خبرگزاری ایسنا |
3 ماه پیش

بورس یکپارچه سبزپوش شد ایسنا

بورس یکپارچه سبزپوش شد

بازار سرمایه در آخرین روز کاری هفته رشد قابل توجهی کرد؛ به طوری که شاخص کل با افزایش بیش از ۲۸ هزار واحد به دو میلیون و ۶۰ هزار واحد رسید.

به گزارش ایسنا، امروز در آخرین روز کاری هفته شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران ۲۸ هزار و ۴۹۷ واحد افزایش یافت و در عدد دو میلیون و ۶۰ هزار و ۳۷۷ واحد ایستاد.

شاخص کل هم‌وزن نیز ۸۵۸۰ واحد رشد کرد و به ۷۲۰ هزار و ۶۴۵ واحد رسید.

امروز ۴۲۰ هزار و ۸۶۸ معامله به ارزش ۶۹۷۰ میلیارد تومان در بورس اوراق بهادار تهران انجام شد.

بورس یکپارچه سبزپوش شد
نقشه بازار بورس ـ چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲

تمامی نمادهای تاثیرگذار بر شاخص کل امروز بازار بورس سبز شدند. فولاد، وغدیر، فملی، وبلمت، رمپنا، پارسیان و وتجارت بیشترین تاثیر را در رشد شاخص داشتند.

همچنین خگستر، کترام، وتجارت، فولاد، خودرو، ذوب و شستا از نمادهای پرتراکنش بازار بورس بودند که بجز کترام، سایر نمادها مثبت شدند.

شاخص کل بازار فرابورس نیز امروز ۱۹۵ واحد افزایش یافت و به ۲۵ هزار و ۳۱۰ واحد رسید.

امروز ۲۳۹ هزار و ۳۱۹ فقره معامله به ارزش ۴۹۲۹ میلیارد تومان در فرابورس انجام شد.

خاور، آریا، وسپهر، سامان، انتخاب، تجلی و مارون بیشترین تاثیر را بر شاخص فرابورس داشتند. نمادهای فصبا، کرمان، وسپهر، زفجر، نطرین، ثرود و بمولد نیز از نمادهای پرتراکنش بودند که بجز فصبا، سایر نمادها سبز شدند.

به طور کلی بازار بورس اوراق بهادار تهران، هفته خوبی را سپری کرد؛ به طوری که پس از افت شاخص در اولین روز هفته از روز یکشنبه بازار سرمایه روند افزایشی به خود گرفت و تا پایان هفته این روند ادامه یافت.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

جنبش حماس با تعیین سقف زمانی برای پایان مذاکرات تاکید کرد که مقاومت هرگز امتیازی به اشغالگران و آمریکا نخواهد داد.

نیم ساعت پیش

اگر خودروسازان هم در سال آینده ۲۰ درصد افزایش قیمت داشته باشند. با این افزایش قیمت ناخودآگاه توان خرید مردم هم کاهش پیدا می کند و همراه آن تقاضا برای آن هم کاهش پیدا می کند و این می تواند کمک کند تا تفاوت قیمت بازار و کارخانه مقداری کم شود.

نیم ساعت پیش

مرجع تقلید شیعیان در عراق با صدور بیانیه‌ای پیش‌بینی کرد که روز سه‌شنبه، ۱۲ مارس (۲۲ اسفندماه) نخستین روز ماه رمضان باشد.

نیم ساعت پیش

براساس شمارش آرای حدود ۸۰ درصد صندوق‌های تهران، اگر این روند ادامه یابد، ۱۰ نفر از این لیست به مجلس راه می‌یابند و احتمالا از نفر ۱۱ الی ۵۰ راهی دور دوم خواهند شد.

نیم ساعت پیش

مردم اینبار هم به وظیفه خود عمل کردند و یکبار دیگر پای شهدا، رهبری و آرمان‌های انقلاب ایستادند.

نیم ساعت پیش

شصتمین مراسم اهدای جوایز انجمن صدای آمریکا با درخشش «اوپنهایمهر» همراه شد.

نیم ساعت پیش

رئیس سازمان پزشکی قانونی با بیان اینکه در نظر داریم ژنتیک افراد با مشاغل پرخطر را جمع‌آوری کنیم، گفت: افراد دارای مشاغل پرخطر مانند خبرنگاران، آتش‌نشانان، کادر پرواز، نیروهای مسلح، جنگل‌بانان، کارگران معادن و ... از گروه‌های هدف این طرح هستند.

1 ساعت پیش

باشگاه استقلال به دنبال شایعه مذاکره علی خطیر با فرهاد مجیدی با انتشار بیانیه‌ای حمایت خود از نکونام را اعلام کرد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...