خبرداغ |
1 ماه پیش

بازدید قائم مقام سازمان بازرسی کل کشور از پروژه خط دو مترو کرج

قائم مقام سازمان بازرسی کل کشور از پروژه خط دو متروی کرج بازدید و دستورات لازم برای رفع موانع پیش روی شرکت سابیر را صادر کرد.

ببازدید قائم مقام سازمان بازرسی کل کشور از پروژه خط دو مترو کرجه گزارشخبرداغبه نقل از  شستا رسانه، احمد رحمانیان، قائم مقام سازمان بازرسی کل کشور با حضور در کارگاه شرکت سد و تاسیسات آبیاری (سابیر) از شرکت‌های تابعه شستا، در جریان آخرین وضعیت پیشرفت پروژه خط دو متروی کرج قرار گرفت.
در این دیدار که با همراهی حمیدرضا هوشیاری مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تأمین، مهدی طالبی، سرپرست شرکت سابیر و جمعی از مدیران شهری کرج انجام شد، موانع پروژه توسط کارشناسان شرکت سابیر برای پیگیری در مراجع بالادستی تبیین شد.

قائم مقام سازمان بازرسی کل کشور ضمن تشکر از اقدامات شرکت سابیر جهت بهره‌برداری این پروژه در زمان مقرر، دستورات لازم برای رفع موانع با همکاری وزارت صمت و وزارت علوم را صادر کرد.
شایسته ذکر است پروژه خط دو مترو کرج به همت شرکت سابیر از شرکت‌های تابعه شستا در دست انجام است.#‌اخبار منبع: خبرداغ

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: وزرای عضو هیات امنای تامین اجتماعی اصلاح مستمری سایر سطوح بازنشستگان را پذیرفتند.

5 ساعت پیش

هشت کشتی گیر و یک مربی از خوزستان به یازدهمین مرحله اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان دعوت شدند.

5 ساعت پیش

فلور نظری، بازیگر مطرح و سرشناس ایرانی عکسی جدید در اینستاگرامش با یک چهره متفاوت و دیده نشده از خود بعد از عمل‌های زیبایی به اشتراک گذاشت.

3 ساعت پیش

اخیرا در رابطه با بنزین، طرحی مبنی بر تخصیص سهمیه به افراد به جای هر خودرو بطور آزمایشی و در یک بازه ۵ماهه، از اوایل اسفند سال ۱۴۰۰ تا اواخر تیرماه سال جاری در جزیره کیش اجرا شد.

4 ساعت پیش

مجلس شورای اسلامی در هفته آینده جلسه علنی دارد که در مهم‎‌ترین بخش‌ها، قرار است ضمن سؤال از وزیر بهداشت، گزارش حادثه متروپل آبادان نیز قرائت شود.

5 ساعت پیش

امام سجاد(ع) در محرّم سال 61 هـ.ق در جریان قیام و شهادت امام حسین (علیه السلام ) در کربلا حضور داشتند.

4 ساعت پیش

برخی از افراد کاملاً سمی هستند وگاهی اوقات نشانه های آنها خیلی نامحسوس است .

3 ساعت پیش

فعال سیاسی اصلاح طلب نوشت : این نهایتِ زشتکاری است که کاری را خودشان انجام دهند، اما چون آن را خلافِ مواضع قبلی‌شان می‌بینند، آن را به گردن دیگران بیاندازند!

4 ساعت پیش

نایب رئیس اول کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: به صورت شفاف باید عرض کنم ما نمایندگان به دلیل وضعیت معیشت مردم از دولت گلایه مند هستیم و نارضایتی خودمان را در جلسات مختلف اعلام کرده ایم.

5 ساعت پیش

بیشتر...