ایران آنلاین |
4 روز پیش

اعتراف به 24 فقره زورگیری از سرنشینان خودرو ایران آنلاین

اعتراف به 24 فقره زورگیری از سرنشینان خودرو
سیده ام البنین میرهادیخبرنگار

رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به اینکه طی عملیات مشترک این پایگاه با سرکلانتری هفتم پلیس پیشگیری 24 فقره زورگیری توسط 2 موتورسوار کشف شد گفت: متهمان با استفاده از تاریکی هوا از سرنشینان خودرو و عابران پیاده زورگیری می کردند.

به گزارش ایران آنلاین ، سرهنگ کارآگاه "هوشنگ کاکاوندی" بیان داشت: پرونده ای از کلانتری خزانه ارجاع و  پرونده حکایت از این داشت، ساعت2400 هشتم اردیبهشت ماه خانمی 37 ساله در داخل خودروی شخصی خود در فلکه دوم خزانه نشسته بوده که همسرش چند لحظه برای خرید از خودرو پیاده می شود و در همین حین راکب و ترک نشین یک دستگاه موتورسیکلت آپاچی سفید رنگ این خانم  را مورد ضرب و جرح قرار داده  و اموالش از قبیل:  2 دستگاه گوشی تلفن همراه و کیف دستی اش را به زور سرقت می کنند.

وی عنوان کرد: حین تحقیقات مقدماتی،  مأموران گشت ضربت سرکلانتری هفتم فردی را با موتورسیکلت آپاچی سفید رنگ بعنوان مظنون به سارق موتورسیکلت از اتباع کشورهای همسایه  دستگیر و برای  بررسی های پلیسی تحویل پایگاه هفتم پلیس آگاهی می دهند.
رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران با بیان اینکه متهم منکر هر گونه سرقت و عمل مجرمانه بود افزود: پس از هماهنگی های قضائی از محفیگاه متهم در محدوده " نازی آباد" بازدید و  در بررسی از این مکان تعدادی اموال سرقتی از جمله تلفن همراه شاکی کشف و متهم که چاره ای جز به اعتراف نداشت به 24 فقره زورگیری با همکاری همدستش معترف شد.
این مقام پلیسی گفت: متهم اظهار کرد پس از سرقت، اموال به سرقت رفته را به مالخری در خیابان "شوش" می فروختند که در این رابطه دستگیری مالخر اموال مسروقه و متهم متواری در دستور کار قرار دارد.
کاکاوندی به شناسایی تعدادی از مال باختگان اشاره کرد و ابراز داشت: متهم با صدور قرار مجرمیت روانه زندان شد و کشف جزئیات پرونده کماکان ادامه دارد.#‌اخبار منبع: ایران آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس گفت: در جلسه کمسیون سوالاتی درباره متن بیانیه مشترک سازمان انرژی اتمی با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و قطعنامه شورای حکام از آقای اسلامی پرسیده و مقرر شد پاسخ مکتوب و مستند به کمیسیون ارسال شود.

3 ساعت پیش

میشائیل رشکه، مدیر سابق بایرن مونیخ اذعان داشت که سادیو مانه در سال ۲۰۱۴ مورد توجه این باشگاه قرار گرفته بود.

2 ساعت پیش

برترین گلهای لالیگا در فصل ۲۲-۲۰۲۱ که با کار تیمی به ثمر رسیده اند را ببینید.

2 ساعت پیش

استفاده از گیاه خرفه خواص دارویی و خواص درمانی مناسبی دارد و این گیاه سرشار از ویتامین ها می باشد، البته خواص تخم خرفه و برگهای گیاه خرفه هم بسیار قابل توجه است.

نیم ساعت پیش

باشگاه استقلال با توجه به شرایطی که در نقل‌وانتقالات دارد، در حال مذاکرات فشرده با بازیکنان برای تمدید قرارداد آنها است.

2 ساعت پیش

وییس کامپوس، مدیر ورزشی جدید پاری‌سن ژرمن، به دنبال تغییر و تحول اساسی در فهرست بازیکنان این تیم است.

2 ساعت پیش

به گفته وزیر علوم شرایط را برای فرزندآوری دانشجویان متأهل طبق قانون جوانی جمعیت تسهیل خواهیم کرد.

2 ساعت پیش

بررسی هزینه های انواع تورهای گردشگری هوایی به مقصد دبی در تیر ماه به شرح جدول زیر است؛ 8

1 ساعت پیش

وزیر امور خارجه با بیان این‌که حساسیت و ملاحظات ایران درباره صهیونیست‌ها و تحرکات این رژیم را به صراحت در دیدار با چاووش اوغلو بیان کردم، ابراز امیدواری کرد که دور جدید گفت‌وگوها برای رفع تحریم‌ها با واقع بینی آمریکا و سه کشور اروپایی به نقطه توافق منجر شود.

1 ساعت پیش

بیشتر...