شما نیوز |
۲ هفته پیش

برق گرفتگی مرگبار پسر بچه از دکل برق فیلم

برق گرفتگی مرگبار پسر بچه از دکل برق + فیلم

به گزارش رصدورزشی، در جریان بازی چند پسربچه خردسال و نوجوان،یکی از آنها از  دکل برق  بالا رفت و جان باخت.این حادثه برق گرفتگیدر ایران رخ نداده است.

 

 #‌اخبار منبع: شما نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سید ابراهیم رئیسی از حضور حاج قاسم در حرم امام رضا(ع) می‌گوید.

2 ساعت پیش

با اعتراض برخی کاندیداها به نتیجه انتخابات شورای شهر یاسوج، هواداران آن‌ها درگیری‌هایی در سطح شهر ایجاد کردند که با حضور پلیس در کمترین زمان خاتمه یافت.

2 ساعت پیش

معاون فنی گمرک گفت: چند ده هزار تن نهاده دامی دولتی و خصوصی در گمرکات شمال کشور در حال فاسد شدن است.

4 ساعت پیش

رییس جمهور منتخب ایران تاکید کرد که شرط حضور در دولت وزرا، مدیران میانی و همه کارشناسان و کارکنان قبول داشتن بنده نیست، بلکه حفظ کرامت مردم است.

5 ساعت پیش

سخنگوی دولت با اشاره به تداوم میراث جمهوریت در انتخابات اخیر گفت: ما از یک سنت نیکو و نهادینه شده در جهت انتقال قدرت برخوردار هستیم و این موقعیتی است که در جهان و منطقه پرآشوب باید آن را پاس بداریم و بر این سرمایه بیفزاییم.

5 ساعت پیش

رئیس جمهور منتخب ملت در حرم مطهر امام رضا(ع) گفت: در نظام اسلامی، دولت خدمت گذار مردم است نه منت گذار به مردم. در دولت اسلامی تمام کارگزاران باید خود را خدمتگزار مردم بدانند.

8 ساعت پیش

به نظر می‌رسد آمریکا مسیر بسیار سختی را پیش رو دارد/در مورد دیدار با بایدن قاطعانه نه گفت/هر توافق گسترده‌تری که شامل برنامه موشکی شود را رد کرد.

11 ساعت پیش

خیابان نخریسی مشهد (فدائیان اسلام فعلی) در ۲۲ خرداد سال ۱۳۴۴ شاهد یکی از عجیب‌ترین حوادث هوایی تاریخ ایران بود.

11 ساعت پیش

همزمان با سالروز ولادت امام رضا(ع) تصاویری از حضور شهید قاسم سلیمانی در حرم مطهر ثامن‌الحجج، آقا علی ابن موسی الرضا(ع) منتشر شد. شهید قاسم سلیمانی در تمامی ادوار زندگی خود در حال خدمت به مردم بود، زمانی با لباس پاسداری در جبهه‌های حق علیه باطل ادای دین کرد، پس از آن هم با شجاعت مثال‌زدنی خود در برابر اشرار خود فروخته جنوب شرق ایستادگی کرد.

11 ساعت پیش

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از کشف بزرگترین مزرعه رمز ارز کشور بالغ بر ۷ هزار ماینر در غرب تهران خبر داد.

11 ساعت پیش

فرزندان چه جایگاه هایی دارند؟

12 ساعت پیش

مردم امارات، برای خرید محصول جدید کمپانی تویوتا یعنی لندکروز اتاق ۳۰۰ به طرز عجیبی صف کشیدند.

13 ساعت پیش

گرشا رضایی خواننده پاپ پاسخ می‌دهد.

13 ساعت پیش

سرلشکر حسن باقری رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح و جمعی از فرماندهان عالیرتبه نظامی در دیدار با آیت‎الله رئیسی، انتخاب وی به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفتند.

14 ساعت پیش

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با حضور در دفتر آیت‎الله رئیسی، انتخاب وی را به‎عنوان هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.

14 ساعت پیش

بیشتر...