خبرآنلاین |
۱ هفته پیش

گزارش کالبدگشایی یوزپلنگی که در تصادف تلف شد ماده بود خبرآنلاین

گزارش کالبدگشایی؛ یوزپلنگی که در تصادف تلف شد ماده بود

تسنیم نوشت: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان از مشخص شدن جنسیت توله یوز نگون بخت تلف شده در سانحه تصادف جاده‌ای محور میامی-عباس آباد خبر داد و گفت: پس از کالبدگشایی این توله یوز، جنسیت آن مشخص شده است.

بهرامعلی ظاهری اظهار داشت: نتیجه کالبدگشایی نشان می‌دهد که متأسفانه جنسیت توله یوز تلف شده، "ماده" بوده است و این خبر، ضایعه دیشب را برای دوستداران حیات وحش، ناگوارتر و بدتر می‌کند.

وی با بیان اینکه با توجه به له شدگی و متلاشی شدن لگن توله یوز تلف شده، اطمینان از جنسیت آن بدون کالبدگشایی ممکن نبود عنوان کرد: در بررسی‌های انجام شده، رحم، سرویکس و دیگر اندام‌های مربوط به یوزهای ماده مشاهده و مشخص شد که این توله یوز، ماده بوده است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان با ابراز تأسف از تلف شدن یک توله یوز ماده تصریح کرد: این حادثه بسیار تأسف بار بوده و نتیجه کم‌کاری‌های صورت گرفته از سوی دستگاه‌های مسئول در سال‌های گذشته برای ایمنی حیات وحش در این محدوده است.

بیشتر بخوانید:

یوزپلنگایرانی در تصادف با خودرو جان باخت

پیروز تا ۶ ماهگی در تهران می‌ماند

233231#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ایرنا نوشت: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ارسنجان با اشاره به یک نوع لانه عجیب مورچه در بستر دریاچه بختگان گفت:لانه مورچگان که در محدوده بستر دریاچه احداث شده،دارای مشخصات فنی و منحصر بفردی است که شکل ساخت آن بصورت قلعه و با رعایت نکات ویژه و متمایز از سایر لانه مورچه‌هاست.

دیروز

بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته ۳۳۱۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شده و ۵۵ بیمار نیز فوت کردند.

18 ساعت پیش

ایران نوشت:چند روز قبل دختر 16 ساله‌ای به همراه خانواده‌اش به پلیس مراجعه کرده و از سرقت 500 میلیون تومان طلا توسط مردی رمال خبر دادند.

دیروز

آنچه می شنوید تحلیل دکتر ناطقی الهی از رخداد زلزله گیلان، نگرانی ها و هشدارهای وی نسبت به زلزله های آینده خصوصا زلزله احتمالی تهران است.

1 روز پیش

مهر نوشت: دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام کرد: پذیرش دانشجوی دندانپزشکی و داروسازی به صورت شهریه پرداز در کنکور ۱۴۰۱ صورت می گیرد و داوطلبان توجه داشته باشند شهریه هر ترم کمتر از ۵۰ میلیون تومان نیست.

23 ساعت پیش

فارس نوشت: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه در مسئله کرونا از کشورهای پیشرفته‌ نیز قوی‌تر عمل کردیم، گفت: قوی‌ترین حوزه سلامت منطقه را داریم و از نظر نیروی انسانی متخصص و متعهد وضعیت خوبی در کشور حاکم است.

1 روز پیش

مهر نوشت: مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان با اشاره به غرق شدن یک فروند لنج صیادی در بندرانزلی گفت: تمام خدمه این لنج نجات یافتند.

21 ساعت پیش

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وقوع دو تصادف منجر به فوت در معابر پایتخت خبر داد.

21 ساعت پیش

سخنان مقام معظم رهبری درباره مساله حجاب در دیدار با ائمه جمعه را باید در چند رویکرد مورد توجه قرار داد.

14 ساعت پیش

بیشتر...