اقتصاد آنلاین |
۱ هفته پیش

کدام مدل پژو ۲۰۷ را بخریم جدول قیمت اتوماتیک، پانوراما، تیپ...اقتصاد آنلاین اقتصادآنلاین

در جدول زیر قیمت روز انواع پژو ۲۰۷را در بازار مشاهده می‌کنید.

قیمت بازار انواع خودروهای پژو ۲۰۷

برندمدل(سال ساخت)کارکرد (کیلومتر)قیمت (تومان)
پژو ۲۰۷ MC اتوماتیک۱۴۰۲ | ایران خودروصفر۷۲۰,۰۰۰,۰۰۰
پژو ۲۰۷ دنده ای۱۴۰۲ فرمان برقی - ایران خودروصفر۶۱۰,۰۰۰,۰۰۰
پژو ۲۰۷ پانوراما اتوماتیک TU۵P۱۴۰۲| ایران خودروصفر۸۱۰,۰۰۰,۰۰۰
پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P۱۴۰۲| ایران خودروصفر۷۸۰,۰۰۰,۰۰۰
پژو ۲۰۷ دنده ای۱۴۰۱| فرمان برقی - ایران خودروصفر۵۷۵,۰۰۰,۰۰۰
پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P۱۴۰۱ | ایران خودروصفر۷۴۵,۰۰۰,۰۰۰
پژو ۲۰۷ دنده ای۱۴۰۱ پانوراما - ایران خودروصفر۶۳۵,۰۰۰,۰۰۰
پژو ۲۰۷ تیپ ۵۱۴۰۲| ایران خودروصفر۵۳۵,۰۰۰,۰۰۰


#‌اخبار منبع: اقتصاد آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فیلم پرش از ارتفاع بسیار بلند با موتور سیکلت را ببینید.

نیم ساعت پیش

ایلنا نوشت: یک عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:باتوجه شرایط اخیری که در کشور به وجود آمده است و هجوم زیاد مهاجران که بعضاً هم به صورت غیرقانونی وارد کشور ما می‌شوند، نگرانی‌هایی را برای مردم ما به وجود آورده که نگرانی‌های به حقی هم هست.

نیم ساعت پیش

نمایشگاه دائمی «در لباس سربازی» در محل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در معرض دید عموم علاقمندان فرهنگ جهاد و مقاومت قرار گرفته است.

نیم ساعت پیش

دو منبع مطلع اعلام کردند که تویوتا موتور قصد دارد سومین کارخانه خودروسازی را در هند بسازد و ظرفیت تولید را در این کشور برای اولین‌بار در بیش از یک دهه افزایش دهد زیرا مشارکت آن با سوزوکی موتور باعث افزایش حجم داخلی شده است.

1 ساعت پیش

محمد ولی‌زاده عنوان امتیازآورترین بازیکن تیم ملی والیبال ایران در دیدار مقابل اوکراین در مسابقات انتخابی المپیک را به دست آورد.

نیم ساعت پیش

مایکل کریزو که نسبت به فصول قبل آمادگی بهتری دارد، امیدوار است که این اقدامات در نهایت در بزرگترین صحنه ورزش به ثمر برسد.

14 دقیقه پیش

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا پنج‌شنبه (۶ مهر) اعلام کرد «هکرهای چینی به حدود ۶۰ هزار ایمیل وزارت خارجه آمریکا دسترسی پیدا کرده‌اند». «مایکروسافت»، اعلام کرده که در این حملاتِ هک مخفیانه، از نرم‌افزار ایمیل این شرکت سوء‌استفاده شده است. روابط آمریکا و چین از چند ماه قبل با تنش‌های بی‌سابقه‌ای مواجه شده است که سرنگونی بالن جاسوسی چین در خاک آمریکا، به افزایش این تنش دامن زده است.

1 ساعت پیش

روایت رهبر انقلاب از خدماتی که بانوان در قسمت پشتیبانی از رزمندگان و شست‌وشوی لباسهای خونی رزمندگان در دوران دفاع مقدس انجام میدادند در نماهنگی با عنوان «حوض خون» منتشر شد.

نیم ساعت پیش

تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود از مسابقات انتخابی المپیک به مصاف اوکراین رفت و در یک بازی پر انتقاد شکست خورد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...