خبرگزاری ایسنا |
۲ هفته پیش

پوتین: روسیه مجبور شد با زور از منافع خود دفاع کند ایسنا

پوتین: روسیه مجبور شد با زور از منافع خود دفاع کند

رئیس‌جمهور روسیه امروز (پنج‌شنبه) گفت، روسیه در چنین شرایطی قرار گرفته که مجبور است با ابزارهای مسلحانه از منافع خود دفاع کند.

به گزارش ایسنا، ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه در کنگره فدراسیون اتحادیه‌های کارگری مستقل روسیه گفت: همه شرایطی را که ما در آن زندگی می‌کنیم، درک می‌کنند. کشورمان مجبور است از منافع، مردم، آینده و حاکمیت خود با زور دفاع کند.

پوتین همچنین گفت: توجه شما را به این نکته جلب می‌کنم که با وجود همه سختی‌های امروز، ما اقتصاد را در شرایط جنگی قرار نمی‌دهیم، چنین چیزی وجود ندارد.

به گزارش اسپوتنیک، رئیس‌جمهور روسیه در ادامه گفت که با در نظر گرفتن چالش‌های جمعیتی در کشورش، پیش‌بینی می‌شود اقتصاد روسیه در سال‌های آینده با کمبود پرسنل مواجه شود.

پوتین همچنین گفت نوسازی بخش‌های اقتصاد از جمله از طریق فناوری‌های دیجیتال بسیار مهم است.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

هواداران آلومینیوم اراک و پرسپولیس می‌توانند دیدار این دو تیم را از نزدیک تماشا کنند.

نیم ساعت پیش

وزیر بهداشت با بیان اینکه در طرح فروش اینترنتی دارو، سکوهای اینترنتی فقط حمل دارو را عهده‌دار خواهند شد، گفت: این کار به صورت آزمایشی آغاز می‌شود.

نیم ساعت پیش

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه مصوبات مهم سفر رئیس‌جممهور به این استان اجرایی نشده‌است، تأکید کرد: ویژه‌دیدن لرستان محقق نشده‌است.

نیم ساعت پیش

جایزه مقام اول بیستمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های معلولین We Care هند به مستند ایرانی «احمد» ساخته اعظم مرادی اهدا شد.

نیم ساعت پیش

مستند «عشق و فلسفه»، پرتره‌ای درباره «نادیا مفتونی» استاد فلسفه دانشگاه تهران است که پنجشنبه ششم اردیبهشت ماه ساعت 19:00 روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.

نیم ساعت پیش

وزارت خزانه داری آمریکا در راستای اقدام‌های ضد ایرانی واشنگتن، امروز سه‌شنبه از اعمال تحریم‌های جدید مرتبط با ایران خبر داد.

نیم ساعت پیش

کاهش قیمت دلار بر قیمت خودروهای داخلی اثر گذاشته است که در خبر زیر به بررسی آن پرداخته‌ایم.

یک ربع پیش

در خبر زیر عکسی عاشقانه از الیکا عبدالرزاقی در کنارهمسرش امین زندگانی را مشاهده خواهید کرد.

نیم ساعت پیش

به اعتقاد تحلیل‌گران صهیونیست استعفای فرمانده سرویس اطلاعات نظامی اسرائیل (امان) فقط بخش بیرونی کوه یخ شکاف داخلی در اسرائیل است.

نیم ساعت پیش

بیشتر...