خبرگزاری تسنیم |
1 ماه پیش

پرداخت مطالبات 504 مالباخته شرکت رضایت خودرو طراوت نوین تسنیم


پرداخت مطالبات 504 مالباخته شرکت رضایت خودرو طراوت نوین

کارگروه شرکت های خودرویی و سرمایه گذاری استان قزوین در ۲۵ اطلاعیه رسمی خود از پرداخت مطالبات ۵۰۴ نفر از مالباختگان شرکت رضایت خودرو طراوت نوین خبر داد.

- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیماز قزوین،کارگروه شرکت های خودرویی و سرمایه گذاری استان قزوین 25 شماره از اطلاعیه خود را منتشر کرد.

در خصوص پرونده شرکت رضایت خودرو طراوت نوین به اطلاع می رساند:

1.تاکنون 504 نفر مطالبات خود را از محل اموال غیر غفاری دریافت کرده اند لازم به ذکر است با توجه به درخواست های مکرر افرادی که اکتفا به اصل طلب کرده اند و مطالبات شان خُرد هست موضوع پرداخت مطالبات در حال انجام است و نیاز به مراجعه حضوری نمی باشد.

2.با توجه به اینکه مقدمه اجرای توافق به لحاظ فراوانی تعداد شکات، تعیین وکیل رسمی دادگستری یا نماینده قانونی می باشد پیرو اطلاعیه سابق آقایان سید محمد طباطبایی؛حمید عبادیان؛ اصغر رحمانی؛ سعید غفاری؛ حسن درودگران ؛ مهدی حسنی ؛ سیف اله کرد معافی؛ امید امامقلی؛علی فرهادی؛ حسین امامی؛سجاد محمدبیگی؛علیرضا شعبانی؛ سعید دامن افشان؛ علی طاهرخانی؛ داود صالحی؛مرتضی کاوندی؛خانم ها ندا رییسی ؛ سهیلا زال بیگی؛ اکرم یوسفی داوطلبی خود را برای نمایندگی اعلام نموده اند و طلبکاران مخیر هستند نام هر یک از افراد فوق که مورد نظرشان باشد را در فرم های از پیش تعیین شده درج نموده و فرم تکمیل شده را برای شعبه سوم بازپرسی ارسال یا تحویل نمایند ضمناً نمایندگان یاد شده از ساعت 9 صبح چهارشنبه مورخ 16 اسفند در هلدینگ حاضر و مستقر خواهند شد‌. روزانه تعداد 300 نفر از طلبکاران از طریق سامانه پیامکی برای حضور در محل هلدینگ و تنظیم قرارداد نمایندگی دعوت خواهند شد که در صورت فراهم بودن شرایط از جمله نظم و عدم ازدحام، این تعداد قابل افزایش خواهد بود.

◀️ لازم است افرادی که دعوت می شوند با در دست داشتن کارت ملی در زمان مقرر در محل هلدینگ حضور یابند.

◀️ علاوه بر این افراد می توانند فرم تکمیل شده نمایندگی را از طریق دفاتر خدمات الکترونیک قضایی نیز به شعبه سوم بازپرسی ارسال نمایند. همچنین میتوانند با مراجعه به یکی از دفاتر اسناد رسمی به شرح فوق اقدام کنند.

◀️ به نمایندگانی که از طلبکاران محسوب می شوند امتیاز یا حق اولویتی برای دریافت مطالبات شان تعلق نخواهد گرفت

◀️متذکر می گردد برای حفظ نظم و تسریع امور از مراجعه بدون دعوت خودداری گردد.

◀️ بلافاصله پس از تکمیل اعطای نمایندگی توسط طلبکاران برای تنظیم توافقنامه جلسه ای با دعوت نمایندگان و با حضور متهم پرونده تشکیل خواهد شد.

3.کلیه افرادی که فیزیک خودرو را تحویل گرفته اند لکن در انتقال سند خودرو با مشکل مواجه شده اند مورخ 17 اسفند ماه به هلدینگ‌مراجعه نمایند.

4. تاکنون حکم محکومیت به تحمل مجازات بیش از چهل نفر از تجمع کنندگان که مرتکب جرائمی مانند اخلال در نظم عمومی شده اند صادر گردیده که شناسایی و تعقیب بقیه نیز در دست اقدام است.

متن نمایندگی در اطلاعیه 24 ذکر شده است

شماره سامانه پیامکی 30008699

متذکر می شود از توجه به شایعات و اکاذیب منتشره خودداری واخبارو اطلاعات لازم را از طریق صفحه رسمی اطلاع رسانی کارگروه شرکت های خودرویی و سرمایه گذاری استان قزوین به نشانی

https://eitaa.com/karguroh_qazvin

دریافت نمایید.

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

یک بوفالوی آمریکایی ناخواسته به روباه قرمز در پیدا کردن شکار کمک می‌کند.

1 ساعت پیش

چند شاعر برای عملیات «وعده صادق» سروده‌هایشان را منتشر کردند.

1 ساعت پیش

داده‌های بورس اوراق بهادار تل آویو نشان داد که شاخص اصلی (TASE ۳۵) امروز با افت ۰.۵ درصدی به ۱۹۲۸.۵ واحد باز شد، قبل از اینکه اندکی بهبود یابد و اُفت آن به ۰.۲ درصد کاهش یابد.

یک ربع پیش

معاون هماهنگ‌کننده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه از آماده شدن استان برای میزبانی از ۵۰ هزار نفر از هموطنانمان در ارتفاعات بازی دراز به مناسبت سالروز «عملیات بازی‌دراز» خبر داد.

نیم ساعت پیش

سخنگوی شورای شهر تهران از افزایش نرخ کرایه‌ تاکسی از ابتدای اردیبهشت‌ خبر داد.

نیم ساعت پیش

حجت الاسلام شجاعی با اشاره به تبریک عملیات موفقیت آمیز سپاه، گفت: این عملیات، تنها یک ضرب شصت بود؛ اما‌دنیا پیام قدرت ایران را دریافت کرد.

نیم ساعت پیش

مرکز وکلای قوه قضائیه برای استفاده از ظرفیت‌های حقوقی_قضایی در راستای هماهنگی‌های ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی برای پیگیری حمله رژیم صهیونسیتی به کنسولگری ایران در دمشق اعلام آمادگی کرد.

نیم ساعت پیش

کاظمی قمی گفت:‌ عملیات دیشب در امتداد عملیات طوفان الاقصی بود و در سطح راهبردی دشمن کامل شکست خورده است.

نیم ساعت پیش

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین استانداری قزوین گفت کارفرمایان از اتباع مجاز دارای کارت کار استفاده کنند.

نیم ساعت پیش

بیشتر...