بازگرداندن ۱۰۰ میلیون ریال وجه کلاهبرداری شده به مالباخته all tv logo

بازگرداندن ۱۰۰ میلیون ریال وجه کلاهبرداری شده به مالباخته
یزدیزد

سرهنگ شهرام طولابی نژادفرمانده انتظامی شهرستان بافقگفت: با هشدار‌های فراوانی که در زمینه پیشگیری ازکلاهبرداریبه مردم ارائه شده، انتظار بیشتری می‌رود تا مردم درخرید‌های اینترنتی خود دقت لازم را به عمل آورده و سپس نسبت به خرید اقدام کنند.

او ادامه داد: پلیس فتای شهرستان با اطلاع از کلاهبرداری مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال از حساب یک نفر، اقدامات لازم جهت شناسایی و دستگیری کلاهبردار را در دستور کار قرار داد و با بررسی‌ها و اقدامات لازم مشخص شد که مالباخته با خرید اینترنتی و پرداخت وجه فوق، مورد کلاهبرداری قرار گرفته و کلاهبردار نیز پس از دریافت وجه، پاسخگوی وی نبوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان بافق، تصریح کرد: در این خصوص، پلیس فتای شهرستان با اقدامات فنی و پلیسی ضمن هماهنگی با مقام قضائی، موفق شد متهم را شناسایی و مبلغ کلاهبرداری شده را کشف و به حساب مالباخته بازگرداند.

فرمانده انتظامی شهرستان بافق با بیان اینکه در همین خصوص پرونده تشکیل و جهت سیرمراحل قانونی به دادسرا ارسال شد خاطرنشان کرد: می‌طلبد که شهروندان در خرید‌های اینترنتی دقت بیشتری داشته باشند تا مورد سوء استفاده کلاهبرداران قرار نگیرند.

باشگاه خبرنگاران جوانیزدیزد#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نماینده سوریه در سازمان ملل با مشروع خواندن پاسخ کوبنده ایران به تجاوزگری اخیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد که آمریکا باید به حضور غیرقانونی در سوریه و حمایت از گروههای تروریستی پایان دهد.

یک ربع پیش

وزیر خارجه اردن بر تمایل کشورش برای داشتن روابط حسنه با جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.

یک ربع پیش

نماینده دائم کشورمان در سازمان ملل متحد گفت: متاسفانه سه کشور آمریکا، انگلیس و فرانسه تصمیم گرفتند چشم خود را روی واقعیت ببندند.

یک ربع پیش

دبیرکل سازمان ملل در نشست شورای امنیت تاکید کرد: زمان کاهش تنش، توقف اقدامات تنش زا و در پیش گرفتن نهایت خویشتن داری فرا رسیده است.

یک ربع پیش

دبیر شورای عالی امنیت ملی در گفت‌و‌گوی تلفنی با همتای هندی خود گفت: نباید فرصتی برای سوء استفاده و شانه خالی کردن رژیم صهیونیستی از مسئولیت جنایت هایش فراهم گردد.

یک ربع پیش

این کشتی یک روز پیش از عملیات تنبیه رژیم صهیونیستی در تنگۀ هرمز توقیف شده است./ فارس

نیم ساعت پیش

امیرعبداللهیان وزیر خارجه کشورمان گزارشی از رایزنی‌های امروز خود با برخی از وزرای خارجه کشورهای جهان ارائه کرد.

یک ربع پیش

آب مروارید یک عارضه چشمی است، این بیماری اختلالاتی در بینایی شما ایجاد می کند و دیدن را برای شما مشکل می کند، اما این بیماری قابل کنترل و درمان است.

نیم ساعت پیش

نماینده روسیه در سازمان ملل در نشست شورای امنیت با حمایت از پاسخ کوبنده ایران به تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد نشست اضطراری شورای امنیت درباره پاسخ ایران، رویکرد دوگانه و مزورانه غرب را نشان می‌دهد.

یک ربع پیش

بیشتر...