تشریح برنامه هفته دفاع مقدس در زرند all tv logo

تشریح برنامه هفته دفاع مقدس در زرند
کرمانکرمان

سیدرضا حسینی نژاد فرماندار زرند در این جلسه که در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، گفت: دفاع مقدس در عرصه‌ مدیریت جبهه، فضایی ایجاد کرد که خروجی آن حاج قاسمی است که حرف‌های زیادی برای گفتن داشت.

او افزود: اگر بخواهیمدفاع مقدسرا در عرصه‌ی مدیریت خلاصه کنیم، ما کرمانی‌ها باید به حاج قاسم خودمان ببالیم؛ چون در عرصه‌ی بین المللی مدیر بود.

حسینی نژاد تصریح کرد: عرصه‌ بین المللی جایی نیست که هرکس بتواند هر موضوعی را طرح کند و بگوید ما انجام دادیم و به نوعی در آن ادعایی داشته باشد؛ اما حاج قاسم با رفتن به کاخ کرملین، فضایی به وجود آورد و جبهه‌ی مقاومتی را ایجاد کرد که امروزه در سطح منطقه ودنیا حرف اول را می‌زند.

سرهنگ پاسدار محمد کارگر فرمانده ناحیه مقاومتبسیج سپاه زرندنیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه دفاع مقدس گفت: برای گرامیداشت نام و یاد شهدا، حماسه سازان و ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس نیز برنامه‌های متعددی منظور شده است.

او سرکشی از خانواده معظم شهدا از سوی مسئولان، برگزاری همایش باشکوه جوانان درگام دوم، اجرای برنامه‌های شب خاطره به همت رزمندگان زرندی و اجرای ده‌ها برنامه متنوع فرهنگی و هنری دیگر را از برنامه‌های مهمی دانست که در طول هفته دفاع مقدس اجرا خواهد شد.

باشگاه خبرنگاران جوانکرمانکرمان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فارس نوشت:دختر فرمانده شهیدمان بود، با پیراهن پدرش بر تن داشت از بابای قهرمان‌اش می‌گفت؛ از تنها عکس ۲ نفره‌شان با پدر.

1 ساعت پیش

«ماجرای سنگو و شوبانه» که نویسندۀ نام آشنای کودکان، «سرور کُتُبی» آن را نوشته است؛ از افسانه‌های شیرین و قصه‌های ماندگار گذشته، الهام گرفته شده است.

نیم ساعت پیش

دنیس اکرت مهاجم شاغل در لیگ بلژیک با حضور در یک برنامه تلویزیونی حقایقی جالب را از زندگی شخصی خود بیان کرد.

یک ربع پیش

گیر افتادن پای فیل در تله و چهره غمزده اش را ببینید.

2 ساعت پیش

دیدارهای هفته ششم سری A ایتالیا با شکست سنگین شاگردان ژوزه مورینیو در خانه جنوا به پایان رسید.

2 ساعت پیش

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در نشستی با حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعیسی طباطبایی و هیات همراه که بمناسبت تجلیل از مجاهدان در غربت در ایران بسر می‌برند، ضمن تقدیر از ایشان، تلاش‌های وی را در راستای فعالیتهای امام موسی صدر توصیف کرد.

1 ساعت پیش

در ششمین روز بازی‌های آسیایی هانگژو ورزشکاران ایران در ۷ رشته ورزشی از جمله تیراندازی، هندبال، دوومیدانی و بوکس به مصاف رقبای خود می‌روند. تیراندازی که در پنج روز گذشته نتوانسته مدالی کسب کند، بار دیگر در خط آتش قرار می‌گیرد تا شانس خود را برای مدال‌آوری امتحان کند. دوومیدانی‌کاران هم رقابت خود را آغاز می‌کنند و سه دونده سرعتی ایران در خط استارت دور مقدماتی دوی ۱۰۰ متر قرار می‌گیرند.  

1 ساعت پیش

این نشانه ای از تقویت و ارتقای روابط میان ریاض و پکن است / عربستان سعودی بزگترین خریدار تسلیحاتی و جنگ افزارهای آمریکایی در جهان است.

1 ساعت پیش

سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی پس از مدتی غیبت بار دیگر با انتشار ویدیویی از خود و رجزخوانی‌های عجیبش، بر سر زبان‌ها افتاد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...