خبرورزشی |
۱ هفته پیش

کاپیتان به آمریکا می رود روزهای پایانی در سرزمین یانکی ها

جورجو کیلینی که چندی پیش اعلام کرده بود در پایان فصل از یوونتوس جدا خواهد شد، به آمریکا خواهد رفت.

کاپیتان به آمریکا می‌رود/ روزهای پایانی در سرزمین یانکی‌ها
خبرورزشی -

هنوز به صورت رسمی تیم جدید کیلینی ۳۷ ساله مشخص نشده، اما نشریه «گاتزتا دلو اسپورت» خبر داد او به تیم لس‌آنجلس اف‌سی که جمعی از افراد مشهور و بازیگران هالیوود سهامدارش هستند خواهد پیوست.

کیلینی که از سال ۲۰۰۴ در عضویت یوونتوس بوده، قرار است بعد از حضور در آمریکا به تورین بازگردد و در بخش مدیریتی باشگاه مشغول به کار شود.#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

یک منبع آگاه از بروز حادثه صنعتی در یکی از کارخانجات منطقه پارچین خبر داد.

8 ساعت پیش

گروه تروریستی داعش مسئولیت انفجارهای تروریستی در مراز شریف را بر عهده گرفت.

6 ساعت پیش

فرشته حسینی بر روی فرش قرمز هفتادوپنجمین جشنوراه فیلم کن حضور یافت.

8 ساعت پیش

تهران- رییس سازمان حفاظت محیط زیست در نامه‌ای به رییس جمهور، پیرامون نخستین پروژه تکثیر یوزپلنگ آسیایی در اسارت، روند نگهداری از توله یوز و برنامه‌های این سازمان برای حفظ ژنوم این گونه ارزشمند توضیحاتی ارائه کرد.

8 ساعت پیش

معاون استاندار فارس گفت: دولت سیزدهم اهتمام جدی برای بهبود شرایط خدمت و زندگی فرهنگیان دارد و فرهنگیان نیز باید اجرای سند تحول بنیادین و بیانیه گام دوم انقلاب را مدنظر داشته باشند.

8 ساعت پیش

تهران- دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: حکم اعدام یکی از اعضای باند سه نفره سارقان مسلح شرق تهران، صبح امروز چهارشنبه چهارم خرداد اجرا شد.

8 ساعت پیش

تولیت آستان قدس رضوی در نخستین سفر رسمی خود در سال 1401 وارد شهرستان طبس شد.

8 ساعت پیش

رییس مجلس یادآور شد: مجلس بر این اعتقاد است که باید خنثی سازی تحریم‌ها، راهبرد اصلی برای اقتصاد کشور باشد، به همین دلیل همّت اصلی مجلس توجه به این امر مهم است.

8 ساعت پیش

مدال سرمربی تیم فوتبال میلان در رقابت‌های سری A که در روز جشن قهرمانی این تیم از او به سرقت رفته بود، به وی برگردانده شد.

8 ساعت پیش

بیشتر...