ورزش سه‌ |
۳ هفته پیش

طلسم ادامه دار ادن هازارد در ال کلاسیکو ورزش سه

کد خبر : 1873294 |10 اسفند 1401 ساعت 18:20 |11.2K بازدید |5دیدگاه

فردا هم خبری از ستاره بلژیکی نیست

طلسم ادامه‌دار ادن هازارد در ال‌کلاسیکو

به نظر نمی‌رسد ادن هازارد فردا هم شانسی برای بازی مقابل بارسلونا داشته باشد. او هرگز در یک ال‌کلاسیکوی رسمی به میدان نرفته است.

طلسم ادامه‌دار ادن هازارد در ال‌کلاسیکو

به گزارش "ورزش سه"،ادن هازارددر سال 2019 با قراردادی به ارزش 100 + 30 میلیون یورو از چلسی به رئال پیوست و سالانه 15 میلیون یورو نیز دستمزد می‌گیرد ولی هرگز نتوانسته در ال‌کلاسیکوی رسمی برای رئال به میدان برود و تنها یک بار در ال‌کلاسیکوی دوستانه پیش فصل به میدان رفته است. از زمان پیوستن هازارد به رئال، شاهد 9 ال‌کلاسیکو بوده‌ایم ولی او به دلایل مختلف که مهم‌ترینش مصدومیت بوده، هرگز شانس حضور در این بازی را پیدا نکرده و در بازی فردا برابر بارسا نیز به نظر نمی‌رسد به میدان برود.

1760374

امروز کارلو آنچلوتی در مورد هازارد گفت که او دیگر مصدوم نیست و این شانس را دارد تا در هفته‌های بعد دقایقی بازی کند. کارلتو به نوعی حضور هازارد در ال‌کلاسیکوی فردا را رد کرد. در حال حاضر شانس آلوارو رودریگز 18 ساله برای حضور در میدان بیشتر از هازارد است و ستاره بلژیکی که به احتمال فراوان تابستان از رئال خواهد رفت، هنوز دو بازی دیگر برای پایان دادن به این طلسم فرصت دارد. رئال و بارسا در ال‌کلاسیکوی برگشت لالیگا و نیز کوپا دل ری باید برابر هم قرار بگیرند و باید دید بالاخره هازارد در ال‌کلاسیکو بازی خواهد کرد یا خیر.

رئال مادریدرئال مادرید
بارسلونابارسلونا
ال کلاسیکو
ادن هازاردادن هازارد
لالیگا اسپانیالالیگا اسپانیا
جام حذفی اسپانیاجام حذفی اسپانیا
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

رئال مادریدرئال مادرید

مشاهده برنامه و نتایج رئال مادرید، بازی بعدی رئال مادرید و ویدئو خلاصه بازی های رئال مادرید#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...