گردشگرانی که در زیر آوار کوه یخ آبشار دفن شدند!

ریزش کوه یخ در یک آبشار معروف در روسیه جان چند گردشگر محلی را گرفت.

دفن شدن گردشگران در زیر آوار بهمنبه گزارش خبرنگارحوزه اخبار داغگروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ریزش کوه یخ یک آبشار منجمد ۱۳۱ فوتی (۴۰ متری) در روسیه موجب کشته شدن یک گردشگر ودفن شدنچهار تن دیگر شد. این اتفاق روز پنجشنبه و هنگامی رخ داد که گردشگران در پایین این مکان توریستی در روسیه حضور داشتند.

شاهدان عینی توانستند سه گردشگر گرفتار شده در زیر آوار یخ از جمله یک کودک با نام «تزار ایسیسِل»، یک زن و یک مرد را نجات دهند. با این حال چهارگردشگردیگر در زیر آوار یخ مدفون شدند.


بیشتر بخوانید

  • خوش شانسی محض گردشگران حین ریزش صخره !

پس از وقوع اینحادثه مرگبار، بلافاصله یک گروه هفت نفره از امداگران به محل حادثه در منطقه «ویلیوچینسکی»، جایی که اینآبشاردورافتاده در آن قرار دارد اعزام شدند. همچنین یک فروند بالگرد Mi-8 به همراه امداگران، تیم پزشکی اعزام شدند.

رئیس اورژانس محلی در این باره به رسانه‌ها گفت که یک گردشگر در محل حادثه جان باخت، چند نفر دیگر از جمله یک کودک زنده از زیر آوار یخ بیرون کشیده شدند و چند تن دیگر نیز در زیر آوار مدفون شدند. بنا به این گزارش دمای هوا در لحظه وقوع حادثه ۱۱ درجه سانتی گراد بالای صفر بود. هنوز از سرنوشت چهار گردشگر دفن شده در زیر آوار یخ گزارشی منتشر نشده است. در ویدئویی که منتشر شده است تلاش شاهدان عینی را برای بیرون کشیدن افراد گرفتار شده از زیر آوار یخ نشان می‌دهد.

گفتنی است؛ این آبشار در دامنه شمال غربی آتشفشان ولیوچینسکی قرار دارد که یکی از معروف‌ترین جاذبه‌های توریستی در این منطقه از روسیه به شمار می‌رود.

انتهای پیام/#‌اخبار
منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران


تبلیغات

مطالب مرتبط

مرد جوانی که موفق شده بود نوزاد رها شده ای را از خودرو سرقتی به مادرش بازگرداند لقب "قهرمان " گرفت.

5 ساعت پیش

نقش حضرت زهرا (س) در تربیت شیعیان و ماجرای نام گذاری حضرت ام البنین (س) چه بود؟

5 ساعت پیش

در بخشی از اجرای زیبای گروه ضربان در مرحله نیمه‌نهایی مسابقه عصر جدید یکی از شرکت کنندگان با گردن خودش روی میله بارفیکس رفت.

7 ساعت پیش

فیلم کلاس فارسی و نگارش پایه دوم ابتدایی که توسط شبکه آموزش تولید شده، در سایت باشگاه خبرنگاران جوان منتشر شده است.

7 ساعت پیش

فیلم کلاس فارسی و نگارش پایه اول ابتدایی که توسط شبکه آموزش تولید شده، در سایت باشگاه خبرنگاران جوان منتشر شده است.

8 ساعت پیش

شبکه یورونیوز عربی تصاویری از آموزش تشخیص بیماران مبتلا به کرونا به یک سگ در جمهوری چک منتشر کرد.

9 ساعت پیش

فیلم کلاس دانش فنی پایه رشته تاسیسات مکانیکی ساختمان پایه دهم شاخه فنی و حرفه‌ای که توسط شبکه آموزش تولید شده، در سایت باشگاه خبرنگاران جوان منتشر شده است.

9 ساعت پیش

واکنش مجری به حادثه برخورد یک نماینده با یک سرباز: دوره اینکه کاری کنید و صدایش در نیاید تمام شده و اگر دست از پا خطا کنید مردم معترضانه در مقابل شما می‌ایستند، از پلیس راهور می خواهیم این مسخره بازی‌ها را جمع کنند و بجز خودروهای امدادی کسی را به خط ویژه راه ندهند.

9 ساعت پیش

یک گربه از روی دلسوزی مانع از بازیگوشی کودک خردسال شد.

10 ساعت پیش

مدیر عامل شرکت توانیر: خاموشی‌های اخیر را به واحد‌های تولیدی اعلام کرده بودیم.

10 ساعت پیش

زمان دقیق واریز یارانه معیشتی اعلام شد که بر اساس آن یارانه معیشتی بهمن ماه ۹۹ ساعت ۲۴ پنجشنبه شب به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

10 ساعت پیش

نسیم ادبی با انتشار یک فیلم از همسر مرحومش در اینستاگرام اشک همه را در آورد.

10 ساعت پیش

یک گاو وحشی در یکی از چهارراه‌های کلمبیا، ضربه محکمی به یک مرد زد.

11 ساعت پیش