خبرگزاری تسنیم |
2 ماه پیش

تصاویر توقیف کشتی خارجی حامل میلیون ها لیتر سوخت قاچاق در خلیج فارس فیلم تسنیم


تصاویر توقیف 2 کشتی خارجی حامل میلیون‌ها لیتر سوخت قاچاق در خلیج‌ فارس + فیلم

با اشراف و رصد اطلاعاتی دریادلان منطقه سپاه پاسداران، ۲ فروند کشتی خارجی حامل میلیون‌ها لیتر سوخت قاچاق در آب‌های خلیج فارس و در نزدیکی جزیره ابوموسی توقیف شد.

- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیماز بند‌رعباس، با اشراف و رصد اطلاعاتی پس از اخذ دستور قضایی، دریادلان منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سحرگاه امروز ضمن شناسایی 2 فروند کشتی خارجی حامل میلیون‌ها لیتر سوخت قاچاق در آب‌های خلیج فارس و در نزدیکی جزیره ابوموسی، نسبت به توقیف آن‌ها اقدام کردند.

میزان سوخت قاچاق کشف شده از این 2 فروند کشتی خارجی در مجموع حدود 4 میلیون و 500 هزار لیتر و ارزش آن بالغ بر 150 میلیارد تومان است.34 تبعه خارجی نیز در این 2 کشتی متخلف دستگیر شده و جهت تکمیل روند تحقیقات در بازداشت به سر می‌برند.در نتیجه این عملیات موفق، ضربه سنگینی به بنیان‌های مالی قاچاقچیان و توان لجستیکی آن‌ها در خلیج فارس وارد شده است.

میزان سوخت کشف شده از این 2 کشتی خارجی با 2 هزار و 250 نیسان حامل سوخت قاچاق در خشکی برابری می‌کند و از این جهت به خاطر انجام این عملیات بزرگ مهم از رزمندگان منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تقدیر و تشکر می‌کنیم.

.

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کارشناس مسایل مقاومت فلسطین درباره پیام‌های سخنرانی روز شنبه سخنگوی نظامی گردان‌های القدس تاکید کرد که مقاومت فلسطین برای «طوفان رمضان» آماده می‌شود.

نیم ساعت پیش

مدیرکل امور زنان و خانواده شهرداری تهران با بیان اینکه هر شهروند تهرانی می‏‌تواند یک موتور محرکه تحول و حرکت به سمت آینده روشن باشد، گفت: معتقدیم اگر شهروندان به ویژه زنان درگیر تولید شوند، فرهنگ مولدگری در کل خانواده و سبک زندگی شان نهادینه خواهد شد

یک ربع پیش

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: بیش از 10 هزار آسیب‌دیده سیلاب سیستان و بلوچستان امدادرسانی شدند.

14 دقیقه پیش

باران شدید در جنوب پرو باعث وقوع سیل مرگبار در آپوریماک شد که منجر به کشته شدن ۶ نفر شد.

نیم ساعت پیش

دبیر جایزۀ پژوهش های برتر روابط فرهنگی بین المللی دربارۀ ضرورت این جایزه گفت: امروز طراحی مسیر ما در خارج از کشور از لحاظ دیپلماسی فرهنگی پاسخگو نیست و نیازمند ابزارها و رویکردهای نوین هستیم و این امر نیاز به علم و آگاهی خاص خودش دارد.

یک ربع پیش

حدود یکماه پس از برگزاری انتخابات عمومی در پاکستان «محمد شهباز شریف» رئیس حزب مسلم لیگ نواز امروز از سوی نمایندگان مجلس ملی به عنوان بیست و چهارمین نخست وزیر پاکستان انتخاب شد.

نیم ساعت پیش

پس از مشخص شدن افطار شبکه دو و چند سریال نوروزی و رمضانی، محمد دلاوری هم افطار را در شبکه یک تجربه می‌کند.

یک ربع پیش

همزمان با آغاز حراج سکه در مرکز مبادله از ساعت 12 امروز، سایت حراج سکه با اختلال همراه شده که به گفته سخنگوی مرکز مبادله، علت این اختلال حجم بالای مراجعه مردم برای احراز هویت و ثبت سفارش است.

14 دقیقه پیش

وزیر کشور فدرال آلمان اعلام کرد که به منظور تسریع روندهای پناهندگی پرسنل و تجهیزات اداره فدرال مهاجرت و پناهندگان را به طرز چشمگیری تقویت می‌کند.

یک ربع پیش

بیشتر...