تیتر برتر |
4 روز پیش

زمان بازی های لیگ قهرمانان اروپا 2021 برنامه روز دوم سایت تیتربرتر TitreBartar com

زمان بازی های لیگ قهرمانان اروپا 2021+ برنامه روز دوم

به گزارشتیتربرتر؛در نخستین شب از فصل جدید رقابت‌های مرحله گروهیلیگ قهرمانان اروپا، دییشب(سه‌شنبه) دو بازی همزمان از ساعت 21:15 به وقت تهران برگزار شد که در مهمترین آنها از گروه F تیم‌های منچستریونایتد و یانگ بویز در استادو وانکدورف شهر برن سوئیس به مصاف هم رفتند و این بازی با شکست 2 بر یک منچستریونایتد خاتمه یافت.

نتیجه بازی های روز اول لیگ قهرمانان اروپا 2021

در این بازی شیاطین سرخ خیلی زود با گلزنی ستاره پرتغالی‌شانکریستیانو رونالدودر دقیقه 13 پیش افتادند، اما اخراج مدافع این تیم آرون وان‌بیساکا در دقیقه 35 کار سرخپوشان منچستر را سخت کرد و در دقیقه 66 بود که ماومی انگامالئو گل تساوی را برای میزبان سوئیسی به ثمر رساند. این اما پایان اتفاقات تلخ برای میهمان انگلیسی نبود، چرا که جردن سیباچئو در دقیقه پنجم وقت‌های تلف شده نیمه دوم، روی اشتباه فاحش لینگارد برای ارسال یک پاس رو به عقب دروازه‌ من‌یونایتد را باز و بازگشت یانگ بویز را کامل کرد. به این ترتیب شاگردان اولگنار سولسشایر بازی برده را باختند.

کریستیانو رونالدو که از ابتدا تا دقیقه 72 در این بازی حضور داشت و جای خود را به جسی لینگارد داد، به رکورد هم‌تیمی سابقش در رئال مادرید ایکر کاسیاس به‌عنوان دارندگان بیشترین تعداد بازی در لیگ قهرمانان اروپا رسید. رونالدو با انجام اولین بازی اروپایی خود در دوره دوم حضورش در منچستریونایتد، 177 بار در لیگ قهرمانان اروپا به میدان رفته است. این اما تنها رکورد رونالدو نبود، چرا که او با گلزنی در این بازی، یانگ بویز را به سی‌و‌ششمین تیم متفاوتی تبدیل کرد که در لیگ قهرمانان اروپا دروازه‌اش را باز کرده است. به جز لیونل مسی ستاره آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن هیچ بازیکن دیگری نتوانسته است در لیگ قهرمانان اروپا دروازه 36 تیم مختلف را باز کند.

در بازی همزمان از گروه G که در ورزشگاه رامون سانچس پیسخوان آندلس برگزار شد، تیم فوتبال سویا در خانه‌اش برابر تیم سالزبورگ به تساوی یک - یک بسنده کرد. لوکا سوچیچ در دقیقه 21 از روی نقطه پنالتی گل نخست بازی را برای سالزبورگ به ثمر رساند. ایوان راکیتیچ هافبک کروات سویا در دقیقه 42 نیز از روی نقطه پنالتی کار را برای میزبان اسپانیایی به تساوی کشاند. کار سویا برای زدن گل بعدی سخت‌تر شد، چرا که این تیم از دقیقه 50 با اخراج مهاجمش یوسف النصیری 10 نفره شد.

برنامه بازی های روز دوم لیگ قهرمانان اروپا 2021

اولین دیدار‌های مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا امشب 24 شهریور 1400 با برگزاری ۸ دیدار پیگیری می‌شود.

رئال مادرید - اینتر / ساعت ۲۳:۳۰

در یکی از مهم‌ترین دیدار‌های مرحله گروهی امشب تیم‌های فوتبال رئال مادرید اسپانیا و تیم فوتبال اینتر میلان ایتالیا در ورزشگاه "سن سیرو" میلان به مصاف یکدیگر می‌روند. کهکشانی‌ها (لقب تیم فوتبال رئال مادرید) با کسب ۱۳ قهرمانی در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا، یکی از پرافتخار‌ترین تیم‌های این مسابقات هستند، اما در آن سوی میدان اینتری‌ها توانستند در این مسابقات ۳ عنوان قهرمانی را کسب کنند.

کریستیانو رونالدو با به ثمر رساندن ۱۰۵ گل و آدریانو با زدن ۱۸ گل بهترین گلزن‌های هر دو تیم در مسابقات لیگ قهرمانان هستند، اما هر دوی این بازیکنان از تیم‌های خود جدا شده و به تیم‌های دیگری اضافه شده اند. این دو تیم در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا ۱۱ بار به مصاف یکدیگر رفته اند، که سهم کهکشانی‌ها ۵ برد و سهم تیم فوتبال اینتر هم ۵ برد بوده است. یک دیدار هم بین این دو تیم با تساوی به پایان رسیده است.

رئال مادرید - اینتر

در ۱۱ دیدار بین این ۲ تیم محبوب ۲۶ گل به ثمر رسیده که سهم هر ۲ تیم ۱۳ گل بوده است. "دانیل سیبرت" داور آلمانی قضاوت این دیدار مهم و حساس را بر عهده دارد. آخرین دیدار این دو تیم به فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا بر می‌گردد. در هر ۲ دیدار رفت و برگشت تیم فوتبال رئال مادرید توانست با نتیجه ۲ بر صفر و ۳ بر ۲ تیم فوتبال اینتر را در هم بکوبد.

میلان - لیورپول / ساعت ۲۳:۳۰

در یکی از حساس‌ترین دیدار‌های مرحله گروهی امشب تیم‌های میلان و لیورپول در ورزشگاه آنفیلد به مصاف یکدیگر می‌روند. روسونری (لقب تیم فوتبال میلان) در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا توانست ۷ عنوان قهرمانی این مسابقات را کسب کند. هفتمین و آخرین جام تیم فوتبال میلان در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا به سال ۲۰۰۶/۰۷ بر می‌گردد.

لک لک‌های آنفیلدی (لقب تیم فوتبال لیورپول) توانستند در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا ۶ عنوان قهرمانی کسب کنند. ششمین و آخرین عنوان قهرمانی تیم لیورپول در مسابقات لیگ قهرمانان به سال ۲۰۱۸/۱۹ بر می‌گردد. "فیلیپو اینزاگی" با به ثمر رساندن ۳۳ گل و "ستیون جرارد با زدن ۳۰ گل بهترین گلزن‌های هر دو تیم در تاریخ مسابقات لیگ قهرمانان اروپا هستند.

نکته جالب این است که هر دو تیم در سال‌های ۲۰۰۴/۰۵ و ۲۰۰۶/۰۷ در فینال مسابقات لیگ قهرمانان اروپا به مصاف یکدیگر رفتند که سهم میلانی‌ها یک برد و یک دیدار هم با تساوی بین این دو تیم به پایان رسید، اما لیورپولی‌ها در ضربات پنالتی توانستند تیم فوتبال میلان را شکست دهند و قهرمان مسابقات لیگ قهرمانان اروپا شوند.

فینال لیگ قهرمانان در سال ۲۰۰۴/۰۵ بین این دو تیم محبوب برگزار شد. این دیدار تا پایان ۹۰ دقیقه با نتیجه ۳ - ۳ مساوی شد، اما در ضربات پنالتی تیم فوتبال لیورپول توانست با نتیجه ۳ بر ۲ تیم فوتبال میلان را شکست دهد و قهرمان مسابقات لیگ قهرمانان اروپا شود.

میلان - لیورپول

این دو تیم بار دیگر در فینال مسابقات لیگ قهرمانان اروپا در سال ۲۰۰۶/۰۷ به هم برخوردند. تیم فوتبال میلان توانست با نتیجه ۲ بر یک تیم فوتبال لیورپول را شکست دهد و قهرمان مسابقات لیگ قهرمانان اروپا شود. در این ۲ دیدار برگزار شده ۹ گل به ثمر رسیده که سهم میلانی‌ها ۵ گل و لیورپولی‌ها ۴ گل بوده است.

پورتو - اتلتیکو مادرید / ساعت ۲۳:۳۰

این دیدار برای همه ایرانی‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است و دلیل این اهمیت حضورمهدی طارمیدر ترکیب تیم فوتبال پورتو است. ستاره ایرانی در فصل گذشته مسابقات لیگ قهرمانان اروپا با تیم پورتو توانست تنها شکست تیم چلسی را در این مسابقات با یک ضربه برگردان زیبا رقم بزند و کام شاگردان توخل را تلخ کند.

این ۲ تیم در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا ۶ بار رو در روی همدیگر قرار گرفته اند که سهم تیم فوتبال اتلتیکو مادرید ۲ برد، سهم تیم فوتبال پورتو ۲ برد و ۲ دیدار هم با تساوی به پایان رسیده است. در این ۶ دیدار ۱۴ گل به ثمر رسیده که تیم فوتبال اتلتیکو مادرید ۶ گل و تیم فوتبال پورتو ۸ گل بوده است. "اویدیو هاگان" داور اهل کشور رومانی قضاوت این دیدار را بر عهده دارد.

تیم فوتبال پورتو توانست در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا ۲ عنوان قهرمانی را کسب کند، اما تیم فوتبال اتلتیکو مادرید هیچ عنوان قهرمانی در این مسابقات ندارد. به نظر کارشناسان مختلف جام این مسابقات برای تیم اتلتیکو مادرید طلسم شده است.  آخرین دیدار این ۲ تیم به سال ۲۰۱۳/۱۴ بر می‌گردد. تیم فوتبال اتلتیکو مادرید توانست در هر دو دیدار تیم فوتبال پورتو را با نتایج ۲ بر صفر و ۲ بر یک شکست دهد.

پاری سن ژرمن - کلوب بروژ / ساعت ۲۳:۳۰

"ساندرو شرر" داور سوئیسی قضاوت این دیدار را بر عهده دارد. این دو تیم در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا ۲ بار به مصاف یکدیگر رفته اند که سهم تیم فوتبال پاری سن ژرمن ۲ برد بوده است. در این دو دیدار ۶ گل به ثمر رسیده که این ۶ گل برای تیم فوتبال پاری سن ژرمن بوده است. ادینسون کاوانی با ۳۰ گل و رائول لمبرت با ۹ گل جزء بهترین گلزن‌های هر دو تیم در تاریخ مسابقات لیگ قهرمانان هستند. هر دو دیدار در سال ۲۰۱۹/۲۰ برگزار شد و تیم فوتبال پاری سن ژرمن توانست با نتایج ۵ بر صفر و یک بر صفر تیم فوتبال کلوب بروژ را شکست دهد.

سایر دیدار‌های مسابقات لیگ قهرمانان اروپا به شرح زیر است:

لایپزیگ - منچسترسیتی / ساعت ۲۳:۳۰

دورتموند - بشیکتاش / ساعت ۲۱:۱۵

شاختار دونتسک - مزار شریف / ساعت ۲۱:۱۵

آژاکس - اسپورتینگ / ساعت ۲۳:۳۰#‌ورزش #‌اخبار_ورزشی منبع: تیتر برتر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیش از نصف بلیت‌های دیدار پرسپولیس و استقلال تاجیکستان به صورت کاغذی فروش رفت.

نیم ساعت پیش

عزیزی خادم، رییس فدراسیون فوتبال امروز راهی آلمان می شود و با رییس فدراسیون فوتبال این کشور پیرامون همکاری دوجانبه صحبت خواهد کرد.

نیم ساعت پیش

ممکن است سرخی روبرتو در دیدار فردا شب بارسلونا مقابل گرانادا در استادیوم نوکمپ، نیمکت نشین باشد.

1 ساعت پیش

سرویس پورموسوی شایعات درباره پایان همکاری با نفت مسجدسلیمان را رد کرد و اعلام کرد از روز چهارشنبه کار با این تیم را استارت خواهد زد.

1 ساعت پیش

داوید دخیا، دروازه بان اسپانیایی منچستریونایتد در مورد مهار پنالتی حساس وستهام در دقایق پایانی صحبت کرد.

1 ساعت پیش

چلسی با ارائه نمایشی برتر در نیمه دوم با سه گل از سد تاتنهام گذشت.

1 ساعت پیش

مایک مایگنان، دروازه بان میلان و فدریکو کیه زا، ستاره خلاق یوونتوس در خطر از دست دادن مسابقه امشب قرار دارند.

1 ساعت پیش

نشریه ورزشی «موندودپورتیوو» در گزارشی به برنامه‌های بارسلونا در پنجره نقل و انتقالات تابستانیبعدی اشاره کرد.

1 ساعت پیش

روبرت موره نو مربی گرانادا با وجود علاقه اش به بارسا فردا شب هدفی جز پیروزی بر این تیم ندارد.

1 ساعت پیش

پله اسطوره فوتبال جهان در سن 76 سالگی درگذشت. بیوگرافی پله, بیماری پله

1 ساعت پیش

سرمربی سابق تیم ملی تکواندو بر این موضوع تاکید کرد که هیچ‌گونه مذاکره‌ای با فدراسیون برای هدایت تیم ملی کشورمان انجام نداده است.

2 ساعت پیش

کارلو آنچلوتی سرمربی رئال، پس از پیروزی تیمش برابر والنسیا، به تمجید از 2 مهاجم ارزشمند خود پرداخت.

2 ساعت پیش

کاپیتان تیم ملی شمشیربازی سابر گفت: اینکه بخواهم از ورزش قهرمانی کناره گیری کنم، مطرح نیست و در حال حاضر چون زمان بیشتری دارم خواستم به تیمهای ملی نوجوانان و جوانان کمک کنم.

2 ساعت پیش

صالح حردانی بازیکن جوان تیم ملی می‌گوید پس از بازی سوریه بزرگ‌ترهای تیم به او می‌گفتند تو گل را زدی.

2 ساعت پیش

تیم فوتبال اینتر به همراه اینزاگی به دنبال خلق رکوردی جدید در بازی‌های خود است.

2 ساعت پیش

بیشتر...