشور سهم استان کرمانشاه ۳۳۰ واحد است که امروز در مراسمی به صورت همزمان با دیگر استان‌ها افتتاح و به متقاضیان واگذار شد.

نیم ساعت پیش

خطوط هواپیمایی عراق دوشنبه شب اعلام کرد که از فردا (سه‌شنبه)، پرواز‌های خود به ایران را از سر می‌گیرد.

یک ربع پیش

استاندار کرمان از مسیل‌ها و رودخانه فصلی رودبار جنوب بازدید کرد.

نیم ساعت پیش

وزیر فرهنگ رژیم صهیونیستی عقب نشینی از غزه را با هدف رسیدن به توافق برای تبادل اسرا با حماس دانست.

نیم ساعت پیش

بیشتر...