اکونا پرس |
۲ هفته پیش

خدمات شاتل تاکسی ویژه دانشجویان در ترم جدید تحصیلی

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران از راه‌اندازی شاتل سرویس برای دانشجویان دانشگاه‌های تهران و نیازسنجی مسیرهای جدید خبر داد.

خدمات «شاتل تاکسی» ویژه دانشجویان در ترم جدید تحصیلی
به گزارشاکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومیسـازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران،شادیمالکی با بیان این‌که سعی داریم مسیرهای جدیدی را برای شاتل سرویس پیش‌بینی کنیم، گفت: «یکی از دغدغه‌های دانشجویان استفاده مناسب و برنامه‌ریزی شده از وسایل حمل‌ونقل عمومی است. پس از اجرایی شدن فاز آزمایشی، سازمان تاکسیرانی برای سرویس رسانی در ترم جدید تحصیلی برنامه ویژه‌ای را اجرایی خواهد کرد تا تمامی دانشجویان متقاضی بتوانند از شاتل سرویس استفاده کنند».

مالکی درخصوص نحوه استفاده از مسیرهای شاتل سرویس‌ توسط دانشجویان یادآور شد: «با دانشگاه‌ها در حال مذاکره هستیم تا در ساعت‌های پیک ، مسیرهای با تقاضای بالای دانشجویان به ایستگاه‌های حمل‌ونقل عمومی و یا خوابگاه از طریق شاتلتاکسیشناسایی و سرویس رسانی برای دانشجویان در ترم جدید تحصیلی ارائه شود.»

به گفته وی از جمله قابلیت‌های شاتل سرویس در سوپر اپلیکیشن شهرزاد می‌توان به پیشنهاد مسیر با توجه به فراوانی مسافر توسط شهروندان ، قیمت مناسب نسبت به خودروهای مسافربر شخصی ، برنامه ریزی سفر و دسترسی آسان در ساعات مشخص و همچنین ایمنی و راحتیخودروبا توجه به جدید و نو بودن مدل تاکسی ها اشاره کرد.

شادی مالکی ، سرپرست سازمان تاکسیرانی تهران ضمن حضور در مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و گفتگو با تاکسیرانان، از…

سرپرست سازمان تاکسیرانی از اجرای طرح شناسایی و نصب اخطار برای تاکسی‌های رها شده در پایتخت خبر داد.#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آژانس امداد و کار سازمان ملل برای آوارگان فلسطینی اعلام کرد که اسرائیل کارمندان این آژانس را به بدترین شکل ممکن شکنجه کرده تا از آنها درباره همکاری با حماس اعتراف اجباری بگیرد.

یک ربع پیش

علی‌رغم اینکه جلسه علنی روز گذشته مجلس شورای اسلامی به‌دلیل غیبت تعداد زیادی از نمایندگان لغو شد، هیئت رئیسه تنها اسامی 62 نفر از آنها را اعلام کرد و عضو دیگر هیئت رئیسه نیز به خبرنگار تسنیم گفت که مابقی افراد مرخصی استعلاجی گرفته بودند.

یک ربع پیش

کارت شرکت در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش (ویژه رشته شغلی آموزگاری) سال 1403 از امروز از طریق سایت سازمان سنجش قابل دریافت است.

یک ربع پیش

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: مازوت سوزی در نیروگاه شهید منتظری اصفهان در چند روز اخیر بر اساس تصمیمات ملی شروع و در نتیجه آلودگی هوای اصفهان تشدید شده است.

یک ربع پیش

استاندار بوشهر از توسعه طرح‌های راهسازی در محورهای مختلف مواصلاتی استان خبر داد و گفت: طول باند دوم محور دالکی به کنارتخته 18 کیلومتر است که با تکمیل این باند، مسیر 29 کیلومتری کنونی 10 کیلومتر کوتاه‌تر می‌‌شود.

یک ربع پیش

منوچهر والی زاده دوبلور معروف ایرانی روز گذشته به علت بیماری در بیمارستان بستری شده است.

یک ربع پیش

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس: جامعه ما همواره با تهدیدات بسیار زیادی از طرف مستکبرین جهان مواجه بوده است و ایستادگی و جهاد تبیین توسط خانواده‌های شهدا باطل‌السحر تهدیدات و توطئه‌های دشمن است.

یک ربع پیش

رئیس ستاد مشترک ارتش الجزایر با سفر به دوحه خواستار تقویت همکاری نظامی کشورش با قطر شد.

یک ربع پیش

در نشست کنگره ملی چین این کشور بودجه نظامی خود را افزایش داده و همچنان با استقلال تایوان مخالفت کرد.

10 دقیقه پیش

بیشتر...