خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

آمریکا تحریم هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد ایسنا

وزارت امور خارجه آمریکا روز پنج‌شنبه اعلام کرد که این کشور تحریم‌هایی را علیه سه فرد و پنج نهاد صهیونیستی به دلیل اعمال خشونت علیه «غیرنظامیان فلسطینی در کرانه باختری» اعمال کرده است.

به گزارش ایسنا، وزارت خارجه آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد: آمریکا همواره با اقداماتی که ثبات در کرانه باختری و چشم‌انداز صلح و امنیت برای اسرائیلی‌ها و فلسطینی‌ها را تضعیف می‌کند، مخالف بوده است. ما امروز تحریم‌هایی علیه سه فرد و پنج نهاد صهیونیستی در ارتباط با اعمال خشونت علیه غیرنظامیان در کرانه باختری اعمال می‌کنیم.

یکی از اهداف این تحریم‌ها، سازمانی به نام لهوا (Lehava) به رهبری بن‌زیون گوپشتاین است که توسط ایالات متحده به عنوان یک فرد افراطی شناخته شده است و اعضای آن بارها مرتکب خشونت علیه فلسطینیان شده‌اند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

قیمت کارخانه خودرو افزایش یافت و قیمت جدید سه محصول ایران خودرو اعلام شد.

نیم ساعت پیش

ورزش بازخبر

1 ساعت پیش

 فرمانده انتظامی شهرستان زنجان از دستگیری ۸۹ معتاد متجاهر در طرح آرامش ۴۸ ساعته شهر خبر داد.

2 ساعت پیش

رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث استان زنجان گفت: بر اثر برخورد ۲ دستگاه خودروی سواری، ۶ نفر راهی بیمارستان شدند.

2 ساعت پیش

خواننده مطرح کشورمان در گفت‌وگو با خبرورزشی از علایق و خاطرات فوتبالی خود صحبت کرده بود.

1 ساعت پیش

اتحادیه بار فروشان مشهد نرخ انواع میوه، صیفی جات و سبزیجات در این شهر را اعلام کرد.

1 ساعت پیش

مدافع اسبق استقلال گفت: بلانکو واقعاً به استقلال تعصب داشت. او مهاجم است اما بارها دیدیم که تا درون محوطه جریمه استقلال عقب می‌آمد تا به دفاع کمک کند.

2 ساعت پیش

اصطلاح ژنرال‌های پیر در دوره دولت حسن روحانی این روزها سر زبان‌ها افتاد که برخی افراد با کارنامه بیش از دو دهه وزارت و حضور در چندین دولت، مجدد سکاندار وزارتخانه‌های مهم شدند. حال این روز‌ها بین دو گروه نوباوه‌ها و پیرمرد‌ها برای تصاحب صندلی وزارتخانه‌های به‌ویژه اقتصادی دعواست؛ حتماً برای خدمت به مردم نه تقسیم آن‌ها بین «هم گروهی‌ها!»

2 ساعت پیش

مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس از تثبیت و صدور اسناد مالکیت ۶۷ درصد اراضی کشاورزی استان خبر داد و خواستار تداوم همکاری‌ها برای ادامه روند صدور اسناد مالکیت اراضی کشاورزی در استان شد.

2 ساعت پیش

بیشتر...