خبرآنلاین |
۱ هفته پیش

حملات شبانه ارتش رژیم صهیونیستی به غزه خبرآنلاین

به گزارشخبرآنلاینبه نقل از مهر، ارتش رژیم صهیونیستی در حالی به حملات وحشیانه خود به نقاط مختلف نوار غزه ادامه می‌دهد که نقاط مختلف کرانه باختری نیز از یورش نظامیان صهیونیست و تعرض به جان و مال فلسطینیان از سوی نظامیان اشغالگر در امان نیست.

تداوم بمباران غزه از سوی ارتش رژیم صهیونیستی

شبکه «الجزیره» بامداد پنجشنبه گزارش داد که مناطق «الرمال» و «تل الهوی» در شهر غزه هدف حملات شدید ارتش رژیم صهیونیستی قرار گرفته‌اند.

شبکه «المیادین» هم خبر داد که شرق شهر «خان‌یونس» در جنوب و اردوگاه «المغازی» در مرکز نوار غزه نیز هدف حملات صهیونیست‌ها قرار گرفته‌اند.

کانال تلگرامی قدس الاخباریه هم بامداد امروز اعلام کرد که توپخانه‌های اشغالگران منطقه الصبره در جنوب نوار غزه را هدف گلوله‌های توپخانه قرار داده‌اند.

منابع فلسطینی همچنین بیان کردند که اشغالگران در حال هدف قراردادن منازل مسکونی فلسطینیان در مرکز شهر رفح در جنوب غزه هستند.

حملات شبانه ارتش رژیم صهیونیستی به غزه

یورش بامدادی گسترده نظامیان صهیونیست به کرانه باختری

بامداد امروز پنجشنبه ارتش رژیم اشغالگر صهیونیستی یورش گسترده‌ای را به نقاط مختلف کرانه باختری انجام داد.

نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی بامداد امروز به شهرک «عتیل» در شمال طولکرم، شهرک «عصیره» در شمال نابلس، شهرک «زیتا» در شمال طولکرم، شهرک «قفین» در شمال طولکرم، اردوگاه «بلاطه» در شهر نابلس و منطقه «دوار الشارقه» در شهر قلقیلیه واقع در کرانه باختری یورش بردند.

بر اساس گزارش منابع رسانه‌ای در یورش نظامیان صهیونیست به اردوگاه بلاطه واقع در شهر نابلس یک فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان اشغالگر زخمی شده است.

در شهرک عصیره واقع در شمال نابلس نیز «بلال الکاید» آزاده فلسطینی پس از یورش نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی به منزل وی از سوی نظامیان صهیونیست بازداشت شد.

همچنین نظامیان صهیونیست برای فشارآوردن به یکی از مبارزان فلسطینی به نام «طارق داود» برای تسلیم‌شدن، بار دیگر پدر وی را در شهر قلقیلیه بازداشت کردند.

علاوه بر این شهرک‌نشینان صهیونیست نیز در اطراف خانه یکی از شهروندان فلسطینی در روستای «برقا» در شرق رام‌الله واقع در کرانه باختری آتشی را برافروختند.

حملات شبانه ارتش رژیم صهیونیستی به غزه

تجاوز نظامی جنگنده‌های صهیونیستی به نقاطی در جنوب لبنان

رسانه‌های محلی بامداد پنجشنبه از تکرار تجاوز نظامی رژیم صهیونیستی به مناطقی در جنوب لبنان خبر دادند.

شبکه خبری المیادین گزارش داد که جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی به مناطقی در اطراف شهرک «رامیا» در جنوب لبنان حمله کرده‌اند.

از سوی دیگر خبرگزاری لبنان هم اعلام کرد که جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی طی ۲ حمله هوایی شهرهای الخیام و العدیسه در جنوب لبنان را هدف قرار داده‌اند.

310310#‌اخبار_بین‌الملل منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رامسین کبریتی متولد ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۳۴۸ در شهر تهران می باشد برادر نسرین شهزک معروف به سپیده بازیگر قبل از انقلاب است.

نیم ساعت پیش

محمد علی فردین در سن 19 سالگی با مهری خمارلو همسر زیبایش ازدواج کرد و تا آخر عمر به عشق او وفادار ماند.

1 ساعت پیش

نخستین تصاویر از هیوندای سانتافه ۲۰۲۴ با طراحی کاملا متفاوت منتشر شد. در ادامه با جزئیات طراحی هیوندای سانتافه جدید آشنا می‌شویم.

نیم ساعت پیش

حتما با این مشکل رو به رو شده اید که در زمان استفاده از خودروی شخصی خود، ماشین به سختی روشن میشود و یا مصرف سوخت خودرو به میزان قابل توجهی افزایش پیدا میکند. در صورت مشاهده چنین مواردی یکی از اولین حدس هایی که زده میشود، خرابی شمع خودرو است.

نیم ساعت پیش

دو بازیکن ملی پوش عراق در آستانه بازگشت به تیم ملی این کشور در بازی دوستانه با ایران هستند.

نیم ساعت پیش

ویدا جوان بازیپگر سریال پژمان می باشد که این روزا بعد از شهرت تریپ میزنه عجیییب و دیده نشده و البته گاهی هم نامتعارف!

1 ساعت پیش

مریم معصومی مدتی میشه بازیگری رو بیخیال شده اما به شدت تو اینستاگرام فعاله و دستی جذاب هم بر آتش استایل و فشن داره!

نیم ساعت پیش

اعتماد آنلاین : تصویری از سالن مطالعه دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران منتشر شده که نشان از تفکیک جنسیتی در این دانشگاه دارد.

نیم ساعت پیش

معاون تحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در نشست خبری با محوریت خودرو ری‌را بیان کرد: ۶۹ درصد از قطعات استفاده شده در خودروی ری‌را داخلی است، ظرف ۶ ماه تا یک سال آینده نیز، ۳۰ درصد وابستگی به واردات قطعات را کاهش خواهیم داد؛ چرا که یکی از استراتژی های مدیریت ارشد برای ایران‌خودرو، کاهش ارزبری محصولات است که ساپکو در حال پیگیری این استراتژی می باشد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...