مدال |
۱ هفته پیش

مدیریت و کارگزار تمرکز استقلال را گرفتند/ اینجا آموزشگاه نیست!

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال گفت: استقلال در بازی با پرسپولیس تمرکز نداشت و عامل آن مدیریت و کارگزاری است که تصورش بر این است چون پول می‌دهد هر کاری می‌تواند انجام بدهد....

مدیریت و کارگزار تمرکز استقلال را گرفتند/ اینجا آموزشگاه نیست!
سید کاظم اولیایی در گفتگو باخبرنگار مهردر خصوصتساوی ۲ - ۲ استقلال مقابل پرسپولیس گفت: در روزی که خود پرسپولیسی‌ها هم باور نداشتند و دست‌های خود را به نشانه تسلیم پیش از بازی بالا برده بودند، کار به جایی رسید که استقلال از تساوی در دقیقه ۹۳ خوشحال باشد. کاملاً مشخص بود بچه‌های تیم استقلال تمرکز نداشتندبه خصوصدر نیمه دوم.

مدیرعامل پیشین آبی‌ها گفت: نداشتن تمرکز واضح بود اما اینکه چرا تیم تمرکز نداشت، به نظر من دلیلش سوء مدیریت، کم تجربگی در مجموعه مدیریت و کارگزاری است که از شرایط سوء استفاده می‌کند. مگر می‌شود کارگزار به صرف اینکه پول می‌دهد از بی تجربگی مدیریت استفاده کند و هر کاری دلش می‌خواهد انجام بدهد.

وی اضافه کرد: برای این دیدارمهمتمرکزحرفاولرا می‌زند امامی‌بینیم شببازی، کارگزار برنامه تبلیغاتی درست می‌کند و کاپیتان تیم که مهم‌ترین بازیکن است را چند ساعت در این برنامه مشغول می‌کند. البته کارگزار مقصر نیست،مقصرمدیریت بی‌تجربه‌ای است که این فضا را ایجاد می‌کند تا کارگزار هر کاری دلش بخواهد انجام دهد.

اولیایی گفت: متاسفانه آنهایی که برای استقلال تصمیمات کلان را می‌گیرند این تیم را با آموزشگاه فوتبال اشتباه گرفته‌اند. افراد را به استقلال می‌آورند تا در این باشگاه بزرگ با ۷۵ سال قدت و دو ستاره آموزش ببینند. اینجا تنها باشگاهی است که افراد بدون تجربه، بدون سابقه و رزومه را با رابطه می‌آورند تا اینجا آموزش مدیریت، معاونت و سرپرستی و… ببینند.

کارشناس فوتبال بیان داشت: اشتباه دیگر را هیات مدیره انجام داد که بادر نظر گرفتنپاداش و رسانه‌ای کردن آن، باز هم باعث بر هم خوردن تمرکز بیشتر شد.دربیتنها دیداری است که برای ایجاد انگیزش نیاز به مسائل مالی ندارد چون حساسیت این بازی به اندازه‌ای بالا هست که بازیکنان خودشان انگیزه کافی داشته باشند و تنها باید این انگیزه‌ها راکانالیزهکرد.

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال تاکید کرد: اگر خلاقیت و فرصت طلبی مهدیقائدینبود شاید همین یک امتیاز را هم نمی‌گرفتیم و این اصلاً شرایط مناسبی نیست. باختن به این پرسپولیس به مراتب سخت‌تر از بردن آن بود و مدیریت استقلال با بی تجربگی فضا را برای این کار سخت فراهم کرده بود که خوشبختانه یک نابغه مثلقائدیمعادلات این بازی را بر هم زد.

مدیریت و کارگزار تمرکز استقلال را گرفتند/ اینجا آموزشگاه نیست!


#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی
منبع: مدال


تبلیغات

مطالب مرتبط

کمیته مسابقات فدراسیون هندبال برنامه بازی‌های دور رفت از مرحله سوم لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور را اعلام کرد.

11 دقیقه پیش

۴ داور بین المللی ایرانی از سوی فدراسیون جهانی فوتبال نامزد قضاوت در جام جهانی فوتسال لیتوانی ۲۰۲۱ شدند.

نیم ساعت پیش

بیانیه 14 بندی مهدی رسول پناه، اخرین تلاش او برای حفاظت از شخصیت حقیقی خود مقابل سیل اتهاماتی است که علیه وی وارد شده است.

1 ساعت پیش

با اعلام سازمان تیم های ملی، اکرم خدابنده و ملیکا میرحسینی به مرحله جدید اردوی تیم ملی تکواندو ملحق شدند.

1 ساعت پیش

کریس ساتون، بازیکن سابق چلسی، معتقد است که پس از لمپارد، توماس توخل هم عاقبتی جز ترک چلسی با چشمان اشکبار نخواهد داشت.

1 ساعت پیش

کمیته مسابقات فدراسیون هندبال برنامه بازی‌های دور رفت از مرحله سوم لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور را اعلام کرد.

1 ساعت پیش

سرمربی تیم فوتبال رایکا بابل گفت: مساوی برابر تیم شاهین شهرداری بوشهر که کادر فنی و بازیکنانی با تجربه دارد، برای تیم ما ارزشمند است.

1 ساعت پیش

بازیکن ایرانی الاصل تیم ملی استرالیا، با قراردادی به تیم آرهوس دانمارک پیوست.

2 ساعت پیش

۴ داور بین المللی ایرانی از سوی فدراسیون جهانی فوتبال نامزد قضاوت در جام جهانی فوتسال لیتوانی 2021 شدند.

2 ساعت پیش

مربی سازنده کشتی کردستان گفت: دعوت از مربیان سازنده به اردوهای تیم ملی کار ارزشمندی است.

2 ساعت پیش

دو عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس بعد از بازی با فولاد استعفا کردند و با درخواست علی رغبتی برای کنار رفتن از این باشگاه موافقت شد.

2 ساعت پیش

آمار بالای گلزنی مهاجمان در فصل جدید لیگ برتر و در واقع نقش‌آفرینی پررنگ در نتایج تیم‌هایشان باعث شده تا یک اتفاق جالب‌توجه در جدول گلزنان رخ بدهد.

2 ساعت پیش

بازیکن سابق لیورپول معتقد است هواداران باید عدم تمایل جورجینیو واینالدوم به تمدید قرارداد را درک کنند.

2 ساعت پیش

رائول گونزالس اسطوره رئال مادرید و مربی تیم دوم باشگاه به ویروس کرونا مبتلا شده است.

2 ساعت پیش

مدیرعامل باشگاه فرمانیه گفت: صعودمان به جمع چهار تیم برتر لیگ تکواندو در دومین تجربه حضور در این مسابقات، موفقیت بزرگ و ستودنی است.

2 ساعت پیش