خبرگزاری میزان |
۱ هفته پیش

سفرهای استانی رئیس جمهور حدنصاب جدیدی در مدیریت اجرایی حکمرانی اجتماعی سیاسی resize

کاظم انبارلوییدر گفت‌وگو با میزان، با اشاره به اهمیت سفر‌های استانی رئیس جمهور گفت: یکی از مطالبات رهبر معظم انقلاب در دیدار با اعضای هیئت دولت، همین بود که سفر‌های استانی و دیدار‌های رو در رو با مردم ادامه یابد و رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت از نزدیک مشکلات مردم را رصد کرده و برای رفع آن‌ها اقدام کنند.

وی افزود: دولت اخیراً ششمین سفر استانی خود را در روز تعطیل و غیرکاری جمعه انجام داد. قطعاً این دیدارهای چهره به چهره با مردم و به‌خصوص حضور در بین محروم‌ترین اقشار جامعه و دورترین نقاط کشور باعث ایجاد اعتماد و نیز کاهش فاصله دولت و ملت می‌شود.

دبیر سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی عنوان کرد: در این دیدار‌ها رئیس جمهور و مسئولان دستگاه‌های اجرایی قوانین و مقرراتی را که باید اجرا شود و رسیدگی به کار مردم را در دستورکار قرار داده و امورات را از نزدیک مورد ارزیابی قرار می‌دهند که امر پسندیده‌ای است. 
 
انبارلویی یادآورشد: مدیرت نشسته و مرکز نشین نمی‌تواند چنین درکی از اجرا داشته باشد برای همین آقای رئیسی رکوردی در مدیریت اجرایی و حکمرانی اجتماعی و سیاسی را در حال تجربه‌کردن دارند.
 
وی تصریح کرد: خوشبختانه همین روش در مجلس نیز دیده می‌شود و رئیس مجلس نیز گاهی با بازدید‌های میدانی روند اجرای قوانین را رصد می‌کند. بحمدالله قوا در هماهنگی با هم در پاسخگویی به مطالبات مردم  قدم برمی‌دارند  و  در حال تجربه رکورد جدیدی در مدیریت تغییر و رسیدگی به حقوق عامه هستند. 
 
  • بیشتر بخوانید: 
  • سفرهای استانی رئیس‌جمهور به اتخاذ تصمیمات کاربردی‌تر در هیئت دولت می‌انجامد
 
انتهای پیام/


#‌خبر_سیاسی#‌اخبارسیاست منبع: خبرگزاری میزان

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وزیر ورزش گفت:درب مجموعه بزرگ آزادی به روی آحاد مردم عزیزمان باز شده و جاده تندرستی این مجموعه در هفته تربیت بدنی افتتاح و در اختیار عموم علاقه مندان قرار گرفته است.

لحظاتی پیش

مهرداد جهاندیده گفت: با برگزاری پانزدهمین دوره مسابقات قرآنی جامعه کار و تولید استان، نفرات برگزیده در رشته های مختلف معرفی شدند.

3 دقیقه پیش

آیا فرهاد مجیدی می‌تواند در بازی با ذوب آهن، دو طلسم را از بین ببرد؟

10 دقیقه پیش

سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان از سینماگران برای همکاری با این وزارتخانه و استفاده از ظرفیت‌های داستانی حوزه ورزش و جوانان دعوت کرد.

یک ربع پیش

سخنگوی حماس اعلام کرد اسیران فلسطینی با تهدید واقعی روبرو هستند و در وضعیت خطرناکی قرار دارند و نیاز به حمایت و پشتیبانی واقعی دارند.

یک ربع پیش

اهواز- مدیرکل امداد استان خوزستان گفت مردم نوع‌دوست خوزستان ۱۳ میلیارد تومان در جشن عاطفه‌ها به دانش آموزان نیازمند کمک کردند.

یک ربع پیش

تهران- شهردار تهران گفت: ۶.۸ کیلومتر از طرح مدیریت سیلاب غرب تهران تا پایان سال افتتاح خواهد شد و این در حالی است که قیمت ساخت ۵۳۰ کیلومتر مجموعه پروژه‌های جمع‌آوری آب‌های سطحی تهران ۲۰ هزار میلیارد تومان برآورد شده است.

یک ربع پیش

منابع یمنی از تداوم حملات هوایی به یمن به ویژه استان مارب خبر دادند.

یک ربع پیش

منابع رژیم صهیونیستی از تلاش این رژیم برای ساخت شهرکهای جدید در کرانه باختری خبر دادند.

یک ربع پیش

سیدابراهیم رئیسی گفت: باید به استان اردبیل توجه شود و صنایع تبدیلی و چرخه ارزش افزوده را دنبال کرد که این‌ها از برنامه‌های دولت است.

یک ربع پیش

مدیر حوزه‌های علمیه کشور و عضو فقهای شورای نگهبان گفت: ۷۰ هزار مسجد، برای تاثیرگذاری بیشتر دین بر رفتارهای اجتماعی در کشور نیاز است.

نیم ساعت پیش

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن با تشریح جزئیات جدید تسهیلات قانون جهش تولید مسکن، ‌گفت: در یکسال امکان احداث یک میلیون واحد مسکونی وجود ندارد.

نیم ساعت پیش

استاندار تهران با بیان اینکه افتتاح شبکه مدیریت سیلاب بزرگراه فتح و آزادگان شهرهای غربی استان را به لحاظ وقوع سیلاب ایمن کرد گفت: این طرح عمرانی با همکاری شهرداری و قرارگاه خاتم با اعتبار ۲۰۰ میلیارد تومانی به بهره برداری رسید.

نیم ساعت پیش

منچستر یونایتد در بازی خانگی با نتیجه پرگل از سوی لیورپول در ورزشگاهش تحقیر شد.

نیم ساعت پیش

در جریان سفر احمدی نژاد به دوبی، او در ملاقات با علی الخوری، یکی از معاونان شرکت ملی نفت امارات و از دوستان قدیمی مشایی، بر سر تاسیس یک بنیاد در خارج از ایران به نام «بنیاد احمدی نژاد» توافق کرده است.

نیم ساعت پیش

بیشتر...