اقتصاد آنلاین |
1 ماه پیش

احتمال ریزش مجدد بازار رمزارزها وجود دارد اقتصاد آنلاین اقتصادآنلاین

اقتصاد آنلاین – مهسا نجاتی؛بیلی مارکوس که با نام «شیبتوشی ناکاموتو» نیز شناخته می‌شود، بنیانگذار دوج‌کوین، در مورد انتظارات برای ادامه روند نزولی در بازار رمزارزها صحبت می‌کند.

یکی از کاربران از مارکوس پرسید که بازار نزولی تا چه زمانی ادامه خواهد داشت؟ وی اظهار کرد: "قبل از اینکه امیدها دوباره از بین برود، جهش گربه مرده اتفاق می‌افتد."

جهش گربه مرده یک افزایش اندک و موقت در قیمت دارایی است که با ادامه روند نزولی اتفاق می‌افتد.

روند نزولی در بازار رمزارزها که در سال جاری آغاز شد، تا حدودی ناشی از سیاست‌های پولی انقابضی فدرال رزرو بود. از آنجا که بیت‌کوین ۷۰ درصد از ارزش خود را از اوج خود از دست داد، سایر ارزهای دیجیتال نیز به دنبال آن سقوط کردند.

اخیرا بازار رمزارزها ریزش قابل توجهی را تجربه کرده که به این وضعیت لقب "زمستان رمزارزی" داده‌اند.

دوج‌کوین در هفته گذشته ۳۰ درصد افزایش یافت

دوج‌کوین از ۰.۰۴ دلار در ۱۸ ژوئن بازگشت و از آن زمان به طور پیوسته بالاتر رفته است. به دنبال روند صعودی، قیمت این رمزارز با ۰.۰۸۱ دلار از سد میانگین متحرک روزانه ۵۰ روزه عبور می کنند.

صعود به بالای این شاخص ممکن است یک حرکت صعودی جدید را احیا کند که ممکن است سطح ۰.۱۲ دلار بعدی را هدف قرار دهد. در زمان انتشار نوشتن این گزارش، دوج‌کوین در قیمت ۰.۰۷ دلار در نوسان بوده که ۱۰ درصد در ۲۴ ساعت گذشته و ۳۰ درصد در هفته گذشته افزایش داشته است.

بر اساس داده های IntoTheBlock، نهنگ های دوج‌کوین یا دارندگان بزرگ در حال حرکت هستند زیرا تراکنش های بزرگ در ۲۴ ساعت گذشته نزدیک به ۱۱۸ درصد افزایش یافته است. افزایش معاملات بزرگ معمولاً با افزایش فعالیت نهنگ‌ها در خرید یا فروش مرتبط است و یک تراکنش معمولاً بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار است.

همچنین سودآوری این میم‌کوین به ۵۴ درصد افزایش یافته است.#‌اخبار منبع: اقتصاد آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

عضو هیات رییسه کمیسیون عمران مجلس از تحویل ۶۰۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن تا پایان امسال خبر داد.

1 ساعت پیش

وزیر خارجه دولت موقت طالبان با بیان اینکه طالبان با 16 کشور روابط رسمی دارد، گفت: «به دنبال روابط حسنه با واشنگتن هستیم و از آمریکا می‌خواهیم که ذخایر ارزی بانک مرکزی افغانستان را آزاد کرده و حقوق مردم افغانستان را به رسمیت بشناسد.»

3 ساعت پیش

رییس قوه قضاییه گفت: در اجرای احکام از هجمه‌های حقوق بشری واهمه نداریم اما توجه به رافت‌ اسلامی و سرنوشت یک زندانی دغدغه من است.

1 ساعت پیش

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت:اگر سری به دفتر ازدواج و طلاق بزنید و یک کار پژوهشی کنید به بحث طلاق‌های صوری می رسیدیم گفته شده است حدود ۳۰ درصد طلاقها صوری است. از کجا به این نتیجه رسیدند از اینجای که طبق گفته مسوولان دفاتر همان افرادی که طلاق می گیرند بلافاصله درخواست صیغه ۹۹ ساله می کند تا به زندگیشان ادامه دهند؛ طلاق می گیرند تا طلاقنامه ارائه کرده و زن حقوق پدر فوت شده را بگیرد.

2 ساعت پیش

دومین همایش ملی ایمنی در معادن و صنایع معدنی فردا به میزبانی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دبیر شورای عالی کار در سیرجان آغاز می شود.

1 ساعت پیش

عکس های جدید بهاره رهنما خبرساز شد.

1 ساعت پیش

فارس نوشت : هم‌بند مقام معظم رهبری در کمیته مشترک ساواک می‌گوید: پاسبان در را باز کرد و پرسید: فامیلی‌ات چیست؟ آقا فرمود: حسینی. گفت: پیراهنت را بینداز روی سرت و بیا. ایشان را بردند. ساعتی بعد دیدیم ایشان را در حالی که حسابی زده بودند آوردند.

3 ساعت پیش

باوجود اینکه وزارت نیرو گفته بود مشکل آب شهرکرد تا دو روز دیگر حل می‌شود اما حجم گل و لای چشمه کوهرنگ تقریبا دو برابر شده و فعلا قابل تصفیه نیست. حالا وزارت نیرو در تلاش است تا آب چاه‌ها را به خطوط لوله آب شهرکرد وصل کند تا مشکل مردم حل شود.

1 ساعت پیش

رسانه‌های دولتی از پایان دور اول سفرهای استانی آقای رئیسی در سال اول ریاست‌جمهوری خبر داده‌اند و وعده جدید این است که این اتفاق از سر گرفته می‌شود.

1 ساعت پیش

بیشتر...