خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

جمع آوری ۳۵۰ میلیون تومان کمک مردم شهر مرزی قطور برای آزادی زندانیان ایسنا

جمع آوری ۳۵۰ میلیون تومان کمک مردم شهر مرزی قطور برای آزادی زندانیان

ایسنا/آذربایجان غربیدادستان خوی گفت: مردم شهر مرزی قطور برای آزادی زندانیان ۳۵۰ میلیون تومان کمک کردند.

حجت الاسلام رشتبر در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد : در مراسم جشن گل ریزان برای آزادی زندانیان جرائم مالی غیر عمد به میزبانی شهر مرزی قطور۳۵۰ میلیون تومان توسط خیرین این بخش کمک شد.

وی تصریح کرد:مردم شهر مرزی قطور همواره در کارهای خیر پیشقدم هستند که با کمک های این جشن گلریزان تعدادی از زندانیان جرایم مالی قطور آزاد و به کانون گرم خانواده هایشان خواهند گشت.

رشتبر ادامه داد: خوشبختانه سنت حسنه برگزاری جشن گل ریزان در سطح شهرستان خوی با فرهنگسازی و تلاش های صورت گرفته نهادینه شده و هر سال بهتر از سال های قبل جشن های گل ریزان در جای جای شهرستان خوی با مشارکت بیشتری برگزار می شود.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در تماس تلفنی با وزیر خارجه هند، وی را از چگونگی دفاع مشروع ایران و تنبیه رژیم اسراییل مطلع کرد.

1 ساعت پیش

این کشتی یک روز پیش از عملیات تنبیه رژیم صهیونیستی در تنگۀ هرمز توقیف شده است./ فارس

1 ساعت پیش

دبیر شورای عالی امنیت ملی در گفت‌و‌گوی تلفنی با همتای هندی خود گفت: نباید فرصتی برای سوء استفاده و شانه خالی کردن رژیم صهیونیستی از مسئولیت جنایت هایش فراهم گردد.

1 ساعت پیش

نماینده چین با اشاره به اقدام تلافی‌جویانه نظامی ایران علیه اسرئیل گفت: از اقدام ایران ابراز نگرانی عمیق می‌کنیم ولی ایران تاکید کرده که این اقدام تلافی‌جویانه بوده و اتمام یافته است.

1 ساعت پیش

نمایندگی ایران در سازمان ملل نوشت رژیم صهیونیستی باید تنبیه می‌شد و این اتفاق به وقوع پیوست.

1 ساعت پیش

دبیرکل سازمان ملل در نشست شورای امنیت تاکید کرد: زمان کاهش تنش، توقف اقدامات تنش زا و در پیش گرفتن نهایت خویشتن داری فرا رسیده است.

1 ساعت پیش

رسانه‌های یمنی از تجاوز مشترک آمریکا و انگلیس به استان تعز واقع در جنوب غرب یمن خبر دادند.

1 ساعت پیش

نماینده سوریه در سازمان ملل با مشروع خواندن پاسخ کوبنده ایران به تجاوزگری اخیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد که آمریکا باید به حضور غیرقانونی در سوریه و حمایت از گروههای تروریستی پایان دهد.

1 ساعت پیش

امیرعبداللهیان وزیر خارجه کشورمان گزارشی از رایزنی‌های امروز خود با برخی از وزرای خارجه کشورهای جهان ارائه کرد.

1 ساعت پیش

بیشتر...