خبرآنلاین |
۱ هفته پیش

رونمایی از پرتابگر مبتنی بر کانتینر سپاه فیلم خبرآنلاین

رونمایی از پرتابگر مبتنی بر کانتینر سپاه/ فیلم

برای اولین بار تصاویری از پرتاب موشک بالستیک از پرتابگر مبتنی بر کانتینر در ایران منتشر شد.

به گزارش خبرگزاریخبرآنلاین، بر اساس این تصاویر دو موشک بالستیک قرارگرفته در کانتینرهای استاندارد تجاری از ناو شهید مهدوی که سابقا ناو کانتینربر بوده پرتاب شده و به اهداف در کویر ایران اصابت کردند.

براساس گزارش کانال خبری پارتیزان، استفاده از سامانه های نظامی مبتنی بر کانتینر با توجه به مزایایی مثل اختفا، انعطاف پذیری در چینش تسلیحات و ... محبوبیت روزافزونی در راهبردهای نظامی آینده خواهند داشت. در حال حاضر کشورهای مختلفی در حال توسعه تسلیحات مبتنی بر کانتینر هستند.

در بخشی دیگر، رزمایش موشکی سپاه برای هدف قراردادن پایگاه شبیه‌سازی شده نواتیم اسرائیل صورت گرفته، اهداف شبیه سازی شده در واقع یک سوم ابعاد واقعی پایگاه هوایی نواتیم اسرائیل در سرزمین‌های اشغالی است و این‌کار برای نمایش دقت بالای آخرین نسل موشک‌های سوخت مایع عماد و قدر انجام شده است، همچنین در این رزمایش از موشک‌های سوخت جامد خیبرشکن و حاج قاسم نیز استفاده شد.

۲۲۷۲۲۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهاناپلیکیشن خبرآنلاینرا نصب کنید.


#‌سیاسی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

امروز همزمان با سفر استاندار کردستان به شهرستان دهگلان، ۴۲ واحد مسکن ملی و ۲ طرح عمرانی و خدماتی بهره برداری شد.

یک ربع پیش

کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) مصوبه کابینه این رژیم درباره مخالفت با تشکیل کشور فلسطین به‌صورت یکجانبه را با اکثریت آرا تصویب کرد.

یک ربع پیش

شجاع خلیل‌زاده مدافع تیم فوتبال تراکتور در میکسدزون خبری پس از باز با پرسپولیس با یکی از خبرنگاران درگیری لفظی پیدا کرد.

یک ربع پیش

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اطلاعات پلیس تهران از شناسایی و دستگیری ۲ نفر از اراذل و اوباش که اقدام به رعب و وحشت با سلاح سرد در غرب تهران کرده بودند، خبر داد.

یک ربع پیش

در این ویدئو، از یک حادثه در تهران منتشر شده که نشان می‌دهد به دلیل انفجار مواد آتش زا بخشی از خیابان مولوی دچار حریق شد. در خیابان مولوی تهران یک محمولۀ مواد محترقه به‌دلیل پرتاب مواد آتش‌زا در درونش منفجر شد. این حادثه وسعت گسترده‌ای نداشت و کسی هم مصدوم نشد.

یک ربع پیش

مهدی ترابی در مورد محرومیت علیرضا بیرانوند در دیدار بعد مقابل ذوب‌آهن گفت: یک دروازه‌بان جوان خیلی خوب داریم که شما او را ندیده‌اید. قطعا می‌تواند در آن بازی به ما کند و مطمئن باشید از عملکردش شگفت‌زده می‌شوید.  

یک ربع پیش

سازمان بهداشت جهانی توصیه می‌کند قندهای آزاد را به کمتر از 10 درصد از مصرف انرژی روزانه کاهش دهید، اما بین قند طبیعی که در عسل، شربت، و آب میوه موجود است، با آنهایی که توسط منابع دیگر تولید می‌شود، تفاوتی نمی‌گذارد.

یک ربع پیش

تیم ملی کریکت افغانستان با نتیجه دو بر یک مغلوب تیم ملی کریکت سریلانکا شد.

نیم ساعت پیش

سر جیم رتکلیف: باید از همسایه‌های پر سر و صدایمان چیزهایی بیاموزیم. همسایه‌های دیگری هم داریم. آن‌ها در پایان دشمن ما هستند و چیزی بهتر از این نیست که منچسترسیتی و لیورپول را از جایگاه‌شان به زیر بکشم.

5 دقیقه پیش

بیشتر...