تیتر برتر |
1 ماه پیش

پویش به رنگ مدرسه در کانون پرورش فکری کودکان نوجوانان استان اصفهان سایت تیتربرتر TitreBartar com

در کانون استان اصفهان برگزارشد؛

به گزارشتیتربرتر؛در این بازدید که در راستای حمایت این کانون از طرح ملی آجر به آجر و پویش ملی به رنگ مدرسه انجام شد، از نقاشی های زیبای کودکان و نوجوانانی که با موضوع مدرسه دوست داشتنی من در این مرکز مشغول فعالیت بودند بازدید شد.

در این برنامه همچنین ضمن بازدید از بخش ها و کلاس های دایر در این مرکز، از خیرین مدرسه ساز استان اصفهان نیز تجلیل به عمل آمد.

نسرین باباپور-سرپرست اداره کل کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان در این بازدید اظهار کرد: باعث افتخار است در جمع خیرانی هستم که هرکدام منشأ خیر در استان به ویژه در بحث مدرسه سازی بوده اند.

وی با اشاره به اینکه گفته می شود انسان خوشبخت نمی شود مگر با خوشبختی دیگران، گفت: بخشندگی قبل از اینکه توانایی مالی بخواهد، قلب بزرگ می خواهد و امروز ما افتخار دیدار با قلب های بزرگ را در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان داریم. امیدواریم با حضور پر خیر و برکت خیرین بتوانیم فعالیت های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را پربارتر از قبل کنیم.

سرپرست اداره کل کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان با تاکید بر اهمیت توجه به کودکان و نوجوانان در مناطق محروم و حاشیه شهر، گفت: برگزاری پویش به رنگ مدرسه را به فال نیک می گیریم که ارتباط ما را با مجمع خیرین مدرسه ساز بیشتر می کند و  ان شا الله از ثمرات آن بهره مند می شویم.

همچنین زهره میردامادیان-رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان با اهدا لوح یادبودی به خانم باباپور از حمایت های او از امر مقدس مدرسه سازی و همراهی در زمینه پویش جدید طرح ملی آجر به آجر قدردانی کرد.

شایان ذکر است که خیرین مدرسه ساز قول مساعد همکاری با کانون وبخصوص برای کتاب خانه های سیار روستایی را دادند.#‌استان منبع: تیتر برتر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وی معتقد است که گرچه «قتل زنان» کمترین میزان خشونت را در کل به خود اختصاص داده است اما در واقع آخرین مرحله خشونت علیه زنان محسوب می شود.

۱ هفته پیش

در پی اعلام شیوع سویه جدید ویروس کرونا، بورس‌های اروپایی با سقوط شدید مواجه شدند.

۱ هفته پیش

هوشنگ شجری، کارشناس مسائل اقتصادی کاهش نرخ تورم را یکی از اولویت‌های دولت و از مطالبات اصلی مردم دانست و با تاکید بر ضرورت اصلاحات ساختاری در اقتصاد کشور، برنامه‌ریزی برای کاهش هزینه‌های تولید و عدم قیمت گذاری دستوری را دو مولفه اصلی کاهش نرخ تورم عنوان کرد.

۱ هفته پیش

وزیر اقتصاد در حالی از حل و فصل اتصال سامانه گمرک و سامانه جامع تجارت پس از هشت سال و در آینده نزدیک خبر داده که طبق گزارش تحقیق و تفحص مجلس، ۹۵ درصد قاچاق از مبادی رسمی انجام می‌شود!

۱ هفته پیش

پس از چندین بار خلف وعده دولت قبل در راه‌اندازی کامل سامانه جامع تجارت، اکنون دولت سیزدهم یک گام بزرگ در این زمینه برداشته و زمینه اتصال گمرک را به سامانه مذکور فراهم کرده است.

۱ هفته پیش

وزیر راه‌وشهرسازی از مذاکره با وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تثبیت قیمت سیمان و فولاد تا پایان اجرای نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: به‌دنبال وارد کردن مواد، مصالح، کارگر و مهندس به کشور نیستیم، اما قصد داریم توسعه فناوری در صنعت ساختمان ایران را ارتقاء بدهیم.

۱ هفته پیش

جلسه هم‌اندیشی اعضای کانون سراسری انجمن‌های صنفی کارفرمایی انبوه‌سازان مسکن و ساختمان ایران با وزیر راه و شهرسازی در این وزارتخانه برگزار شد.

۱ هفته پیش

هرچند تاکنون وعده‌های قبلی سایپا برای عرضه خودرو نیم‌شاسی اطلس محقق نشده است، اما آخرین گمانه‌زنی‌ها حاکی از رونمایی این خودرو در بهمن ماه امسال است. احتمالا پس از آن فروش این خودرو آغاز خواهد شد.

۱ هفته پیش

پیش از شروع مذاکرات وین در تاریخ ۲۹ نوامبر، به نظر می‌رسد ایران و ایالات متحده همچنان در دو موضع متناقض قرار دارند. ایران با قاطعیت می‌گوید تنها با هدف رفع تحریم‌های غیر قانونی به مذاکرات باز می‌گردد و قصد دارد به ضمانت‌های قانونی دست یابد که براساس آن، هیچ دولتی در آمریکا نتواند از توافق هسته‌ای خارج شود.

۱ هفته پیش

وزیر راه و شهرسازی ضمن موافقت با ورود فناوری نوین ساخت مسکن به کشور توسط بخش خصوصی، گفت: برای نهضت ملی مسکن زمین رایگان واگذار می‌کنیم.

۱ هفته پیش

یک اقتصاددان عرضه بدون نظارت و بی حساب کتاب ارز سهمیه‌ای به عامه مردم، با استفاده از کارت ملی را اقدامی در جهت تباهی منابع ارزی کشور دانست.

۱ هفته پیش

در روز ششم آذر ماه ارزش هر بیت کوین در بازار جهانی به ۵۴ هزار دلار و ارز هر اتریوم به ۴۱۵۰ دلار رسید.

۱ هفته پیش

محققان در ابتدا توانستند مدل‌های سلولی آزمایشگاهی را در شرایط آزمایشگاهی تولید کنند که عفونت را در گوش داخلی نشان می‌دهد تا مکانیسمی را ایجاد کنند که توسط آن کووید-۱۹ برای گوش و مجرای شنوایی مسری و مضر است.

۱ هفته پیش

سیاستمداران گمان کردند «عدالت» یعنی مصرف رایگان یا ارزان دولتی. این راهبرد غلط که منجر به عرضه مجانی یا بسیار ارزان آب شده، در کنار سیاست‌هایی که مصرف بالای انرژی را به دنبال دارد، «ابرچالش آب و محیط زیست» را به وجود آورد.

۱ هفته پیش

در حال حاضر در ۲۲۴ پایگاه اورژانس ۱۷۸۰ نیرو فعالیت می کنند؛ یعنی هر پایگاه حدودا دو نفر تکنسین اورژانس کم دارد که با این شرایط در حال حاضر حدود ۵۰۰ نیرو کم داریم و فقط سعی می کنیم که پایگاه ها را سرپا نگه داریم.

۱ هفته پیش

بیشتر...