۶۶۰۰ ناظر روند برگزاری انتخابات را رصد می کنند all tv logo

۶۶۰۰ ناظر روند برگزاری انتخابات را رصد می کنند
کرمانشاهکرمانشاه

حجت الاسلام محسن مفید رییس دفتر شورای نگهبان در استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران حاضر در محل ستاد انتخابات استان، با اشاره به شروع فرآیند انتخابات از ساعت هشت صبح امروز (یازدهم اسفند) گفت : خوشبختانه تاکنون مشکل خاصی در روندبرگزاری انتخاباتگزارش نشده است.

به گفته رییس دفترشورای نگهباندر استان کرمانشاه، ۶۶۰۰ ناظر روند انتخابات در استان را رصد می‌کنند.

وی یکی از ترفند‌های مهم دشمنان را شایعه سازی و ایجاد شائبه عنوان و تصریح کرد: در خواست ما از مردم این است که به شایعات توجه نکرده و اخبار انتخابات را از مراجع رسمی دنبال کنند.

مفید گفت: ناظران ما در شعب حضور دارند و هرگونه تخلف احتمالی را حتما دنبال کرده و گزارش می‌دهند و قطعا با متخلفان برخورد می‌شود.

وی افزود: تاکنون دستگیری‌هایی داشته ایم که بعضا مربوط به خریدو فروش رای بوده و این افراد به شعب ویژه مراجع قضایی ارجاع داده شده اند.

رییس دفتر شورای نگهبان در استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: همچنین گزارشاتی از تجمعات طرفداران کاندیدا‌ها در اطراف شعب داشته ایم که اقدامات لازم هم در این زمینه صورت گرفته است.

مفید در خصوص ممنوعیت عکسبرداری و فیلمبرداری از برگه اخذ رای، گفت: حق مردم رای دادن مخفیانه است و ناظران ما رصد خواهند کرد که کسی از برگه رای عکس و فیلم تهیه نکند .

باشگاه خبرنگاران جوانکرمانشاهکرمانشاه#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شیخ عبدالله بن زاید آل نهیان وزیر خارجه امارات عربی متحده در تماس تلفنی با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان گفتگو و رایزنی کرد.

نیم ساعت پیش

شبکه خبر صداوسیما در زیرنویس خود از شنیده شدن صدای انفجار در اصفهان خبر داد.

1 ساعت پیش

خبرگزاری مهر آنچه در آسمان اصفهان رخ داده را عملیات موفق انهدام سه ریز پرنده ناشناس توسط سامانه پدافندی کشور خبر داد.

یک ربع پیش

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: به یاد دارم در دوران جنگ مثلاً ما در کردستان که بودیم، دور هم جمع می‌شدیم و صحبت می‌کردیم. آن موقع رهبر انقلاب در سِمت رئیس‌جمهور بودند. دور هم با همدیگر حرف که میزدیم، ارتشی‌ها همه آقا را پشتیبان و حامی خودشان می‌دانستند. خب آدم می‌فهمد دیگر! مثلاً می‌فهمد این امام جمعه هوای ارتشی‌ها را خیلی دارد، همیشه از ما تعریف می‌کند. این‌ها نکاتی است که به این راحتی کسی درک‌شان نمی‌کند که یک ارتش را با چه چیزهایی می‌شود نگه داشت.

نیم ساعت پیش

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، در مصاحبه‌ای نسبت به هرگونه اقدام نظامی علیه ایران، به رژیم اسرائیل هشدار داد.

نیم ساعت پیش

صدور رای پرونده رمز ارز جعلی «کینگ‌مانی»، اعلام جرم دادستانی تهران علیه برخی از رسانه ها در جهت مقابله با برهم زنندگان امنیت روانی جامعه، ​تشکیل ۳۰ هزار پرونده عدم انجام تعهد برای خودروسازان در سال گذشته و ... از اخبار حقوقی و قضایی هفته گذشته بود.​

نیم ساعت پیش

از ساعاتی قبل خبر انفجار در آسمان اصفهان منتشر شد و خبرگزاری های فارس و مهر و زیرنویس شبکه خبر به آن پرداختند و ویدیوهای بسیاری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.

نیم ساعت پیش

پدافند هوایی کشور بامداد امروز حمله ریزپرنده ها را در آسمان اصفهان خنثی کرد و هم اکنون شرایط در اصفهان عادی است.

نیم ساعت پیش

 مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌شرقی از تحویل یک هزار و ۲۵۷ واحد مسکونی به مددجویان این نهاد در استان خبر داد.

1 ساعت پیش

بیشتر...