خودروتک |
۱ هفته پیش

مدل دیگری از خودرو کوییک به مرحله تولید رسید

مدل دیگری از خودرو کوییک به مرحله تولید رسید

روند ارتقا خودروها در دو خودروساز کشور ادامه دارد و به زودی سایپا مدل جدیدی از کوییک را روانه بازار می کند.

به گزارش خودروتک،خودرو کوییک R اتومات محصول ارتقا یافته جدیدی است که قرار است به زودی روند تولید آن آغاز شده و به بازار عرضه شود.

خودرو کوییک آر در واقع نمونه اسپرت تر کوییک بود که به دلیل جذابیت دو رنگ آن مورد توجه قرار گرفت. حالا پارس خودرو که تولیدخودروکوییک از سویسایپابه این مجموعه سپرده شده است برنامه تولید مدل دنده اتوماتیک آن را در دست اقدام دارد.

مدل جدید کوئیک که همزمان با رونمایی به یکی از خودرو‌های پرطرفدار بازار تبدیل شده بود، پس از مدتی با نام کوئیک آر وارد مرحله تولید شد و با افزایش آپشن‌های این خودرو، کوئیک آر پلاس نیز وارد بازار شد و حال کوئیک آر اتوماتیک که بدون شک در این بازه قیمتی، بدون رقیب خواهد بود، به زودی وارد مرحله تولید می‌شود.

با توجه به اینکه در شرایط فعلی قیمت خودرو‌های داخلی تحت تاثیر مواردی، چون تورم، نوسان قیمتارزو بالارفتن هزینه‌های تولید است بنابراین خودرو‌های هم رده قیمتی کوئیک، با افزایش قیمت همراه شدند که در این شرایط با توجه به آپشن‌های مناسب این خودرو، کوئیک هم اکنون به یکی از محصولات پرطرفدار بازار تبدیل شده است.

خودروتک


#‌اخبار
منبع: خودروتک


تبلیغات

مطالب مرتبط

زمان ثبت نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهرها و شوراهای اسلامی روستاها اعلام شد.

لحظاتی پیش

اسماعیل قربانی مدیر مخابرات منطقه اصفهان در نشستی صمیمی با منصور شیشه فروش

2 دقیقه پیش

ال نود مشهور که مدل های متنوع آن این روزها حدود ۲۲۰ تا ۳۲۰ میلیون تومان قیمت دارد در گذشته ای نه چندان دور به قیمت میانگین ۱۳ میلیون تومان قابل خریداری بود.

4 دقیقه پیش

مجازات سیلی زدن نماینده مجلس به سرباز وظیفه چیست؟,چه مجازاتی در انتظار نماینده سبزوار است؟,واکنش نمایندگان به سیلی زدن نماینده مجلس به سرباز راهور ,واکنش پلیس به ضرب و شتم مامور راهور توسط نماینده مجلس

11 دقیقه پیش

کمیسیون معادن اتاق بازرگانی اصفهان وبینار تخصصی بررسی وضعیت ذخایر معدنی کشور را برگزار کرد. این نشست با ارایه راهبردها و برنامه ریزی های حوزه اکتشاف و زمین شناسی همراه بود.

11 دقیقه پیش

تقدیر از مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان در حوزه فرهنگ ایثار،جهاد و شهادت

یک ربع پیش

با تایید مجلس سنا، جنت یلن، رئیس سابق بانک مرکزی آمریکا به عنوان وزیر دارایی و خزانه‌داری کابینه جو بایدن تایید شد. او نخستین زن در تاریخ آمریکاست که سکان خزانه‌داری ایالات متحده و نبض دلار را در دست می‌گیرد.

2 ساعت پیش

در روز های گذشته ما شاهد افزایش قیمت سکه و طلا در بازار بودیم که در نتیجه افزایش قیمت دلار در بازار اتفاق افتاده بود. با توجه کاهش نسبی دلار در بازار آیا قیمت سکه و طلا نیز کاهش خواهد یافت؟

2 ساعت پیش

جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز راهیان نور صد درصد وظیفه اش تربیت است.

4 ساعت پیش

عضو شورای عالی سیاسی جنبش انصارالله یمن ضمن شرکت در تظاهرات دیروز یمنی‌ها علیه آمریکا اعلام کرد که تروریسم واقعی آن چیزی است که ایالات متحده علیه کشورهای منطقه از جمله یمن مرتکب می‌شود.

5 ساعت پیش

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به وضعیت رعایت پروتکل های بهداشتی در کشور، گفت: مباحثی در زمینه تعمیم محدودیت های وضعیت قرمز و نارنجی به وضعیت زرد نیز مطرح شده و باید در کمیته امنیتی و اجتماعی ستاد ملی مقابله با کرونا مطرح و سپس در ستاد ملی مورد تصویب قرار گیرد.

5 ساعت پیش

برای رهن کامل واحد ۷۲ متری در محدوده آذربایجان به سرمایه ۲۲۰ میلیون تومانی نیاز است.

6 ساعت پیش

کارشناسان مرکز کنترل و پیشگیری از امراضِ ایالات متحده، اطلاعات جدید در مورد کشنده‌تر بودن کروناویروس انگلیسی را بازبینی می‌کنند.

7 ساعت پیش

یک دیپلمات پیشین کشورمان خاطر نشان کرد: وضعیت فعلی افغانستان نتیجه سیاستهای 20 ساله آمریکا در این کشور است و کسانی که این وضعیت را به وجود آوردند بدون مسئولیت نمی توانند از آن عبور کرده و خارج شوند.

7 ساعت پیش

سخنگوی وزارت بهداشت، نسبت به فراگیر شدن موج چهارم کرونا در صورت بی‌توجهی به رعایت پروتکل‌های بهداشتی، هشدار داد.

7 ساعت پیش