4 روز پیش
2 بازدید

تست لاستیک های جدید فصل ۲۰۲۱ فرمول یک در پیست سیلورستون

تست لاستیک های جدید فصل ۲۰۲۱ فرمول یک در پیست سیلورستون

پیرلی اعلام کرده است که تستلاستیکهای جدید فصل ۲۰۲۱فرمول یکدر پیست سیلورستون انجام خواهد شد، بر این اساس تمام تیم ها در تمرین دوم خود در روز جمعه ازلاستیکهای جدید پیرلی استفاده خواهند کرد. این تست برای مسابقه دوم سیلورستون عملی خواهد بود.

تا کنون پیرلی برای تستلاستیکهای تولیدی خود از روزهای تست اختصاصی بهره می برد، از آنجایی که در فصل ۲۰۲۰ هیچ چیزی به روال گذشته انجام نخواهد شد پیرلی تصمیم گرفت تا در نیم ساعت اول تمرین دوم در پیست های سیلورستون و بارسلونا، تستلاستیکهای جدید فصل ۲۰۲۱فرمول یکرا انجام دهد.

در آیین نامه جدید FIA تمام تیم ها ملزم شده اند تا توسط هر دو راننده خودلاستیکهای جدید را تست کنند. ماریو ایزولا مدیر بخشفرمول یکشرکت پیرلی گفت:

به تمام تیم ها اعلام کردیم که قصد داریم ۳۰ دقیقه اول تمرین دوم در پیست سیلورستون و پس از آن بارسلونا را به تستلاستیکهایی که برایفرمول یک۲۰۲۱ تولید شده اند اختصاص دهیم. هدف ما بررسی رفتارلاستیکدر شرایط مختلف است تا بتوانیم یکپارچگی بهبود یافتهلاستیکرا تست کنیم. اینلاستیکها قادر خواهند بود با فشار کمتری کار کنند و راه حل های مختلفی برای کنترل گرمایشلاستیکبه وجود آورده ایم.

اینلاستیکها نمونه های اولیه برای مسابقاتفرمول یک۲۰۲۱ هستند و اگر بتوانیم اطلاعات مورد نیاز را از این دو تست به دست بیاوریم توسعهلاستیکرا در همین مرحله متوقف خواهیم کرد.

نحوه نامگذاریلاستیکهای پیرلی
در عمل پیرلی امسال همانلاستیکهای فصل ۲۰۱۹ را به مسابقات آورد و قصد دارد همین کار را برای فصل ۲۰۲۱ نیز انجام دهد. بنابراین به نظر میرسد هدف از انجام این تست ها ایجاد تغییرات کوچکی در ترکیبات مورد استفاده باشد تالاستیکها بتوانند افزایش downforce( نیروی رو به پایین) خودروها در فصل ۲۰۲۱ فرمول یک را تحمل کنند. ماریو ایزولا افزود:

این یکلاستیکجدید نیست و یک محصول کاملا جدید هم نیست. غیر ممکن است که ما بتوانیم در طول فصل، یک ترکیب جدید و یکلاستیکجدید تولید کنیم، قصد چنین کاری را هم نداریم. هدف ما این است که چند ترکیب جدید را تست کنیم تا بتوانیم از حفظ یکپارچگیلاستیکدر اثر افزایش نیروی رو به پایین خودرو ها در فصل ۲۰۲۱فرمول یکاطمینان داشته باشیم. مقررات فنی برای کاهش نیروی رو به پایین در ابتدای فصل پیش رو دچار تغییراتی خواهند شد و ممکن است در پایان فصل با یک نیروی عظیمی مواجه باشیم، به همین دلیل قصد داریم تا این نمونه های اولیه را تست کنیم.#‌اخبار_خودرو
منبع: خودرو بانک


مطالب پیشنهادی

از بین بردن چربی خورشت | راه کاری موثر برای از بین بردن چربی خورشت

از بین بردن چربی خورشت و راه از بین بردن چربی خورشت و چگونه چربی خورشت را از بین ببریم و چرب شدن زیاد خورشت را در پرشین وی بخوانید

غفوری‌فرد: پیروز انتخابات ۱۴۰۰ یک‌ اصولگراست /قالیباف رئیس‌ مجلس می‌شود

غفوری فرد، عضو شاخص جبهه پیروان و نماینده ادوار مجلس می گوید: به احتمال خیلی خیلی زیاد در انتخابات ریاست جمهوری با رای بسیار بالایی نامزد اصولگرایان رای خواهد آورد.

دستورات مهم روحانی درباره اجرای فاصله‌گذاری هوشمند مقابله با کرونا

رئیس جمهور پس از دریافت گزارش‌های جداگانه‌ای از وزیران کشور و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره اجرای طرح فاصله‌گذاری هوشمند از روز شنبه و آغاز فعالیت کسب و کارهای کم‌ریسک در همه استان‌ها به جز تهران، تاکید کرد که این طرح باید با نظارت دقیق و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده از سوی وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا اجرا شود.

طلایی: در انتخابات ۱۴۰۰ کاندیدای اصولگراها ۲۵ میلیون رای دارد

مرتضی طلایی می‌گوید: اصولگرایان هر کاری می‌خواهند بکنند از الان انجام دهند که سال ۱۴۰۰ با یک چهره پا به عرصه انتخابات بگذارند. اگر این اتفاق رقم بخورد من تضمین می کنم که کاندیدای اصولگرایان ۲۵ میلیون رای خواهد داشت.

چگونه شیره بادام را بگیریم | چگونه شیره بادام را بگیریم و خواص شیره بادام

چگونه شیره بادام را بگیریم و آیا می دانید چگونه شیره بادام را بگیریم و خواص شیره بادام و خواص شیره بادام در بارداری و خواص شیره بادام برای استخوان ها را در پرشین وی بخوانید

روحانی به مردم: از روز شنبه مرحله سخت مبارزه با کرونا شروع می‌شود /آن روز که فهمیدیم کرونا در قم نشر یافته، همان روز از قم هم خارج شده بود - خبرآنلای

روحانی گفت: آن روزی که به ما اعلام شد اول فقط در قم بود و روز بعد اراک را هم اعلام کردند که متوجه شدیم. آن روز که ما فهمیدیم هم در قم شیوع یافته و هم از قم عبور یافته است.

موفقیت حقوقی و مهم ایران در از بین بردن توقیف ۱.۶ میلیارد دلار /رسیدگی روند درخواست از صندوق بین‌المللی پول از سوی رئیس جمهور

رئیس جمهور درگفت وگو با رئیس کل بانک مرکزی به بررسی روند درخواست وام از صندوق بین المللی پول، پرداخت.

ویدیو - سعید حدادیان : به احترام اقلا ده میلیون خانواده مذهبی ، بهتاش فریبا نباید می‌رقصید آقای تنابنده

سعید حدادیان درباره سریال پایتخت صحبت‌هایی کرد و نسبت به بعضی صحنه‌ها انتقاد کرد.

پیام تسلیت روحانی، جهانگیری و لاریجانی به تولیت آستان قدس رضوی

رئیس جمهوری در پیامی درگذشت همشیره مکرمه حجت‌الاسلام و المسلمین احمد مروی را تسلیت گفت و از درگاه ایزدمنان برای آن فقیده سعیده غفران و رضوان الهی مسالت کرد.

تبریزی: نگاه بازرگان با انقلاب همراه نبود /امام مخالف ترورهای موتلفه بود

پژوهشگر تاریخ معاصر ایران می‌گوید: در ماجرای ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ رژیم شاه قصد اعدام امام خمینی (ره) را داشت.

این زیردریایی ارتش قابل رهگیری و کشف نیست + عکس

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: زیردریایی کلاس غدیر که در مراحل اورهال قرارداشت صبح امروز چهارشنبه ٢٠ فروردین به آب انداخته شد.

جلوگیری از خشک شدن مرغ در فر | راهکار جلوگیری از خشک شدن مرغ در فر

جلوگیری از خشک شدن مرغ در فر و راهکار جلوگیری از خشک شدن مرغ در فر و نکات پختن مرغ درون فر و مزه دار کردن مرغ را در پرشین وی بخوانید

انکار یک خبرسازی درباره دولت و حسن روحانی

ایسنا نوشت:معاون پارلمانی رئیس جمهور با تکذیب ارتباط ویدیویی رئیس جمهور با نمایندگان مجلس برای رای اعتماد به وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی گفت: در جلسه امروز، معاون اول رئیس جمهور به جای رئیس جمهور حاضر خواهد شد.

توئیت دبیر شورای‌عالی امنیت ملی با هشتگ اجتماع قلب‌ها

دبیر شورای‌عالی امنیت ملی در توییتر نوشت: نیمه شعبان نماد انتظار امیدآفرین و پیش‌برنده برای نسل ما بوده است.

برگ برنده اصلاح‌طلبان در ۱۴۰۰؛ ظریف،عارف، مطهری، جهانگیری یا...؟

۱۴۰۰ برای اصلاح طلبان سرنوشت ساز است، یا سورپرایز انتخابات می شوند و در روزهای سرخوشی اصولگرایان کاندیدایی رو می کنند که برگ برنده شان در انتخابات شود یا باید سنگری دیگر را هم به رقیب واگذار کنند.

پاسخ‌های کرونایی عباس عبدی به چند سوال اصلاح‌طلبانه و انتخاباتی

عباس عبدی تحلیلگر سیاسی اصلاح طلب می گوید: کنشگری در فرایندهای سیاسی موجود را حتی پیش از کرونا ناممکن و نامفید می‌دانستم.

تاسیس جمهوری اسلامی در ایران، آرمان‌ها و دغدغه‌ها

ضمن عرض تبریک چهل و یکمین سالروز تأسیس جمهوری اسلامی در ایران به محضر هموطنان عزیز، لازم می دانم به همین مناسبت مطالبی را در خصوص نحوه تحقق آرمانهای نظام و نگرانیها و دغدغه های پیش رو باستحضار برسانم:

نصیحت مشفقانه به منتخبان جدید خانه ملت

من به تازگی راجع به کارنامه سال ۹۸ فکر می کردم، از سیل در روزهای ابتدایی سال شروع شد، ابتدا پنج استان را به خود درگیر کرد و سپس به ۲۵ استان رسید.

انتقاد توئیتری آقای نماینده از عدم رعایت پروتکل ضدکرونایی در صحن مجلس /صحنه هایی خلاف موازین بهداشتی به دنیا مخابره شد

رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از نحوه برگزاری جلسات علنی مجلس و رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا انتقاد کرد.

چمران: رای اصولگراها کاهش یافته/انتخابات ۱۴۰۰ قابل پیش‌بینی نیست

مهدی چمران با بیان اینکه رای اصولگرایان کاهش داشته است گفت: من نمی خواهم به تقسیم بندی ها تاکید داشته باشم ولی به طور کلی مشارکت در این دور از انتخابات کمتر از دفعات قبل بود، ما پیش از این وقتی به مساجد و مجالسی که عموما می رفتیم شاهد شور و هیجان بیشتری بودیم اما اینبار شور و هیجان کمتری را دیدیم .

مطالب مرتبط