ورزش سه‌ |
3 ماه پیش

فوری تست دوم سردار آزمون هم مثبت شد

فوری؛ تست دوم سردار آزمون هم مثبت شد

در شرایطی که بعد از انجام تست کرونا توسط آزمون و نتیجه مثبت آن، فدراسیون فوتبال امیدوار به تغییر نتیجه آزمانش در تست دوم بود، این تست هم مثبت شد. 

به گزارش "ورزش سه"، سردار آزمون مهاجم تیم ملی که برای حضور در اردوی شاگردان دراگان اسکوچیچ برای جدال با عراق قصد حضور در تهران را داشت، با مثبت شدن نتیجه تست دومش، این بازی را به صورت قطعی از دست داد تا غایب بزرگ ایران در این بازی لقب گیرد. 

 

سردار آزمون که به تازگی قرارداد خود با لورکوزن آلمان را به ثبت رسانده است، یکی از مهره‌های تاثیرگذار تیم ملی محسوب می‌شد که در روند نتیجه گیری ایران در دیدارهای اخیر عملکرد مثبتی از خود به جا گذاشته بود. اکنون اما با مثبت شدن تست دوم این بازیکن، او جدال با عراق را از دست داد و باید در انتظار مشخص شدن شرایط خود برای بازی با امارات باشد. 

 

مهدی طارمی که در اردوی قبلی تیم ملی به دلیل مسائل انضباطی غایب بود، در این اردو حاضر خواهد بود تا بخش زیادی از نگرانی‌ها برای خط حمله تیم ملی در جدال با عراق برطرف شود.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در شرایطی که هنوز ۲ هفته به پایان لیگ باقی مانده، سید حسین حسینی عنوان بهترین دروازه بان فصل را از آن خود کرد.

3 ساعت پیش

بانوی کماندار ایران که با قهرمانی در آسیا اولین طلای انفرادی ریکرو بانوان ایران را به نام خود ثبت کرد، گفت که در طول یک شبانه روز جز تمرین کردن و خوابیدن، فعالیت و دغدغه دیگری ندارد.

7 ساعت پیش

مهدی رحمتی در بازگشت دوباره به استادیوم آزادی، می‌توانست کاری را انجام دهد که سایر تیم‌ها در ۲۷ بازی قبل موفق به انجام آن نشده بودند.

7 ساعت پیش

این روزها در رسانه های اسپانیایی، بیش از اینکه از فینال لیگ قهرمانان صحبت شود، بحث بر سر انتقال کیلیان امباپه به رئال است.

7 ساعت پیش

خبر ورزشی نوشت: استقلال در حالی در فصل بیست و یکم قهرمان لیگ برتر شد که از پس سه تیم تهرانی، اراکی و مازندرانی برنیامد.

6 ساعت پیش

به نظر تصمیم کیلیان امباپه عوض شده و ممکن است او بخواهد قراردادش را با پاری سن ژرمن تمدید کند.

7 ساعت پیش

سعید فتاحی معاون اجرایی استقلال اعلام کرد پس از برگزاری جلسه با بهاروند، مشکلات تبلیغات محیطی را حل خواهند کرد.

7 ساعت پیش

با اعلام حمید استیلی فدراسیون جهانی دیدار ایران و روسیه را لغو کرده است.

7 ساعت پیش

باشگاه پرسپولیس با توجه به میزبانی تراکتور در بازی شب گذشته شکایت خود را به کمیته انضباطی فوتبال و مراجع قضایی شهر تبریز ارائه خواهد کرد.

7 ساعت پیش

بیشتر...